PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań.



kubax230x
11-11-09, 02:55
Witam. Mam 15 lat, ważę 76kg i mam 176cm wzrostu.

Tak się zastanawiam może powinienem troche spalić brzucha no i pomyślałem, ok. Ale samymi ćwiczeniami zajmie mi to baaardzo dużo czasu.. Dlatego mam do was kilka pytań.

1. Czy nie za wcześnie na faszerowanie się różnego typu pigułkami itp?
2. Czy to jest tak że powiedzmy w wieku 18 lat efekty będą bardziej widoczne niż 15? Bo nigdy nie widziałem kogoś kto by miał 15 lat i był że tak powiem "napakowany" jak niektórzy z siłowni w moim mieście.
3. Co możecie mi polecić co pomoże spalić tłuszcz, i pomóc w rozwoju mięsni.
4. Czy nie uszkodzę sobie kręgosłupa poprzez wyciskanie na barki itp. ?
5. Czy jakieś używki na masę mięsniową (nie wiem jak to nazwać) zaszkodzą mi w moim wieku? Czy mógłbym je stosować ale w bardzo małych ilościach?

Nie ukrywam.. chęć ćwiczenia przyszła mi z oglądania sportów walki.. Boks, ECW, itp..
Może to zabrzmi dziecinnie ale po prostu chciałbym wyglądać za parę lat chociaż w 1/10 jak gwiazdy Wrestlingu. :-P

http://s.bebo.com/app-image/6835953334/6825554229/PROFILE/i.idlestudios.com/img/q/u/08/03/21/RandyOrton.jpg

Pozdrawiam.

fallenursus
11-11-09, 04:27
Witam. Mam 15 lat,

idz pograc z kolegami w pilke

fallenursus
11-11-09, 05:20
no dobra nie bede juz nakoksowanym brysiem i odpowiem jak sie nalezy:twisted:

1. za wczesnie
2.nie koniecznie
3.granie z kolegami w pilke, trening ogolnorozwojowy ktory znajdziesz opisany w dziale -T R E N I N G ?!
4. nie
5. nie ma lepszej ''uzywki'' na mase miesniowa jak dobrze dopracowana D I E T A ktora mozesz znalesc w dziale-- D I E T A !

atak tak jak ten paYacyk z wrestlingu (Randy Orton) mozesz wygladac na 100% tylko jeszcze nie teraz.

Pozdrawiam