PDA

Zobacz pełną wersję : coś w zamian



janusz123
10-11-09, 21:50
Witam, Mam pewien problem chciałbym w treningu klatki piersiowej zangażować bardziej dolne rejony klatki. Mam niestety z tym problem ponieważ mojej ławki nie da sie regulowac w dół tak wiec WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ odpada. Zna ktoś ćwiczenie które pomogło by mi, lecz które nie wymaga regulowanej ławki w dół??

slim shady
10-11-09, 21:58
możesz coś podłożyć pod ławkę tak żebyś miał skos

możesz robić pompki na poręczach

janusz123
10-11-09, 22:21
poręczy tez nie mam :errf:

slim shady
10-11-09, 22:27
ja dzisiaj własnie wymyśliłem sobie poręcze

bierzesz dwie pace i masz http://www.sonsil.pl/images/katalog/pace/paca_plastikowa_z_gabka_gumowa.jpg

ewentualnie podkładasz coś żeby było wyżej ;)

maly25
10-11-09, 23:37
mozesz tez podlozyc cos pod tylek i dolne partie plecow tylko zeby nie ugniatalo

wujek.maciek
10-11-09, 23:45
poręczy tez nie mam :errf:

a krzesla w domu masz? pokombinuj troche. tylko pamietaj, ze musisz byc pochylony lekko do przodu, zeby bardziej angazowac klatke

pozdro

janusz123
11-11-09, 00:40
myślałem nad krzesłami ale sa niestabilne i nie wytrzymaja raczej

te pace dobry pomysł ale musze cos pod nie dac i to cos musi z 1,5m miec chyba ? ;]

galanter
11-11-09, 00:45
ja warze 85 kg i po tym jak mi tutaj na forum doradzono to cwiczenie zaczołem je własnie na oparciach krzeseł robic i nie mam problemu z ich nie stabilnością pewnie wszystko zależy od rodzaju krzeseł :)pozdro!!!

mtm
11-11-09, 00:55
myślałem nad krzesłami ale sa niestabilne i nie wytrzymaja raczej



Kup metalowe na jakiejś wyprzedaży , i zespawaj między sobą np. prętem zbrojeniowym ...:twisted:

janusz123
11-11-09, 12:18
OK dzieki wszystkim za rady. Mam takie dwa krzesła spełniające warunki wiec jakos sobie poradze :smile:

xLeex
11-11-09, 14:49
Witam, Mam pewien problem chciałbym w treningu klatki piersiowej zangażować bardziej dolne rejony klatki. Mam niestety z tym problem ponieważ mojej ławki nie da sie regulowac w dół tak wiec WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ odpada. Zna ktoś ćwiczenie które pomogło by mi, lecz które nie wymaga regulowanej ławki w dół??

kup sobie karnet i idz na w pełni wyposazoną siłownie

sam kilka lat meczyłem sie w domowej siłowni, wiec znam ten ból, ze zawsze czegos brakuje