PDA

Zobacz pełną wersję : po długiej przerwie



baryla517
10-11-09, 19:36
-płeć :Mężczyzna

-wiek: 18 lat

-waga : 110 kg

-wzrost: 185 cm

-co chciałbyś osiągnąć : wage około 95 kg

-staż - początkujący

-inne formy aktywności : basen raz w tygodniu , gra w piłkę nożną (jak pogoda pozwoli to 2-3 razy w tygodniu po 2h)

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) -
1)Ławeczka + sztanga + ciężarki
2) worek bokserski
3) rowerek stacjonarny
(ogólnie warunki domowe)

-Aktualna/planowana dieta. - jak narazie brak

-Przeciwskazania Medyczne -brak

-Suplemacja. -biore thermo speed extreme


Witam , na wstępie przedstawiam sytuację.
Od 2 lat nie moglem wykonywać ŻADNEGO wysiłku fizycznego ponieważ mialem 3 oprecje (w końcu usuneli mi śledzione). Teraz już jest ok i mogę zacząć ćwiczyć. Przed przerwą systematycznie uprawiałem sport ale wage miałem około 90 kg... Zaznaczam że chcę zbić wagę , nie chce uprawiać kulturystyki :D

Proszę o jakies wskazówki na temat diety , ćwiczeń itp...

wujek.maciek
10-11-09, 20:00
nie chce uprawiać kulturystyki

no... to nie! ale ogolnie na zrzucenie zbednych kg i wzmocnienie miesni dobry jest trening silowy. poprzedzony porzadna rozgrzewka i zakonczony 30min aerobami (z czasem moglbys wrzucic kilka interwalow) powinien dac swietne rezultaty. zasada jest banalna - duze grupy miesni potrzebuja duzo energii do wykonania duzego wysilku. nie chce cie na sile przekonywac, ale w moim przypadku sie sprawdza. ciezkie, wielostawowe cw. (siady, ciagi, podciagania, wyciskania, wioslowania) plus trening brzucha i gitara. do tego basen i aeroby i czuje sie na 10 lat mniej :lol:

przeszukaj tematy podwieszone w dzialach dieta i trening. znajdz cos dla siebie i wrzuc tu. wtedy pomyslimy

pozdro