PDA

Zobacz pełną wersję : Meta Ruska czy Winstrol???



NIKOLIS 168
10-01-07, 14:17
Co według was jest lepsze? po czym są większe przyrosty siły i masy???
chodzi tu o 100 tabletek maety ruskiej lub winstrolu (tablets)(ewentualnie strzały)
a mam drugie pytanko ile trzeba sobie kupić strzałów omki żeby były dobre efekty???


Jeżeli coś źle napisałem to sorry i nie opieprzajcie mnie!



z góry dzieki!

adrys
10-01-07, 14:29
Kolejny młody kulturysta który chce iśc na skróty bez wykorzystania naturalnego potenciału, niestety ja ci nie pomoge w dziale doping, ale zastanawia mnie ciągle dlaczego tak wczesnie sięgacie po sterydy?

tomek.
10-01-07, 14:37
winstrol siłowo na pewno lepiej wyjdzie
ale jak znam życie to na wino nie będzie cie stać i wezniesz mete

adrys zakazany owoc najlepiej smakuje :twisted:

murawa16
10-01-07, 14:37
mowie ci omen dziala:D moj kumpel po 10 strzalach juz mial dobre efekty

NIKOLIS 168
10-01-07, 14:46
dzieki! ja nie chce tego brać tylko kumpel mnie o to poprosił!
akurat z ceną winstrola problemów nie bedzie bo kolega do ubogich nie należy!

1 problem to bedzie pierwszy cykl!

ale gdybyście mieli wybrać to co było by lepsze
ruska czy winstrol???

vold
10-01-07, 15:47
Kamień z serca że to nie dla Ciebie.


Jeśli chodzi o siłę to wygra winstrol ale mase to metka, żeby coś mu doradzić trzeba by było znać jego parametry.

Gonatropin
10-01-07, 19:38
Kasowałbym takie debilne posty, nic nie wnoszą do działu jedynie zasmiecają.

jondeca
11-01-07, 20:32
Gonatropin, dokładnie musi wold cos z tym zrobic :twisted:

PowerBen
12-01-07, 01:29
Podpisuj sie pod tym , takie coś nalezyod razu skasowac .to nic innego jak smieć.

vold
12-01-07, 09:13
trzeba mu wybaczyć i zrozumieć ma dopiero 15 lat a chce odrazu podbić świat :mrgreen:

PowerBen
21-01-07, 01:21
Osobiście uważam ze wybaczanie wszytskim spowoduje wyraźny spadek wartości forum - nie bedzie tutaj w żadnym temacie nic wartościowego do przeczytania a ludzie zamiast pomocy otrzymają stek bzdur i wyzwisk . Myśle że wrto juz od samego początku dbać o walory forum, bo jest jeszce mlode i musi zapracowac na swoją markę .Jezelik bedziepełne msieci nie będize nic warte i nikt godny uwagi go nie odwiedzi.

vold
21-01-07, 10:09
W pełni się z tym zgodze.

ADI1616
25-01-07, 22:05
PowerBen nie zgadzam się z Tobą :twisted: forum jest po to by pomagać a nie robić sobie z kogoś jaja. Gościu chce się dowiedzieć co i jak a wy odrazu po nim jeździcie!!! Jeżeli każdy byłby takim wielkim znawcą jak ty :shock: to forum nie miało by sensu bo nikt by jego nie potrzebował. Owszem temat może wzbudzać kontrowersje ja też jak umieszczałem swój temat nie znałem się zbyt dobrze. Ale człowiek uczy się na swoich błędach pozatym dzięks vold za zablokowanie tamtego tematu bo dopiero teraz zdałęm sobie sprawę że był do bani. Nie każdy jest od razu geniuszem. Przyznaję zrobiłem błąd że zaczełem koksować w moim wieku i wogule ale teraz już wiem co trzeba robić i jak. Nie polecam koksów w moim wieku to fakt ale to moja sprawa co robię ze sobą i swoim zdrowiem. Udzielając mu informacji nie dajecie mu przecież starydów do ręki tylko zaspokajacie jego ciekawość. Więc po co tak wyolbrzymiacie. Pozatym to miało być dla kolegi więc po co on obrywa :razz: Pozdro :twisted:

[ Dodano: 25-01-2007, 21:19 ]
a wracając do tematu to zależy jaki kolega ma staż na siłce i co brał do tej pory bo tak odrazu brać koks to nie bardzo. Pozatym nie wiem ile ma lat. A co do siły to winstrol jest lepszy oczywiście strzały bo są lepiej przyswajane przez organizm przez tabletki wątroba się wyniszcza szczególnie przy winstrolu. A co do omy to rzeczywiście głupie pytanie "ile strzałów" są różne dawki w każdym zastrzyku jedni robią sobie zastrzyki z 1ml a inni z2ml albo jeszcze inne dawki wszystko zależy od ułożonego cyklu można dać różną ilość to zalerzy oczywiście nie nalerzy przesadzać z dawką :razz: bo wyp* Cię na księżyc :twisted: a pozatym to każdy organizm reaguje inaczej więc nie wiadomo dokładnie po ilu strzałach i w jakiej ilości będzie coś widać :twisted: Pozdro :twisted: