PDA

Zobacz pełną wersję : Licze na konkretne wypowiedzi......



piuras86
08-11-09, 14:57
ostatnio długo myslałem nad takim teningiem

Pn-klata tric
wt-nogi Przedramie
śr-wolne
czw-barki bic
pt-plecy


tylko że chciałem zrobic to tak :

1 tydzień małe ciężary dużo powtórzeń aż do 25-30
nastepny tydzień du,zo ciężaru mało powtórzeń do 8 max ......

i tak co 2 tydzień cos takiego nasuneło mi sie na głowe nie wiem czy to dobre ale warto sprobowac


wypowiedzcie się na ten temat jak chcecie oczywiście......

Micek185
08-11-09, 16:51
klatka+biceps
nogi+barki
plecy+triceps

taki układ jest najleszy chyba ze chcesz trenowac wiecej dni to na oddzeilenym treningu rób zaniedbana grupe np,nogi,plecy plus brzuch,łydki nie wiem jak to u ciebie wygląda.

mozesz robic tak jak mowisz to bardzo dobry sposob ale powt ustal tak aby jeden trening odbywał sie na ok 6-10powt, a nastepny w zakresie 10-14,zaleznie od grupy miesniowej.

Voice666
08-11-09, 17:06
ostatnio długo myslałem nad takim teningiem

Pn-klata tric
wt-nogi Przedramie
śr-wolne
czw-barki bic
pt-plecy


tylko że chciałem zrobic to tak :

1 tydzień małe ciężary dużo powtórzeń aż do 25-30
nastepny tydzień du,zo ciężaru mało powtórzeń do 8 max

Jeśli już chcesz ćwiczyc 4x tygodniowo to proponowałbym

klatka
plecy
nogi barki
biceps triceps

W dni gdzie masz jedną partię do treningu dodałbym takie detale jak przedramiona, brzuch

Powtórzenia to tak w granicach 15 przy lekkim treningu i 6-8 przy ciężkim

D3
08-11-09, 17:20
Nogi + barki na jednym treningu uważam za największą pomyłkę tego świata...

Voice666
08-11-09, 18:15
Dlaczego??????

D3
08-11-09, 18:38
Związane jest to z ukrwieniem tych dwóch grup mięśniowych dosyć oddalonych od siebie w trakcie jednego treningu.

Giro
08-11-09, 19:47
Pytanie z innej beczki... na co ma być ten trening?? Rozumiem że na jakieś pobudzenie mięśni??

piuras86
08-11-09, 23:33
Pobudzenie.......hmmm siła,wytrzymałość...... trener z kick boxingu polecał nam taki trening żeby przyzwyczaić mięśnie 1 do dużego wysiłku i do długiego wysiłku.....

Giro
08-11-09, 23:45
Słyszałeś o treningu power, rep range, schock??

Micek185
09-11-09, 00:35
Związane jest to z ukrwieniem tych dwóch grup mięśniowych dosyć oddalonych od siebie w trakcie jednego treningu.

co ma to ze soba?chodzi tylko o to aby podczas cwiczenia jednej grupy nie meczyc drugiej bo nie wykonasz dobrego treningu drugiej cwiczonej grupy.

Taki trening ma na celu "zaszokowanie"mięśni czyli odzwyczajenie ich od normalnej rutyny treningu na stałych ilosciach powt,zazwyzaj stosuje sie go w przestojach,metoda stara jak swiat ale do tej pory stosowana przez polską kadre kulturystyki czytałem jakis art w KIf-ie na ten temat ale nie pamietam kto leciał tym treningiem.

bavboo
09-11-09, 02:20
Jezeli ten trening ma Ci pomoc w kick boxingu to sie nie wtracam, ale jezeli masz na celu budowac miesnie to sorry ale jest do dupy!!!!

Voice666
09-11-09, 08:49
Nogi + barki na jednym treningu uważam za największą pomyłkę tego świata...

Bez obawy, zapewniam cię, że "oddalenie" od siebie tych dwóch grup mięśniowych nie ma żadnego wpływu na ich ukrwienie. Po to masz ciśnienie i krążenie krwi. Jeśli się boisz, żę po treningu nóg barki dostaną mniej krwi to zrób je na początku.

Wcale ten trening nie jest do dupy nawet przy budowaniu masy. Pozwala to zaskakiwać mięśnie a o to w tym wszystkim chodzi. Co do wytrzymałości to dodam tyle, że Derek Poundstone (jeśli ktoś nie zna to google) ćwicząc wytrzymałość macha samym gryfem 100-150 razy, podczas takiego treningu można wyrobić, wytrzymałość nie zaś machając 15 razy, ale tak jak napisałem wcale nie jest to zły pomysł.

piuras86
09-11-09, 11:54
Voice669 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10456) Od dzisiaj jade z treningiem takim jak mi podałeś.........

i tez oczywiście tak jak napisałem 1 tydz lekki trenning 2 tydz ciężki........to ogolnie chciałem zastosować przez 4-6 tyg pozniej znów wskakuje na mój standardowy trening.....

KowalX
09-11-09, 14:15
nie spieprz sobie wyników w kick-boxingu ;)

piuras86
09-11-09, 14:38
hahahahah looooz nie da rady ;)

Pozdro!!!

KowalX
09-11-09, 14:44
skup się na treningu dynamicznym jest lepszy pod KB

AKRO
30-11-09, 19:59
Ja się zastanawiam czy nie spróbować takiego treningu. Cel siła i wytrzymałość, tylko mam pytanie czy przy wytrzymałościówce spada siła?
bo taki trening to chyba jak na rzeźbe bo tez jest 15.20 powt.?