PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl z odzywek



Chelmin7
07-11-09, 14:53
Czesc mam pytanie zaczelem cwiczyc po przerwie 6 letniej chodze juz 2 miesiac i zaczynam wpadac w dobry rytm mam pytanie
Chcialbym zapodac sobie cykl z odzywek
mam 185 cm wzrostu 108 kilo wagi reka nie na pompowana 43, klatka nie na pompowana 124 udo i brzuch to narazie wole nie mierzyc moim celem jest zrzucenie 8, 10 kilo i w te miejsce rozbudowanie gornych partii suchym miesniem,

przegladnelem sobie troche stron i sporzadzilem taki cykl:
MHP T-Bomb 2 1 Opakowanie
MHP SRAM X 1 Opakowanie
chyba HI tech kreatyna XXS 1 Opakowanie
L-glutamina z Olimpa oraz HMB po 1 opakowaniu

oczywisce do tego dobrze dobrana dieta, nie oczekuje efektow jak po 10 strzalach deki i 30 tescia . nigdy nie bralem odzywek predzej wolalem radykalniejsze srodki ale juz mi przeszlo i nie chce sie kuc
czego sie moge spodziewac po tym cyklu i czy te suple wystarcza ?? czy czegos nie brakuje moze cos sie z czyms gryzie prosze o pomoc i zgory dziekuje

MolderDist
08-11-09, 17:32
Słabe połacznie.

Dopiero wchodzisz po długiej przerwie w treningi i tak naprawde równie dobrze odczujesz mono co inne stacki.

Ja bym wybrał stack "słao rozbudowany" np. Crea Shot - tak aby brać 2 porcje dziennie lub jedna porcja Crea Shota i jedna porcja mono.

Nie wiem dokładnie ile masz tłuszczu, więc ciężko precyzyjniej dobrać.

Postawiłbym na dobre bcaa np. Bcaa Xtra

Do tego witaminy i minerały np. z olimpa + omega-3.

Jako pomagacze w spalaniu warto kupić l-karnityne i np. kofeine. Mocniejsze spalacze myśle narazie są całkowicie zbędne.

Chelmin7
08-11-09, 20:56
kurcze a co to Mono i Stocki ??

sorki ale jezeli chodzi o odzywki jestem calkowitym amatorem i nic mi to nie mowi ??

mowisz ze to polazcenie jest malo warte chcialbym czerwca przyszlego roku zapodac 3 takie cylke caly czas trzymajac diete na odchudzanie

bo z tego co wiem to l karnityny to trzeba naprawde duzo jesc zeby zaczela dawac efekt ale cofeina to dobry pomysl chyba ale jak sie je cofeine mozna chodzic na silownie ?? innymi slowy serce mi nie stanie ??

Tluszczu mam duzo, wiec jest co palic a tez nie chce chudnac z gory tylko ile sie da zrzucic wlasnie tego tluszczu nie rezygnujac z ubicia pare centow na rece :D

niewula
08-11-09, 21:55
stack jest to taka bomba kreatynowa z dodatkami :P

a kreatyna monohydrat (my tak w skrocie mowimy mono) jest to najbardziej popularna forma kreatyny , ktora pomaga przybrac na masie miesniowej
molder mowiac slabo rozbudowany stack , chodzilo o to ze nie ma w sobie za duzo form kreatyn i dodatkow takim tez jest m.in crea shot

molder ma racje co do twojego cyklu i jego propozycja jest lepsza
crea shot+mono+bcaa+l-karnityna bedzie dobrym rozwiazaniem

moja propozycja to n.o.k.o+jablczan+bcaa+ l-karnityna
mniej wiecej to samo noko to tez taki slabszy stack a jablczan to forma kreatyny
bcaa jest dobre przy redukcji gdyz pomaga zachowac miesien

Chelmin7
08-11-09, 22:50
czyli jednym slowem uwazacie ze to co sobie rozpisalem nie pomoze mi w uzyskaniu celu ?? no dobrze bede musial to rozwazyc

a co sadzicie ogolnie o tych srodkach

SARM X

i tBOMB2

MolderDist
09-11-09, 23:03
Przereklamowane, nie warte takich pieniędzy.