PDA

Zobacz pełną wersję : livebox TP



Fehu
07-11-09, 13:05
Mam pytanko chce sobie zamówić internet+TV
no i tam pisze czy chce livebox-a a ja go właśnie nie bardzo chce bo mam swoj router to czy mój router może być?
druga sprawa proponują tam talerz satelitarny ale mam też swój, ale nic nie piszą o dekoderze to jak to działa?

jak się ktoś orientuje to niech mi odpowie z góry dziękuje... ogólnie decyduje się na to bo chce zwiększyć prędkość internetu do 2mb/s a tak wychodzi najtaniej

mateohzp
07-11-09, 13:17
daj sobie spokoj z tą telewizją.. lipa jak huj ja mam i nikt tego badziewia nie ogląda..

1Matt
07-11-09, 13:43
Fehu to jest badziew...
mnie w chu** zrobili, powiedzieli, że bd miał TV a się okazało, że potem zasięgu nie było.
bo tylko w dużych miastach to działa.
niby z liveboxa ma to odbierać, więc bez tego ani rusz.
zresztą u nich są same problemy, ja na szczęście mam już Netie i święty spokój z tepsą...

Wiki
07-11-09, 13:46
ja też mam z liveboxem same problemy, co chwile jakieś przeciążenia sieci, albo odłącza mnie z niewiadomych przyczyn. Słaby zasięg, chociaż mieszkam 20km od centrum Wawy...

Fehu
07-11-09, 13:52
no skoro tak mówicie to normalnie zwiększę prędkość bez TV..
Netia też jest lipna jeśli działa na lini TP.sa... internet 2mb tanszy tylko o dyszke a telefon drozszy od dyszke i bez minut ktore mam w tp

Aponax
07-11-09, 13:53
A ja mam TV z liveboxem , i polecam ! dużo nie kosztuje zasieg mam zajebisty ,jeszcze nie zdarzylo mi sie abym nie mogl ogladac czegos bo np. nie am zasiegu. A nie mieszkam w duzym miescie. Male miasteczko (3.5 tys ludzi). I niestety musisz miec liveboxa , twoj rooter nie moze byc. Ale ja mam podlaczone 2 komputery stacjonarne (moj i mojej kobiety) oraz netbooka i dziala elegancko.

vold
07-11-09, 16:09
Tak mozesz mieć swojego rutera,

Ja tam mam z telewizją , w podstawie same badziewne kanały, ale jak dla mnie git bo telewizji nie mam czasu oglądać a w razie czego podstawowe kanały są w rewelacyjnej jakości a przy moim abonamencie jest to całkowicie gratis więc jest ok.