PDA

Zobacz pełną wersję : Rozstępy na D....



Mocu
07-11-09, 00:25
Jak w temacie, od czego ?
Zauważyłem je na początku wakacji.
Przez rok przytyłem 5/6 kg, w dupsko mi nie poszło, bo cm te same.

Moje parametry :surprised: 186 cm 91 kg

Czy jest realne zrobić rozstępy na dupie, przez siedzenie na niej ?
Bo innej opcji ja tu nie widzę. :yawn:

Mam je na boku pośladkach, jest ich z 18, takie delty do 5 cm. :errf:

Wdzięczy będę za opinie/komentarz/pomoc itd. itp.

Krew mnie już zalewa. :evil:

wujek.maciek
07-11-09, 02:00
Czy jest realne zrobić rozstępy na dupie, przez siedzenie na niej ?
Bo innej opcji ja tu nie widzę. :yawn:

Mam je na boku pośladkach, jest ich z 18, takie delty do 5 cm. :errf:

Wdzięczy będę za opinie/komentarz/pomoc itd. itp

no, powiem ci, ze masz powazny problem. gdzie jak gdzie, ale na dupie... tak czesto chodzisz pewnie bez gaci, ze brak estetyki jaki te rozstepy powoduja, rzeczywiscie budzi powszechne zniesmaczenie :lol:

jezeli nie planujesz kariery w pedalskich ponusach, to po prostu je zostaw w spokoju. po pierwsze: jedyne, skuteczna metoda na rozstepy sa zabiegi usuwania laserem (strasznie droga przyjemnosc), a po drugie: kogo obchodzi meska dupa?! skup sie na brzuchu, klacie, ramionach, etc.

pozdro

Mocu
07-11-09, 10:32
Jedynie kogo mogę dupskiem przestraszyć to dziewczynę. :lol:
No nic kupie sobie kremik i będę smarował.

1Matt
07-11-09, 10:54
możliwe jest od siedzenia, mój młodszy braciszek ma takie;]] za duże przed kompem siedzi w dziwnej pozycji... i tak się skóra naciąga. Na plecach też ma.
kto ci na dupę patrzy? dziewczyna lubi?:D

Mocu
07-11-09, 11:21
Dupa jest od siedzenia i srania, nie ważne jak wygląda, ważne żeby była sprawna. :D
No nic, słyszałem ze przy mocnym ścieraniu się naskórka jest możliwe ich usuniecie, albo jakaś metoda chemiczna jest. Jak narazie krem poszedł w ruch.

Marurka
07-11-09, 13:50
Chłopie czym Ty sie martwisz jestes facetem gorzej jak kobieta ma :) P.S. A tak w ogole to jakies porady na rozstepy w tym własnie miejscu???:)

Mocu
07-11-09, 15:52
Brzydko to wygląda, tak jakby ktoś mnie pociął. :P
I zamiast 1,2 mam ich 18 :(

Marurka
07-11-09, 15:58
Ja wiem, ze to brzydko wyglada bo ja mam 20 na jednym posladku i tyle samo na drugim :(

Mocu
07-11-09, 16:19
Zrozumiałbym, jakbym miał to prze cwiczenia i dupe umięśnioną, ale żeby tak od siedzenia wyszlo, odżywiam się normalnie, nie jadam slodyczy, pije duzo soków, wody, jem owoce ważywa, nie jadam smażonych rzeczy. Normalnie ręce opadają.