PDA

Zobacz pełną wersję : Stanozolol z DNA Pharma.



zyktor
06-11-09, 20:34
Witajcie,

mam taki problem.. dostalem dzisiaj Stanozolol z DNA Pharma, i zauwazylem, ze na etykiecie jest napisane "Not for human use, only for research". Wiec? Co radzicie? Bo kolega strasznie zniesmaczony napisem i nie wie, co zrobic. Z gory dzieki.

vold
07-11-09, 07:33
Na temat takich firm to sie nawet nie wypowiadam.

ht
07-11-09, 07:55
z winem trzeba uwazac. tylko desma. z underow bym sie pokusil na malaya. reszta nie warta zachodu

vold
07-11-09, 11:13
Wiadomo że jak będzie desma w orginale to jak najbardziej będzie najpewniejsza, ale czy to będzie malay czy inny under to wszystko to samo, różnica będzie tylko w uczciwości i higienie producenta, a to że napisałem że na temat takich firm jak napisał autor tematu się nie wypowiadam to całkiem o co innego mi chodziło ale o tym nie bede pisał.

lg team
07-11-09, 14:03
etykieta to sciema,
jest tam co jest,
win mozna bic,
producenci rozne napisy umieszczaja,

bullet
07-11-09, 20:33
to tak jak wszelkie dopalacze tez nie sa do uzycia - jedzenia, palenia a są to tylko eksponaty kolekcjonerskie. Producent po prostu dba o wlasny tylek - on Cie ostrzega- a co Ty z tym zrobisz to twoja sprawa. Nie przejmowal bym sie wcale tym napisem.

vold
07-11-09, 21:13
Dokładnie, nie przejmował bym sie tym napisem na naklejce, bardziej przejmował bym się zawartością w środku bo bardziej jest wątpliwa.