PDA

Zobacz pełną wersję : metanabol + winstrol



xplorer
06-11-09, 12:19
Witam, planuje zaczac cykl metanabolu [ holenderski 100 tab ] + winstrol [w tabletkach] do tego mam troche bialka ostrowi WPC 80%.

o mnie:

wzrost 186 cm
waga 80kg
lat 19

chcialbym sie dowiedziec w jakiej dawce to uzyc, ile dziennie i na ile tygodni rozlozyc cykl. do tego chcialbym sie dowiedziec czy poatrzebuje jakis oslonek na watrobe witamin itd

vold
06-11-09, 13:32
Nie bardzo jest sens mieszania tych srodkow, lepiej pierwsze meta a potem wino , ogolnie mety masz za mało bo do twojej wagi nawet jak na pierwszy raz proponuje 20mg dziennie i pojechac z 6 tyg,

jeśli celem jest masa dokupił bym mety a odstawił wino,


osłonki jak najbardziej.

lg team
06-11-09, 15:20
pierwsza sprawa - jaki jest twoj cel cyklu?

talentinho
06-11-09, 16:08
pewnie masa ale łaczyc mete z winkiem to tak nie bardzo ;) chyba ze do odbloku zamowisz sobie watrobe z allegro

xplorer
06-11-09, 16:40
ogolem mam troche za duzo tkanki tluszczowej, gruby nie jestem ale kiedys bylem i mam pewne kompleksy na tym punkcie, chcialbym chociaz raz w zyciu zobaczyc na brzuchu kaloryfer i ladnie wyrzezbiona klate, glownie interesuje mnie sila i rzezba. do tego dodam ze juz kiedys mialem przygode z meta lecz cykl skonczylem po 50 tabletkach przez bol glowy ktory nasilal sie w momencie zwiekszonego wysilku, np podczas robienia pompek

talentinho
06-11-09, 17:24
to po mecie tego kaloryferka raczej nie zobaczysz ;) ja na twoim miejscu bym sie wziol za diete na redukcje i trening , dodal jakis spalacz tkanki tłuszczowej , ale nie saa

ht
06-11-09, 18:21
bardziej bym to widizal :clen+wino

lg team
06-11-09, 22:20
to po mecie tego kaloryferka raczej nie zobaczysz ;) ja na twoim miejscu bym sie wziol za diete na redukcje i trening , dodal jakis spalacz tkanki tłuszczowej , ale nie saa

dokladnie jak wyzej,
jeszcze niewiele wiesz, takze krzywdy sobie nie rob,

xplorer
06-11-09, 22:56
dokladnie jak wyzej,
jeszcze niewiele wiesz, takze krzywdy sobie nie rob,

czyli jakiej krzywdy moze ktos mnie wtajemniczyc ? :whistle:

talentinho
07-11-09, 00:10
nie masz pojecia o saa wiec sie nie bierz , poczytaj najpierw posty podwieszone na tym forum w tym dziale , chcesz łaczyc winstrol z meta , dwa orale i to silne zjechaly by ci bardzo watrobe , tych srodkow sie razem nie bierze chyba ze w cyklu gdzie dochodza jeszcze jakis tesc , deca , meta na kick a winstrol na ostatnie tygodnie , ale nie razem . za bardzo daje po watrobie , a krzywde sobie zrobisz bo nie wiesz nic na temat saa , zeby sie za to brac to MINIMUM to wiedza podstawowa + nadzór osoby ktora wie cos na ten temat

vold
07-11-09, 17:42
Najlepszym rozwiązaniem aby spełnić twoje wymagania jest oxandrolon lub ewentualnie wino które było by tańszym rozwiazaniem do tego helios podskórnie i co najważniejsze odpowiednia dieta i idealnie dobrany trening i wtedy mozesz osiągną swój cel ale meta z winem to kiepski pomysł.

xplorer
09-11-09, 11:02
a cos bez igiel i malo szkodliwe ? pozatym chce cos z winstrolem bo juz mam kupiony ale nie mialem kiedy wziasc. do tego chce taki cykl aby wyrobic sie przed swietami [ wiadomo na swieta trzeba cos wypic xD ]

talentinho
09-11-09, 13:57
to ja ci proponuje kupic jakis spalacz , bo jak ty chcesz miec mało szkodliwe i najlepiej bez igieł to ja ci przyszlosci nie wróze . do tego jeszcze pic .. niezle