PDA

Zobacz pełną wersję : Whey Protein Islote



rehle
05-11-09, 18:22
Witam , kupilem odzywke "pure whey protein islote" i nie wiem jak je brac ... , w jakich proporcjach, na ile ml wody i w jakich porach dnia.
Z gory dzieki za odpowiedz.

michal_f
05-11-09, 18:30
wedlug brakow w diecie

Hugo123
05-11-09, 18:32
Tyle to i ja wyczytalem to ameryki nie odkryles. Chodzi mi oto kidy dokladnie przed czy po treningu, przed sniadanie. Konkrety!!!

D3
05-11-09, 18:33
Witam , kupilem odzywke "pure whey protein islote" i nie wiem jak je brac ... , w jakich proporcjach, na ile ml wody i w jakich porach dnia.
Z gory dzieki za odpowiedz.


Może byś tak odwrócił puchę i spojrzał na etykietę? Czy zjeść białko też za Ciebie mamy?


wedlug brakow w diecie


MYŚL JAK CZYTASZ! michal napisał najbardziej przejrzyście jak się da. Jak masz spożyć 200g białka dziennie, a spożywasz 150g z normalnych posiłków to 50g uzupełniasz odżywką. 3letnie dziecko by to załapało szybciej, a Ty jeszcze musiałeś temat w tym celu założyć.

Hugo123
05-11-09, 18:41
Niech ci tu Kowal napisze co kiedy i ile

Wiki
05-11-09, 18:46
3x po 30g, jak dostaniesz sraczki to
3x po 20g, jak dalej bedziesz miał sraczkę to
2x po 20-30g

:twisted:

rehle
05-11-09, 18:49
michal_f , hugo123, narg -jak sie nieznacie to niewypisujcie tu bzdur zadalem pytanie i chce przeczytac tu madra wypowiedz

michal_f
05-11-09, 18:50
Tyle to i ja wyczytalem to ameryki nie odkryles. Chodzi mi oto kidy dokladnie przed czy po treningu, przed sniadanie. Konkrety!!!

według brakow w diecie !!!
Chłopie rozumiesz co to znaczy ? Bierzesz wtedy kiedy wiesz ze zjadles za malo bialka z jedzenia i tyle. Nie wazne czy to bedzie przed czy po treningu. Wtedy kiedy masz braki to bierz odzywke.
Tylko zeby Twoja dieta nie opierala sie tylko na zarciu w prochu. Nie tedy droga.

Wiki
05-11-09, 19:14
jak on pewnie diety nie ma, to co wy mu tłumaczycie!?

3x dziennie po 30g i tyle!

D3
05-11-09, 19:32
DOBRA NA POWAŻNIE PANOWIE :twisted:

nie wiem jak je brac ...


Nie bierz, sprzedaj a za oszczędzone pieniądze zrób sobie przeszczep mózgu od szympansa.


, w jakich proporcjach


Pół puchy do wiadra, czyli wniosek z tego, że na cykl potrzebujesz jeszcze 20 puszek


na ile ml wody


2/3 szklanki wody wlej do wiadra, powinno styknąć. Jak się nie rozpuści to reklamuj, że nie ma 100% rozpuszczalności


i w jakich porach dnia..


O 4:57 rano, w 15minucie śniadania i 38minucie treningu. Nie spóźniaj się!

Mastershammer
05-11-09, 20:06
DOBRA NA POWAŻNIE PANOWIE :twisted:



Nie bierz, sprzedaj a za oszczędzone pieniądze zrób sobie przeszczep mózgu od szympansa.




Pół puchy do wiadra, czyli wniosek z tego, że na cykl potrzebujesz jeszcze 20 puszek




2/3 szklanki wody wlej do wiadra, powinno styknąć. Jak się nie rozpuści to reklamuj, że nie ma 100% rozpuszczalności




O 4:57 rano, w 15minucie śniadania i 38minucie treningu. Nie spóźniaj się!
clapOSKAR!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Essen
05-11-09, 21:42
Jedz to:
po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem – w dawkach po 30g

Pozdro @

talentinho
05-11-09, 23:48
michal_f , hugo123, narg -jak sie nieznacie to niewypisujcie tu bzdur zadalem pytanie i chce przeczytac tu madra wypowiedz

akurat co do narq i michal_f to bym sie nie zgodził ze sie nie znaja bo chcieli ci powiedziec dobrze , białko dajesz do braków w diecie ( jezeli wogole ja masz ) a o jakich porach to nie wazne , moze byc o 5 rano jak i 23 .. np jak na sniadanie jesz wegle z mała iloscia białka to dodajesz je z prochu .. PROSTE ?? czy mam ci to alfabetem Braille'a napisac ??