PDA

Zobacz pełną wersję : Nogi , doradzcie!



Andr3w
05-11-09, 15:56
Na mojej silce chyba nie ma zbyt wiele urzadzen do robienia nog , ja osobiscie wykonuje na cale nogi tylko 2 cwiczenia i mysle ze to troche malo. robie ok. 5 seri przysiadow ze sztanga na plecach i ok 4 serie stanie na palcach z hantlami w rekach (łydki). Mam prozbe czy ktos by mi jeszcze doradzil jakies cwiczenie na nogi majac do dyspozycji gryfy i hantle, bo z pozostalych urzadzen zadne nie sluzy do nog, i trenuje tez w klubie piłkarskim i mysle ze raz w tygodni silka na nogi nie przeszkodzi prawda? Z gory dzieki za pomoc :happy:

Bojno
05-11-09, 16:15
Wykroki, robisz je do zmeczenia juz po przysiadach

Micek185
05-11-09, 16:19
przysiady z sztangą na klatce,hack przysiady(dwugłowe uda)martwy ciąg na prostych nogach(dwugłowe)wykroki z hantlami,jak masz wyciąg dolny to mozesz robic cwiczenie na przywodziciele uda,

btw,naprawde na normalnej siłowni nie macie najprostrzej prasy do nóg?:neutral:

jaca666
05-11-09, 18:17
Syzyfiki.

D3
05-11-09, 18:38
przysiady z sztangą na klatce,hack przysiady(dwugłowe uda)martwy ciąg na prostych nogach(dwugłowe)wykroki z hantlami,jak masz wyciąg dolny to mozesz robic cwiczenie na przywodziciele uda,

btw,naprawde na normalnej siłowni nie macie najprostrzej prasy do nóg?:neutral:


Od kiedy hack przysiady są na dwugłowe uda?

3.HACK-PRZYSIADY:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu- wszystkie głowy mięsni czworogłowych ud,

wujek.maciek
05-11-09, 18:44
albo zurawik ;) dziwne, ze na silowni nie ma zadnego urzadzenia do zginania czy prostowania nog...

pozdro

Micek185
05-11-09, 19:55
Od kiedy hack przysiady są na dwugłowe uda?

3.HACK-PRZYSIADY:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu- wszystkie głowy mięsni czworogłowych ud,

a wiesz może co to są cwiczenia złożone? w swojej skopiowanej z "google" regułki mógłbyś sie dowiedziec że są to "GŁOWNE"mięśnie biorące udział w tym cwiczeniu,nie jedyne.

jaca666
05-11-09, 20:31
Wszystko zależy od ułożenia stóp(nisko,wysoko) od stopnia do jakiego schodzimy itp...
Przecież przy każdym przysiadzie pracują dwójki,pośladki i czwórki to normalne...

Micek185
05-11-09, 20:36
Jaca On jeszcze do tego nie doszedł,tak jak inni nie wiedzą że mc na prostych nogach to cwiczenie na dwójki a nie na plecy:twisted:

kubaCK
05-11-09, 21:00
jak masz wyciąg dolny to mozesz robic cwiczenie na przywodziciele uda,

wytlumacz jak sie to robi bo chyba nie wiem o co Ci chodzi...

Micek185
05-11-09, 21:03
masz wyciąg dolny stajesz np lewą nogą przy wyciagu ok.kostki zakładasz specjalny pasek(ja mam na rzepy)robisz rozkrok i starasz sie przyciągnąc lewą noge do prawej powiedzmy 12powt,i zmieniasz nogę.taki pasek pewnie samo mozesz dorobic bez problemu,rzecz jasna dobrze sie jest za coś chwycić np za inna maszyne:)