PDA

Zobacz pełną wersję : Ginekomastia



bavboo
04-11-09, 23:53
Witam,

Trenuje na silowni juz pare dobrch lat, okolo roku temu przytrafilo mi sie to gowno (gino) z czasem zaczelo sie pogarszac, jakis miesiac temu zdecydowalem sie na operacje, teraz jestem juz po i znowu mam wielka ochote zaczac cwiczyc ale wiadomo ze na sucho to nic z tego nie bedzie.

Czy jest ktos kto po operacji na gino zaczal znowu brac anaboliki i mu sie odnowilo???????

Ogulnie lekarze mowia ze teoretycznie nie ma szansy na to ale w praktyce moze byc roznie.

Prosba o konkretne odpowiedzi, z gory dzieki za pomoc

fallenursus
04-11-09, 23:55
z jakiego powodu miales wogole gino? jesli od saa, to nawet po opercji przy dalszym uzywaniu, gyno moze powrucic.

talentinho
05-11-09, 00:07
jesli dostałes po saa i dalej bedziesz je stosował to możesz dostac znowu , widocznie masz do tego tendencje

andrul
05-11-09, 12:26
zgadzam sie z poprzednikiem ale zostaja Ci środki niearomatyzujące lub aromatyzujące w bardzo małym stopniu , Bold , Npp, winstrol, Primka , Turanol, musisz wystrzegac sie długich estrów tescia jezeli juz to do nich koniecznie Nolvadex , arimidexu nie polecam bo bardzo zmniejsza działanie tescia

fallenursus
05-11-09, 20:33
mozna smialo zamiast nolvy ladowac atd@25mg dziennie. albo aromasin

bavboo
06-11-09, 01:30
Dzieki wszystkim za odpowiedzi !

Widze ze najlepiej bedzie to sprawdzic na wlasnej skorze:pray:.

To moj nowy zakup: 25 depot, 10 deka organon, 10 omka, 3 paczki nolvy

Zobaczymy co z tego bedzie?

Nie wiem tylko czy nolve zaczac od samego poczatku na wszelki wypadek, czy poczekac? No a jak zaczne to czy nie obnizy ona dzialania ?

fallenursus
06-11-09, 04:21
zalatw sobie AI, bo w twoim przypadku nolva moze chooya zdzialac.tym bardziej na tych srodkach co kupiles.
i cos mi sie wydaje ze za malo sokow:)

andrul
06-11-09, 13:20
wszystko zalezy od zasobnosci portfela , ja bym obstał za 20mg nolvy ed aromasun jest kur.re ,wsko drogi dzis byłem w aptece i sie zdziwiłem odnosnie ceny wiem ze o cenach sie nie pisze ale moze mały wyjatek 30tab Aromasinu 2,5mg koszt w pobliskiej aptece 756zł lek nierefundowany , mozesz brac nolve a jak poczujesz ze cos nie teges to wstaw se armidex 1/4 tabl co 2 gi dzień ale mysle ze nolva wystarczy

fallenursus
07-11-09, 01:02
no to chooyowo ANdrul, 100tabsow aromasinu 12,5mg drozsze o 20$ niz 100 tabsow mety@10mg tutaj:twisted:

bavboo
07-11-09, 14:07
Wlasnie sie tego obawiam ze nolva moze chooya zdzialac, poszukam aromasin-u albo armidex-u ale boje sie ze w tej zaayeb.anney Anglii tego nie bedzie. Pozatym Andrul powiem Ci ze jak obczaje ze cos jest nie teges to dam se siana i zaczne grac w jakies bierki czy cos :cry:.

Powiedzcie mi tylko jescze co z ta nolva (bo narazie tylko to mam), czy zaczac ja od samego poczatku i jak dlugo ja ciagnac po skonczeniu???

Wiki
07-11-09, 14:52
Pokaż jak wygląda sut po operacji

bavboo
07-11-09, 14:58
jest tylko aromasin, cena jak w polszy i tylko na recepte, na czarnym nie ma

bavboo
07-11-09, 15:09
spoko, musze tylko zrobic zdjecia i wsadze na forum

bavboo
07-11-09, 15:28
z taka mala iloscia soku to nie mozesz gino dostac
mam kumpla po operacji ktory wczesniej lapal gino szybko i na niskich dawkach teraz po operacji bije 2500mg testa tydzien -gino nie ma

W poniedzialek ide pierwszy raz na silke po tej przerwie ale jakos nie mialem nadziejii ze jeszcze cos z tego bedzie ale po takiej wiadomosci to roz,.kyyrwie ta silownie na strzepy:happy:. Dinozaur dziekuwa!!! Nie bardzo czaje zasady takiego forum i za co sie daje sogi ale jak za takie posty jak ten to u mnie masz 10:smile:

bavboo
07-11-09, 15:42
mala poprawka, oczywiscie nie posty tylko wiadomosci, ale ta pomylka swiadczy tylko o tym jak sie podbuchalem

metadon
07-11-09, 15:50
Ja bym sie tak bardzo nie cieszył na Twoim miejscu...
kolega dinozaura moze walic tyle tescia bo musieli mu wyciac absolutnie caly gruczol.a wystarczy, ze Tobie zostawili minimalny kawalek(np.przez nieuwage) i moze sie odnowic...
a chirurgów naczyniowych mamy malo i nienajlepszych...w Uk robiles ta operacje?szpital czy prywatnie?
PS.sam tez wycinalen gino i boje si tykac saa lub ph...chyba ze jakies ktore wogole nie aromatyzuje i nie wywoluje gina progesteronowego...

vold
07-11-09, 15:53
Daj nolwe od samego począdku i nie szukaj kwadratowych jaj :)

vold
07-11-09, 17:25
Jeśli ktoś przez saa doprowadza się do takiego stanu że konieczna jest operacja to raczej z nim jest coś nie tak ale znam takich którzy porywaja się z motyką na słonce a nie posiadają odpowiedniej wiedzy.

metadon
07-11-09, 18:19
tak ma wyciety caly gruczoł
to wiem bo jakby nie mial to by juz dawno mial gino:twisted:
tylko ciekawe jak to jest u bavboo...

bavboo
07-11-09, 18:28
Operacje robilem w Warszawie w prywatnej klinice (nie podaje nazwy bo nie wiem czy mozna) ogolnie bardzo zadowolony.

Co do mojego ''gina'' bylo niewielkie i gruczol zostal calkowicie wyciety. Prawdopodobnie jakbym juz nigdy nie tkna saa to suty po jakims czasie wrocily by do jakiejs tam normy. Ale za bardzo mnie to kreci zeby przestac z reszta co wam bede pisal dobrze wiecie!

Voldemort masz racje!!! Ja sam dalem dupy bo olalem troche odblok nie sadzilem wtedy ze to az takie wazne, teraz wiem jak bardzo sie mylilem.

CHCIALBYM ZEBY TEN MOJ POST BYL PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH KTORZY TEZ MAJA WYYEB-ANE NA TO I MYSLA ZE IM SIE NIE PRZYTRAFI!
A JAK TO QRESTFO SIE POJAWI NAWET NIBY NIEWIELKIE TO ZEBYS NIE WIEM JAKA MIAL DEFINICJE TO BEDZIESZ SIE WSTYDZIL ZDJAC KOSZULKE NA PLAZY. WIERZCIE MI!!!

Ale dosc pier... Lenia zaczynam od poniedzialku, zobaczymy jak to sie potoczy w moim przypadku, bede pisal mam nadzieje ze o postepach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi!

A no i czy moze mi ktos w koncu:smile: konkretnie odpowiedziec na jedno z moich pierwszych pytan co z nolva? Wiem juz ze od samego poczatku po 20mg ed ale jak dlugo po skonczeniu bo chyba to tez jest wazne???

vold
07-11-09, 21:19
Dokładnie , każdy powinien to przeczytać aby do niego dotało że brak wiedzy to tragedia!

Apropo nolwy , ja bym podawał 10mg dziennie a nie 20mg , ale jeśli wydaje Ci się że to za mało to dawaj 20mg,

Zacznij nolwe od począdku cyklu i ciągnij aż do końca odbloku.

.

bavboo
07-11-09, 22:06
10mg czy 20mg naprawde nie mam pojecia jak moj organizm zareaguje po takiej operacji, tylko bys mi powiedzial kiedy jest koniec odbloku(w przypadku nolvy), jak dlugo ma trwac po ostatnim strzale bo na necie nie moge nigdzie znalesc konkretnej odpowiedzi

vold
08-11-09, 15:42
Odblokowywujesz się clomidem, koniec odbloku masz przy ostatniej tablecie cloma i do tego momentu jedz z nolwą, ale jak zareaguje twój organizm to nie mam pojęcia.

xLeex
08-11-09, 19:57
nie czytałem całego tematu

mam 2 pytania,

jak załapałes to gino ? na cyklu ? po ? olałeś blokery/inhibitory aromatazy ?

po jakim czasie od operacji zaczynasz next cykl ?

Chelmin7
08-11-09, 21:18
a mam pytanko bavboo ile kosztuje operacja na ginekomastie gdzie robiles ?? i ile po niej nei mozna cwiczyc >??

bavboo
09-11-09, 00:38
zalapalem jakies rok temu i z czasem sie pogorszalo ale to nie bylo konkretnie na cyklu czy po. Troche olalem odblok a pozniej juz bylo za pozno. 4 tygodnie po operacji moge zaczac trenowac ze 2 tygodnie rozgrzewki i zaczne.

Ile kosztuje zalezy od rodzaju i jak jest zaawansowana, mozna ja zrobic praktycznie w kazdym wiekszym miescie w Polszy, jak jestes zainteresowany to poszukaj sobie w na necie klinik plastycznych tam znajdziesz wszystkie info na ten temat

metadon
09-11-09, 12:16
najtaniej mozna zrobic w Kielcach za 1000zl:lol:
bardzo duzo osob tam robilo, nawet z drugiego konca Polski.
jest nawet temat ze zdjeciami ale na esefde:cry:

bavboo
09-11-09, 15:52
jezeli to prawda ze 1000zl i dobrze robia to taniej nie ma nigdzie

vold
09-11-09, 16:34
A w Chinach by nie zrobili za dolara?, hehe :)

sts
09-11-09, 16:44
A w Chinach by nie zrobili za dolara?, hehe :)

może by zrobili ale nie wiem czy akurat to :)

metadon
10-11-09, 11:37
czytalem wypowiedz jednego goscia na esefde i jemu po operacji lekarz powiedzial zeby sie nie bral za saa bo mu moze wyskoczyc ponownie.mial ten lekarz podobno typa co wycial gino i za rok byl znowu wycinac...

fallenursus
10-11-09, 21:15
zaden porzadny lekarz nie da ci gwarancji ze wyciete operacyjnie gyno nie powruci, tym bardziej przy saa....
dllatego albo bierzemy sie za AI przy cyklach, albo nie robimy cykli. proste.

alder
12-11-09, 12:49
że też pech chciał i znalazłem info iż ginekomastię mogą wywołać inhibitory pompy protonowej. biorę omeprazol 2 lata. teraz już wiem i się boję, że moja podświadomość powiększy mi suty ;p