PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję pomocy - pomóżcie i sobie :).



infect3d
04-11-09, 21:13
Cześć! :)

Chciałbym prosić Was wszystkich o pomoc. Od razu mówię, że robię to raczej prywatnie i nie reprezentuję żadnego serwisu. Otóż w internecie znalazłem serwis - lockerz. com. Sponsorowany jest przez wiele różnych znanych marek [sony, nintendo i inne]. Można tam zbierać punkty i wymieniać je na różne gadżety - od konsol, przez ciuchy na bonach dla akcji humanitarnych kończąc. Na początku myślałem, że to oczywiście wał - ale zainteresowałem się tym i firma rzeczywiście jest prawdziwa. Jest finansowana przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters. Wystarczy pogooglować.

Moja prośba wygląda następująco - za zaproszenia zbiera się punkty. Chcę to zrobić dla siebie i dla Was, bo uważam ten serwis za coś ciekawego i prawdziwego. Tak więc proszę - jeśli możecie mi pomóc - wyślijcie mi swój mail na : infect3d@tlen.pl gg:8875934 bądź PM ;).

Pozdrawiam! [Zaproszenia z serwisu dochodzą zazwyczaj następnego dnia - jest oblegany przez masę ludzi!]

Dlaczego wrzucam to tutaj? Bo można tam dostać bony na amazon - w niemczech, francji i anglii. Ze znajomym doszliśmy do wniosku, że można wybrać sobie taki bon i kupić za nie suple, sprzęt sporotwy, etc.

Mam nadzieję, że nie dostanę bana w 3 sekundy :D.

Kreta
04-11-09, 21:18
jak cos wygrasz i dostaniesz to zrob fote i wrzuc na forum wtedy sie przekonam a takto szkoda czasu i zachodu... Idz do roboty szybciej zarobisz

infect3d
04-11-09, 21:22
nie obijam się na co dzień. Traktuję to jako dodatek. foty, wystarczy pogooglować, naprawdę :).

Poza tym pomoc z Twojej strony nic Cię nie kosztuje, a mi może pomóc. Nie rozumiem dlaczego od razu mnie skarciłeś ;).

fallenursus
04-11-09, 21:24
moze ktos by wkoncu tym paYacom bana dal

infect3d
04-11-09, 21:32
robię to typowo prywatnie -.-, proszę po prostu o pomoc.