PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja brzucha + wzrost masy



Corvi
04-11-09, 20:51
Witam, mam taki problem, ćwicze od tygodnia, ale chcialbym sporo zredukowac brzuch przy jednoczesnym wzroście pozostałych mięsni, istnieje jakis skuteczny sposób, czy po prostu najpierw masówka a potem rzeźba ? Jak to sie robi ?

Voice666
04-11-09, 20:56
Najpierw redukcja:twisted:

Corvi
04-11-09, 21:17
Ee chyba zrobie odwrotnie :P

Voice666
04-11-09, 21:22
Jeśli jeszcze śpisz to cię obudzę, Nie zrzuci sie tłuszczu miejscowo, i nie rzezbi sie z fatu.

mtm
04-11-09, 22:08
Corvi skoro wiesz lepiej to poco sie pytasz ?

galanter
04-11-09, 22:14
bo szuka kogoś kto podzieli jego zdanie!!!

maniek90
04-11-09, 22:14
Racja! zrzuć mięsień piwny a potem zrób masę pozostałych mięśni.

Corvi
04-11-09, 22:17
Nie no żartuje oczywiscie, tylko sie tak zastanawiam, bo teraz jest tak ze waże 95 kg, klate mam fajnie zbudowaną, bary szerokie, no ale jest tez troche brzucha (pod ubraniem nie widać - wydaje sie płaski), jednak po zdjeciu koszulki widać że sporo tłuszczu sie odłożyło.
Szkoda mi tej masy - nie chce wyglądać jak ektomorfik :P
Moje cialo nie jest obrosniete tluszczem, jest zwarte i zbite, tylko ten brzuch nieszczęsny.

mtm
04-11-09, 22:21
było gówna nie jeść ...:yawn: i sie poruszać od czasu do czasu ...

galanter
04-11-09, 22:31
szczerosc az do bólu niestety!!!

mtm
04-11-09, 22:35
Żart oczywiście , Tle że nie zorientowałeś się jak zaczęło " iść " w brzuch , czy zbagatelizowałeś ?

Corvi
04-11-09, 22:39
Żart oczywiście , Tle że nie zorientowałeś się jak zaczęło " iść " w brzuch , czy zbagatelizowałeś ?

Olałem to, wiesz całe moje życie az do konca liceum i jeszcze rok po tym - bylem chudy jak patyk i zawsze chcialem miec troche ciala, dopiero przez ostatnie 4 lata przybralem na masie 25kg i bardzo jestem z tego happy. Dlatego mówiłem sobie że "cale zycie bylem chudzielcem to teraz moge miec troche brzucha" ;) No ale nadszedł czas treningów na siłowni i pora spojrzeć krytycznie na swoje ciało ;)

mtm
04-11-09, 22:41
to sie bierz za niego , a z czasem odpuści ...:surprised:

galanter
04-11-09, 22:50
Corvi (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=16454) dokładnie jak ze mna tylko ze w moim przypadku to narzeczona mi dokuczała i juz nie mogłem tego zniesc dlatego zabrałem sie za mięsień piwny!!!!

AKRO
05-11-09, 10:00
Ja jestem właśnie na redukcji. Trochę mięśni ubyło ale już mi przeszło, bo się bardzo tym martwiłem. Zbuduje się od nowa i bedzie git.
A Ty zrób to teraz niż potem, bo potem nabierzesz więcej ciała i potem się zdecydujesz na redukcję i bedziesz musiał to wszystko zrzucać. Lepiej zrób to teraz.

D3
05-11-09, 10:24
Corvi (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=16454) dokładnie jak ze mna tylko ze w moim przypadku to narzeczona mi dokuczała i juz nie mogłem tego zniesc dlatego zabrałem sie za mięsień piwny!!!!


Mnie tylko ciekawi zawsze jak "narzeczone" i "dziewczyny" dokuczają facetom w sprawie brzucha czy same wyglądają jak fitness women?:twisted:
Mi to bardziej rodzina/koledzy dokuczają w sprawie brzucha niż moja baba, ale no niestety oni mają takie pojęcie o robieniu masy (rób masę i jednocześnie redukuj brzuch - wpojony schemacik)

maniek90
05-11-09, 11:52
a tak w ogole jaki trening na brzuch polecacie? abw? czy jak to tam sie pisalo:p chodzi mi o spalenie dolnej czesci (miesien piwny) i to naprawde od piwka:D

Voice666
05-11-09, 11:58
Suplementacja CLA przyczynia się do zrzucania fatu przy jednoczesnym wzroście czystej masy mięśniowej. Jak zawsze jest jedno "ale" tzn. dieta, dieta i jeszcze raz dieta.