PDA

Zobacz pełną wersję : Boldon z Alchemi



BoloYeung
04-11-09, 18:40
Wczoraj robiłem zastrzyk kumplowi , miał boldka z alchemi butle 10ml . Ciekawi mnie to i zastanawia zapach tego boldonu był coś podobny ni to wanilia ni to jakis olejek do pieczenia a kiedy kułem go zastrzyk poszedł jak woda , z praktyk wiem ze inne specifiki cięzko szły w mięsien olej to olej .
Pytanie do ludzi którzy brali tego Boldka z alchemi czy miał jakis charakterystyczny zapach i czy tak łatwo wchodził w mięsien ze strzykawki , bo mi sie zdaje ze ktos poprostu pocisnoł mu jope moze się myle jesli ktos wie prosze napisać

vold
04-11-09, 20:29
Nie patrz na zapach, to under jak każdy inny wszystko zależy na jakim oleju to sklekotają, ty się lepiej martw czy w środku jest to co napisane na nalepce :)

BoloYeung
08-11-09, 02:22
na szczęscie ja to nie bije a z tego co słyszałem bolda duzo lip chodzi , trzeci cykl robie na nim i nie chce trafić na mine

jaca666
08-11-09, 10:33
Odradzam cała Alchemie...
Koleżka bił 10tygodni dekę która dostał w promocji i poszło mu ale sama woda i napuchł jak świnia na twarzy a miał dietę wiec nie wiem co tam w środku było?
Twierdził że jakiś teston...

BoloYeung
08-11-09, 13:20
ja mam metke z alchemi i średnio z niej zadowolony jkestem w skali 1-10 daje jej 4 z minusem

joh1964
08-11-09, 22:14
bold to kwestionowany środek, ale biłem starej alchemii 750week
i byłem zadowolony.

prop i nowy tren acetat i deka alchemi pharma z pudełkiem są oki.

meta jedni chwalą drudzy ganią tak że są miksowane.

xLeex
08-11-09, 22:21
Odradzam cała Alchemie...
Koleżka bił 10tygodni dekę która dostał w promocji i poszło mu ale sama woda i napuchł jak świnia na twarzy a miał dietę wiec nie wiem co tam w środku było?
Twierdził że jakiś teston...
bił samo nandro ?

jaca666
08-11-09, 22:32
Bił omo i deke tzn niby deke ale wyszło że tam był jakiś teść...

joh1964
09-11-09, 23:24
A u nas stare koksy chwalą nowy decanabol.
myśle ze niektórzy generalizują.
tren, prop bold deka alchemi pharma są porównywalne z innymi underami
trzymające fason.
winko depot podobnie jak atomika robią sie ropniaki po tych winkach,
ale winko to inna bajka.
na temat mety opinie bo sam nie brałem opinie na forach są opinie 50na 50%..

Najlepsza nadrolon wiadomo apteczna Norma niestety u nas około 60%
to wałki.