PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót.



GhosT
02-11-09, 21:09
Witam z powrotem po ponad rocznej przerwie, ciesze się że forum w dalszym ciągu istnieje i jak widzę ma się bardzo dobrze :yawn:

Ok, do rzeczy.

I# Mam takie pytanko, nie znalazłem odpowiedzi jakoś.
Na początku trenowania, przez pewien okres był taki "boom" w treningu = szybki postęp mięśni na początku trenowania. Otóż zastanawia mnie to, czy po przerwie niemalże 1,5 rocznej pojawi się coś takiego ponownie?

II# Odnośnie brzuszka.
Przez jakiś czas stosowałem trening - 5-6 dni, 5x 20 brzuszków + 18kg na klacie dla utrudnienia. Przyniosło to dosyć fajne efekty, ale moje zapytanie brzmi czy pojawiły się jakieś nowe nowinki odnośnie tworzenia bądź też rozbudowy "kaloryferka" ? Czytałem różne inne koncepcje i widzę coś niecoś się pozmieniało.

Co polecacie? :lol:

Voice666
03-11-09, 16:02
Ok, do rzeczy.

I# Mam takie pytanko, nie znalazłem odpowiedzi jakoś.
Na początku trenowania, przez pewien okres był taki "boom" w treningu = szybki postęp mięśni na początku trenowania. Otóż zastanawia mnie to, czy po przerwie niemalże 1,5 rocznej pojawi się coś takiego ponownie? Jest coś takiego jak "pamięć mięśniowa" więc "wrócą" mięśnie

II# Odnośnie brzuszka.
Przez jakiś czas stosowałem trening - 5-6 dni, 5x 20 brzuszków + 18kg na klacie dla utrudnienia. Przyniosło to dosyć fajne efekty, ale moje zapytanie brzmi czy pojawiły się jakieś nowe nowinki odnośnie tworzenia bądź też rozbudowy "kaloryferka" ? Czytałem różne inne koncepcje i widzę coś niecoś się pozmieniało.

Co polecacie? ABSII + aero nic lepszego nie ma.

GhosT
03-11-09, 19:07
Ok, dzięki bardzo :yawn:

talentinho
04-11-09, 11:57
I# Mam takie pytanko, nie znalazłem odpowiedzi jakoś.
Na początku trenowania, przez pewien okres był taki "boom" w treningu = szybki postęp mięśni na początku trenowania. Otóż zastanawia mnie to, czy po przerwie niemalże 1,5 rocznej pojawi się coś takiego ponownie?


raczej tak , ja kiedys po 3-4 miesiacach przerwy powrocilem do poprzedniego stanu w jakies 3 tygodnie

papec
04-11-09, 14:24
Raz też miałem taki 'boom' po rocznej przerwie :-) http://www.3dwhite.pl/?click=0e6bcb0f9d6e2448e44327bb56eaa2a8

NeverLetGo
04-11-09, 14:25
brzuszki, a tym bardziej z obciążeniem mogą być masakra dla pleców - lędżwia...

a o nie warto dbać żeby sprawne były :smile:

GhosT
04-11-09, 21:26
Puki co z pleckami wszystko ok, odpukać.
Trzeba będzie się zabrać za jakąś inną formę na brzuszek. :sick: