PDA

Zobacz pełną wersję : Poradźcie coś chłopaki



johnni
02-11-09, 20:58
Otóż nie wiedziałem w którym dziale mogę dać ten temat ale niech będzie zamieszcze go tu. Od jakiegoś czasu zaczepia mnie na dzielnicy paru cwaniaczków, znam ich z widzenia jeszcze z czasów gimnazjum, np. teraz gdy wracałem z siłowni i wysiadałem z autobusu jeden z nich rzucił do mnie puszką gdy wysiadałem. Ćwicze na siłowni już dobry kawałek czasu i jestem w 100% przekonany że jeżeli doszło by do konfrontacji 1v1 to niemiałby żaden z nich szans, ale problem w tym że oni prawie zawsze chodzą grupą i tylko wtedy kozaczą. No i mam pytanie jak myślicie zacząć z nimi z grubej rury przy kolejnym razie czy jakoś starać się załagodzić sprawe, wiadomo że powinienem to pierwsze ale to nie takie łatwe jak się wydaje.. wtedy to już wogóle rozpętała by się wojna

mtm
02-11-09, 21:06
Ja bym dopierdolił ich jak by byli w pojedynkę , ( :pray:chyba że paru dasz rade )
weż kominiarkę i zaczaj sie pod wieczór ...
Albo weż swoich kolegów i przestawcie im szczęki ... Aby sie nauczyli .
powodzonka .:happy:

1Matt
02-11-09, 21:07
do HP to się nadaje, tam była mowa o takich przypadkach.
mówisz cwaniaczki? jak stoją z wiosenkami? tzn. po ile lat mają?
jak pełnoletni, walą w mordę, żuć się raz na jednego tak żeby padł od razu na glebę,
potem spruj się do reszty, uwierz mi żaden nie podejdzie, sam testowałem;]

mateohzp
02-11-09, 21:12
no rzeczywiscie lipa.. ale tak jest sam nic nie zdziałasz.. mimo ze bys ogarnał pojedynczo bez lipy to poprostu bedą Cie scigac w 30...

mtm
02-11-09, 21:18
nie ciekawie na dłuższą mete .
Postaraj sie o po parcie ze swojej strony i wtedy stawcie im czoła ...

1Matt dobrze mówi uważaj , może to niepełnoletni .

johnni
02-11-09, 21:19
no i to jest problem jak czasem wracam ze szkoły i spotkam jednego jak jest sam to patrze mu sie prosto w oczy i nawet się boi wzrok podnieść a jak jest ich kurwa 8 to wielkie cwaniaki.. stary ja czuje się na tyle mocny że wiem że dałbym rade ale tu chodzi o to że potem będzie 20 na mnie czekać a nie chce być kaleką do końca życia.. przekurwiona sytuacja. Ja mam 17 lat oni po 18/19/17

mtm
02-11-09, 21:23
patowa sytuacja ...
a czemu im tak za skórę zalazłeś ?

johnni
02-11-09, 21:26
szczerze mówiąc to sam nie wiem :| z jednym miałem tam jakieś utarczki za małolata, myślisz że takim burakom dużo trzeba?

1Matt
02-11-09, 21:28
takim cwaniaczkom nie cza powodu, dla nich to jest zabawne, oni się tak dowartościowują.
a nie masz znajomych żeby w razie wu się przestraszyli?

mtm
02-11-09, 21:28
Dużo nie trzeba ...

johnni
02-11-09, 21:34
jakby trzeba było to bym skrzyknął z 4/5 dobrych zawodników no ale kuźwa głupio mi prosić o pomoc co ja mam 10 lat żeby kolegami straszyć jak oni, chyba będę musiał iść na całość i sie kiedyś rzucić na nich

galanter
02-11-09, 21:35
pamietam na swoim przykładzie takie jazdy ale ja zawsze miałem swoja mocna ekipe która za mna poszła i nieraz takie sytuacje tak sie załatwiało chociaz 2 razy mnie dojechało kilku kolesi to potem z ziomkami sie odwdzieczyłem i przy jednej wyskoczyłem z kolesiem na solo a jego ziomale i moi sie przygladali i kontrolowali przebieg starcia (o dupeczke poszło) moja rada zbiez kolegów i przybij do tego od którego sie zaczeło (napierdol mu pożądnie) pozniej beda sie bac!!!

1Matt
02-11-09, 21:40
dokładnie, według mnie w papę lać bo spokoju nie dadzą:)
w trąbę jednego, najlepiej tego najbardziej kozaczącego, to jest osoba "przewodząca".
on dostanie w papę to nikt nie podejdzie, a jeśli nawet, dzwoń po znajomych a wtedy na całość:)

galanter
02-11-09, 21:54
ja bym wolał jednak zeby przy konfrontacji były jakies osoby na które mógłbym liczyc bo jak bedziesz sam i bedziesz miał przewage podczas starcia to którys z reszty może dolożyc swoje 3 grosze a pamietaj ze możesz bardzo dobrze umiec sie bic ale jak jest 2 na 1 to juz nie jest tak łatwo, moja rada weż kilku znajomych tylko dobrych znajomych(bardzo ważne) i podbij do tych cwaniaczków dojeb temu który cie najbardziej wkurwia i moim zdaniem bedzie po problemie:) powodzenia

Bull2
02-11-09, 22:03
bierz na solowki ale na swoim terenie

johnni
02-11-09, 22:06
no i nawet jak podbije i napierdole jednemu to co? ich chodzi w paczce 8 a łącznie jest ich koło 30..

galanter
02-11-09, 22:07
a ty masz jakas swoja ekipe?

johnni
02-11-09, 22:11
no mam tak z 4 osoby na które moge liczyć ale ja nie chce się nikogo o pomoc prosić ani ich narażać, nie chce żeby przeze mnie jeszcze ktoś miał problemy. Zrozum ja nie jestem kolesiem co szuka zaczepki itd nienawidze się bić i jestem słaby psychicznie jeśli chodzi o te rzeczy, chodze na siłownie, robie swoją robote i staram się nikomu nie wchodzić w droge ale zawsze się jakieś bydle dopierdoli o byle co.. będę musiał chyba wpaść wkońcu w szał zacząć napierdalać ich na raz to może mi dadzą spokój

galanter
02-11-09, 22:41
nie rozumiem tego ze masz sie prosic !!! jesli moi koledzy mieliby by taki problem a wiedziałbym o tym to bez wahania bym im pomógł (bez słowa prosze z ich strony) co ja ci moge poradzic w takiej sytuacji pozostaje tylko podbic to tego najwiekszego kozaka w 4 oczy i zapytac o co im chodzi, może uda sie to załatwic bez konfliktu ale jesli sie nie uda to pogadaj z kumplami jesli to twoi ziomale to napewno pomoga!!! daj znac jaka decyzje podejmiesz i co sie dzieje w tej sprawie powodzenia!!!

Bull2
02-11-09, 23:00
watpie ze sie da bez konfliktu . wiekszosc takich patologicznych to debile

KowalX
02-11-09, 23:21
hmm... :errf:

z jakiego miasta jesteś?

bezel
03-11-09, 08:59
wlasnie xd gdzie mieszkasz ?

Bull2
03-11-09, 12:25
wynajmiemy z forum autokar i jedziemy do Ciebie !!

Beni
03-11-09, 13:15
:D hehe:)

Someone
03-11-09, 17:38
Nie rozumiem o co chodzi Ci z narażaniem kumpli. Jeśli byłaby taka sytuacja to dla mnie jest oczywiste ze ziomkowi trzeba pomóc, i było pare konfliktowych spraw które załatwialiśmy np. między osiedlami :).
Załatw do nich nry telefonów zgadajcie sie po ilu co i jak i macie sprawę wyjaśnioną, chyba ze koleś konkretny jeden do Ciebie fuczy to solóweczka i sprawa będzie załatwiona :)

Aponax
03-11-09, 17:49
bez takich to powazna sprawa. To tak , olewaj kolesi moze im sie znudzi. Najlepiej zalatw sobie paralizator pieprz/gaz. I to nie jest zaden wstyd i tam takie.Jak beda podchodzic blizej i bedzie ich mniejwiecej 3-4 to jebnij jednego drugiego paralizatorem , a reszta ucieknie i tyle. Pozniej bierzesz telefon dzwonisz na Policje i gwarantuje ze takie "blokersy" przestana Ci utrudniac zycie. To sa szczeniaki (nie jestem o 20 lat starszy , ale to jest szczeniackie wychodzic 5 na 1,wiec dlatego tak pisze) , piszesz ze maja po 17/18/19 lat zalatw jednego na policji tak powaznie i po sprawie. Zaraz ktos wyjedze mi tutaj ze psy i tak dalej. a co chlopak ma sie bic z debilami ?? Ja tak zrobilem i co ? dostalem zawiasy jak okazalo sie ze 2 chlopakow mialo po 18-19 lat i poszlo na policje ... no w sumie troszke ich pocharatalem (jeden mial zlamana szczeke).


Edit: i kurwa zadnych soloweczek ... co to ma byc ?? kozaczyc to mozna na dyskotekach jak sie nie ma oleju w glowie. Nie unos sie honorem ... olej kolesia i tyle... USTAWKA to najgorsza rzecz jaka mozesz zrobic!!

galanter
03-11-09, 18:31
nie tylko ty jeden miałes problemy z psiarnia za bójki, ja miałem zawiasy przez 3 lata za napierdolenie z ziomkiem 3 frajerom w knajpie, pieprz i gaz to dobre rozwiazanie solówka z najwiekszym kozakiem z tej grupy przy obstawie to tez moim zdaniem dobre rozwiazanie bo chamstwo trzeba zwalczac chamstwem i założe sie ze jak dostanie jeden po ryju to najlepiej wtedy zrozumie!!! ale my możemy tylko doradzic wybór nie należy do nas!!!

talentinho
03-11-09, 20:44
masz dwa rozwiazania : albo podchodzisz i odrazu lejesz w ryj ( pozniej cie ganiaja , dlatego potrzebne ci dobre plecy ) albo wpadasz z ziomkami napierdalacie im wszystkim i przedstawiasz sytuacje tak ze jak jeszcze beda sie do ciebie srac to moga wpierdol co dzien dostawac . dojada cie samego to dostaniesz gongi ale pozniej oni dostana , a jak dostana wszyscy to nie beda dalej ryzykowac . i nie boj sie jak bedzie ich ze 3 , jak beda sie napinac to podejdz , spytaj normalnie o co im chodzi i lej w ryj dopiero , albo poprostu wybierz najwiekszego z grupy klapnij konkretnie w nasade nosa ( padnie jak kawka i go farba zaleje ) a reszta odrazu poczuje respekt ( bo przeciez najwiekszy " przywodca " lezy na ziemi zalany krwia ) sprawdzone ;)
Pozniej bierzesz telefon dzwonisz na Policje i gwarantuje ze takie "blokersy" przestana Ci utrudniac zycie. moze i przestana , tylko ze fama ze jest konfidentem rozejdzie sie bardzo szybko , i wyjdzie na to ze jest cipa i nie umie sie sam bronic .. osoba musi budzic respekt zeby miala szacunek , a tel na policje respektu na ulicy nie bedziesz mial



Edit: i kurwa zadnych soloweczek ... co to ma byc ?? kozaczyc to mozna na dyskotekach jak sie nie ma oleju w glowie. Nie unos sie honorem ... olej kolesia i tyle... USTAWKA to najgorsza rzecz jaka mozesz zrobic!! tos mnie tym zaimponował .. najlepiej dwonic na 997 .. najlepiej dla cipek i lamusów . zycie nie jest kolorowe i trzeba sobie radzic

Aponax
03-11-09, 21:27
talentinho ,
moge o cos zapytac ? tylko sie nie obraz i tak dalej. Ile ty masz lat ?? jak masz powyzej to czy masz skonczona jakas szkole ?? mysle ze czlowiek ktory ma olej w glowie nie bije sie , i na zadne ustawki nie chodzi... Czy tez nie napierdala sie po ryju ot tak.

A to ze cos beda mowic inni.To co to was kurwa obchodzi ?? ile wy macie lat...

EDIT: a i zapomnialem cos jeszcze , mowisz ze cipa i lamus bo dzwoni na policje ??? Bo co ? bo nie chce sie bic z debilami ? nie chce sie napierdalac po ryjach az krew zaleje chodnik ? Chcesz sie bic z kims bo lubisz ?? idz na boks czy tam mma. Ja wiem z swego doswiadczenia ze nie warto chodzic na ustawki i tak dalej. Jak kolesiowi polamiesz szczeke dostanie wstrzas mozgu bo za mocno go uderzyles - To własnie on pierwszy poleci na psy i Cie udupi tak ze bedziesz upierdolony do konca zycia, nie znajdziesz dobrej pracy bo co ? masz w wyrok , i cale zycie zjebane .

galanter
03-11-09, 21:35
i tu ja poczułem sie urażony mam 24 lata i nie sadze ze z kazdym jednym problemem trzeba dzwonic na policje (jakoś im nie ufam) i również nie jestem za tym zeby o byle co i za każdym razem sie napierdalac!!! ale napewno nie pozwoliłbym sobie zeby jakies gnoje mnie zaczepiały i życ mi nie dawały, nie raz sie napierdalałem i nie raz odpuściłem!!! poprostu wszystko polega na dokonywaniu wyborów w danej sytuacji .

Aponax
03-11-09, 21:36
galanter , nie pisalem nigdzie ,że TYLKO JA MIALEM problem z psiarnia - jezeli tak to odebrales to juz twoja sprawa. Ja dostalem także 3 lata w zawiasach , przez to np. nie moglem sie dostac do pracy. A ty jeszcze piszesz wiedzac co grozi takiemu chlopakowi aby szedl na ustawke ? Widac ,że jeszcze nie bierzesz zycia powaznie (nie mowie tutaj ze ja akurat biore i tak dalej...) ale wydaje mi sie ,że to minie z wiekiem(nie spinaj sie tutaj ,jestem troszke starszy , aleto nie oznacza ze mam racje). I pewnego dnia obudzisz sie z żona/dziewczyna i pomyslisz o dziecku. A tutaj co ? bedziesz zarabiał mniejsza kase bo masz zawiasy. A przeciez chciałbys aby twoje dziecko mialo jaknajlepiej. I to samo radzisz chłopakowi ?? Takie leszcze ktore maja po 17/18/19 lat kozaczace to praktycznie wszyscy po dostaniu wpierdol ida do mamusi , a mamusia na policje- a wtedy to juz za pozno ,że to było w obronie własnej ?? ich to gowno obchodzi.

Aponax
03-11-09, 21:39
i tu ja poczułem sie urażony mam 24 lata i nie sadze ze z kazdym jednym problemem trzeba dzwonic na policje (jakoś im nie ufam) i również nie jestem za tym zeby o byle co i za każdym razem sie napierdalac!!! ale napewno nie pozwoliłbym sobie zeby jakies gnoje mnie zaczepiały i życ mi nie dawały, nie raz sie napierdalałem i nie raz odpuściłem!!! poprostu wszystko polega na dokonywaniu wyborów w danej sytuacji .


no chłopie , przecież ja nie mowie tutaj o tym ze chłopaki go rzucaja puszkami i o to ma dzwonic na psy. Chodzi mi tutaj o to ,że gdy dojdzie do bojki to pierwszy ten ktory zadzwoni na policje ma taki jakby "plus". A wierz mi ,że jezeli cos im zrobisz to na policji bedziesz i to szybciej niż myslisz.

galanter
03-11-09, 21:44
dobra spoko idąc twoim tokiem rozumowania dostałem zawiasy i musiałem byc grzeczny przez 3 lata a pózniej jeszcze pół roku okres próbny i byłem bo musiałem!!! i dzieki Bogu nie miałem takiej sytuacji żebym musiał sie bic może dlatego ze wiekszosc wolnego czasu spedzałem z moja przyszłą żona :) ale pare miesiecy temu miałem taka sytuacje ze musiałem kolesiowi wyjebac i zrobiłem to bo żadne argumenty nie skutkowały,ja po wyroku nie miałem problemów ze znalezieniem pracy zarówno w polsce jak i zagranica i powiem ci jeszcze jedno niechciałbym nigdy zeby moje dziecko cierpiało przezemnie ani zeby mysłało o swoim ojcu ze jest cipą!!!

galanter
03-11-09, 21:48
masz racje kiedys po mojej sprawie spotkałem sie z psem który mnie prowadził i powiedział mi jedno ze gdybym dopierdolił tym kolesiom tak jak wtedy i pierwsz zadzwonił na psy to oni mieliby przejebane a nie ja ehh głupi byłem bo niedosc ze wpierdol dostali to mogli miec przejebane na psiarni a nie ja!!!i ziomek!!!

galanter
03-11-09, 21:55
a wracajac do tematu to juz sam nie wiem może złap jednego w pojedynke zapytaj o co im kurwa chodzi a jak bedzie cos miesz to mu dojeb tylko bez swiadków raz w ryj a porządnie!!!

Sosna91
03-11-09, 22:42
do autora:
niestety nie masz idealnego wyjścia z tej sytacji.

osobiście gdybym mial taką sytuacje to cięzko powiedzieć co bym zrobił bo takowej nie miałem..

p.s czy to na forach czy to w szkole, clubach itp ludzie cześto piszą ilu to nie dali rady powalić. nie mówie tu o nikim z forum lecz ogólnie, że ten to temu najebał. albo nawet jak ich by było 5to dałbym rade. bądz dałem. Zastanawiające jest tylko gdzie są Ci przegrani, Ci do dostali wpieprz?

talentinho
03-11-09, 22:42
talentinho ,
moge o cos zapytac ? tylko sie nie obraz i tak dalej. Ile ty masz lat ?? jak masz powyzej to czy masz skonczona jakas szkole ?? mysle ze czlowiek ktory ma olej w glowie nie bije sie , i na zadne ustawki nie chodzi... Czy tez nie napierdala sie po ryju ot tak.

co do mojej walki to trenuje kick boxing , a co do walki i problemow , przyjmijmy ze pojdzie na policje bo złamał gosciowi szczeke . robił to w obronie koniecznej , on był sam a ich kilku , sad wezmie pod uwage to ze chlopak sam z siebie nie chcial sie bic lecz musial sie bronic , sam nie napadlby na grupe przeciwnikow , a nawet jesli tamci sa cwaniaki i maja zasady to go nie podadza , przyjmijmy ze masz swoja ekipe , konkretne chlopaki z zasadami , powiedzmy ze ta ekipka ma 20 chlopakow , jeden z nich dostanie w jape i ma zlamana szczeke , walka byla taka ze zlamal mu szczeke jeden typ a nie dopadli go w kilku , jak myslisz jak zachowa sie reszta chlopakow po tym jak dowiedza sie ze typ po tym jak wyladowal w szpitalu ze zlamana szczeka poda tego ktory mu to zrobił na psy , wydaje mi sie ze nikt nie bedzie z nim gadal , takie sprawy załatwia sie miedzy soba i z zasadami , jesli sie czesto na nich natyka to nie ma sensu uciekac ani dwonic na policje bo wtedy wyjdzie na tchurza i bedzie jeszcze mniej szanowany .
a co do mojej szkoly .. juz dawno ja skonczyłem .

kot19
03-11-09, 22:44
sad da wiare osobie ktora na psy popjdzie

talentinho
03-11-09, 22:59
nie do konca

galanter
03-11-09, 23:02
dla wyjasnienia zdazało sie ze ja komus dojebałem i ze czasami mi ktos dojebał 3 razy miałem nos złamany, wiec masz Sosna91 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10292) tu pierwszego który tez dostał wpierdol i sie ujawnia!!!

talentinho
03-11-09, 23:09
tez nie raz przegrywałem

kubaCK
03-11-09, 23:16
tez dostalem calkiem nie dawno, w kazdym razie mialem sie nie udzielac w tym temacie bo jest to kolejna zenujaca rozmowa co mam zrobic bo mi cos tam chca zrobic, masz swoj rozum to rob jak uwazasz, sprzedasz sie an psy masz bardzo przejebane, jak im cos zrobisz i sie pogola tez masz przejebane:)) co bys nie zrobil masz przejebane, tak czy tak frajerem nidy nie chcial bym zostac wiec policje odradzam. co nie ktorzy zalatwiaja takie sytuacje w ten sposob walisz chamow w ryj tak ze nie wiedza od kogo dostali, za co i dlaczego, napewno sie domysla ale raczej sie wysraja, nie udowodnia Ci nic bo przeciez nikt Cie nie widzial.

KowalX
04-11-09, 00:04
Frajer ,bo na policję ,a jak myślę ,że frajer to ten co nie ma co robić i syfi do gościa(nie sprzedaje własnych kumpli czy coś ,a bronić ma się prawo).Przez takie teksty patologi pozwalają sobie na tak wiele ,bo wszyscy i tak się odwracają od potrzebujących,a jak nie ma wyjścia i pójdzie na policję to tak się nie robi,żenada.Jak to powiedział jeden gość z mafii pruszkowskiej nie cytuje ,bo nie pamiętam ,ale coś w tym stylu .Jakie frajerstwo?po prostu jak ja mam przerąbane to idę do silniejszego po pomoc,jak i normalny człowiek czy to będzie policja czy kumple.
Pewne osoby kiedyś to wymyśliły w takim celu ,że jak nie da się zastraszyć to trzeba wszystkich odwrócić przeciwko.Sam się miałem już nie udzielać ,ale no panowie.Jeśli nie masz kolegów to zgłoś to na policję i tyle po to jest by pomagać.Jak się nie boisz to wal solówkę,ale jak nie jesteś pewien daj sobie spokój(ryzykujesz ,że nie będzie solo ,a może wyniknąć całe życie na wózku).Mogą ciebie zmusić byś leżał ,ale nigdy nie zmuszą byś klękał ;).Także nie rób nic przeciwko sobie.

Beni
04-11-09, 06:54
dokladnie jak nie masz tyloww to zalatw to z policja... nie wierz w to ze jak bedzie solowka a ich bedzie 3 to cie zostawia...to nie ta bajka:)a jak policja ich przycisnie to zobaczysz jak beda spiewac...

Aponax
04-11-09, 08:58
galanter , i to cenie. Zrozumiales o co chodziło w moim "malym przesłaniu" :]. Ja mialem problemy ze znalezieniem pracy i to duze (oczywiscie chodzi tutaj o prace w ktorej nie zarabiałbym 2500zł miesiecznie). Dzieki za zrozumienie :].

talenthino , jednak nie zrozumiales o co biega.
KowalX , za tego posta daje soga ! bo jako jeden z nielicznych w pewnym sensie nie pisze ze maja sie napierdalac po ryjach.

talentinho
04-11-09, 09:31
Kazdy ma inne zdania na każdy temat ;) A to też trzeba uszanowac ;)

Aponax
04-11-09, 10:21
tez prawda. ale mowiac ze ma sie chlopak bic , i aby nie isc na policje bo bedzie ciota. To samo mowi za siebie ...

talentinho
04-11-09, 11:50
to zalezy tez od jego wieku , jak jest mlody to sobie naprawde popsuje opinie

NeverLetGo
04-11-09, 14:56
Panowie z całym szacunkiem do piszących, pomijając "powage" tematu, ktoś kto idzie na psy sie żalić niestety na ulicy, tej z zasadami, bo prawdziwa ulica je ma i nie ważne czy to patologia czy nie, zawsze już bedzie frajerem, booo sprzedał.

Ehh fakt zgadzam się, że są różne sytuacje i często największy kozak biegnie sie dziewczynom żalić. W opisanej sytuacji 0 meeeega duze ZERO szacunku na rewirze za rozwiązanie tego tematu przez psy.

Popieram że walka to ostateczność, ale czasem niestety... Oby nie pogubione priortyety...

p.s. aprop ktoś z pruszkowa cos mowil? jest taki ktos co 10 lat temu biegał jako wykozaczony grubas po miescie i nie liczyl sie z nikim... skoro cos takiego sie robi liczy sie z konsekwencjami... a skoro sie pruje i oczyszcza kosztem innych jest sie FRAJEREM i zasluguje na jedno... sory ale krew mnie zalewa jak slucham o tym grubasie bez honoru, apropo dupsko kute ostro było i sie rosło... ehhh

3 grosze ode mnie...

KowalX
04-11-09, 15:32
Panowie z całym szacunkiem do piszących, pomijając "powage" tematu, ktoś kto idzie na psy sie żalić niestety na ulicy, tej z zasadami, bo prawdziwa ulica je ma i nie ważne czy to patologia czy nie, zawsze już bedzie frajerem, booo sprzedał.


Dodam ,że wychowałem się na dzielnicy gdzie byłeś obcym musiałeś się odwracać za siebie gdzie za dzielnicowymi,albo innym jeżdżono samochodami i wierz mi ,że tam to ci goście byliby frajerami,a nie johnni.
U nas grypsujące i nie chłopaki inaczej to rozumieją.Z szacunkiem dla hip-hopu,ale ta muza trochę nagięła zasady w trochę złą stronę,ludzi się szanuje ,a atakujące 3 osoby jednego kolesia to frajerstwo i tacy goście to na szacunek mogą wśród pajaców zasłużyć.W Polsce ludzie mają ogromny problem z szacunkiem do swojego i swoich i mylą to z jakimś chorym gadaniem.Niszczą własne osiedla ,a później żalą się ,że mieszkają w syfie/na bronksie hehe.Albo inna sytuacja narzekają na podatki ,a nie wezmą pod uwagę ,że taki np rozjebany za przeproszeniem przystanek remontowany jest z ich pieniędzy ,a niszcząc go na okrągło przyczyniają się do kolejnych podwyżek i nie mówię ,że to główna przyczyna takich podatków,ale po co dokładać kolejne grosze,tego nie wiem.I jeszcze raz do autora postu jak nie jesteś pewien daj sobie spokój z solówkami ,bo możesz skończyć choćby na wózku i wtedy nie będzie już powrotu.Jeden przechodzi całe życie na czerwonym świetle innemu raz może się nie udać.
pzdr

Dominick
04-11-09, 16:20
nie słuchaj tych bzdur!! tez kiedys pod clubem wziolem najwiekszego na solowke i do momentu kiedy napieprzal mnie na ziemi bylo ok jego kumple cieszyli sie jak swinie (ja bylem z 1 kumplem ich bylo z 8 ) ale gdy sie przekrecilem wstalem momentalnie dostal lowkicka i lokcia i najwiekszy z nich juz byl na kolankach.. wtedy poczulem bol i zobaczylem ze jeden wbil mi noz w przedramie.. naszczescie tylko czubek i gdy zaczela napieprzac krew uciekli... mialem szczescie mi sie udalo ale pamietaj ze Tobie moze sie nie udac lepiej trzymac sie od takiej patologii z daleka szkoda zycia.. im nie zalezy czy beda mieli wszystkie zeby czy tylko 2 a Tobie pewnie tak wiec sie zastanow

Sosna91
04-11-09, 16:23
http://i.demotywatory.pl/uploads/1256757143_by_CatEater_500.jpg


co Wy (niektórzy) macie do policji, wielce pokolenie JP na 100% albo teraz jest też JP na 50(bo troche się ich boje) normalnie smieszne. nic do policji nie mam, do mnie nigdy jeszcze nic nie mieli, w dodatku 15lat i mają emeryturke.

po 2, lepiej wyśmiewisko dresów czy innych że poszedł na policje (większośc ludzi akurat to zrozumie) niż jakby miał na wózku jeżdzic. wyjmie jeden kose i tyle będzie. a jak on im zrobi krzywde to bedzie mial w papierach.


rada dla autora, poznawaj dużo ludzi, chodzisz na silke poznaj paru ziomków, nie chodz sam to Ci sami dadzą spokój jak zobaczą że idziesz z ekipą.


http://i.demotywatory.pl/uploads/1256756522_by_FanTomasCFC%20_500.jpg



dodam jeszcze że moich dwóch kumpli było ostatnio na pewnej imprezie. był tam kolo który do jednego z moich coś miał, poszedł i walnął go w twarz na sali. nie zareagował bo nie chciał robić dymu na sali, wyszli wiec podszedł spytać o co mu chodzi, ten co go uderzył powiedział poczekaj chwile.

za chwilę wyleciało 15kolesi w tym paru ochroniarzy na ich 3 i nie było ciekawie, zanim uciekli dostali pare razy, nawet kluczem do samochodu do koła w głowe,

byli 2dni w szpitalu mają pare szwów na głowie.

Someone
04-11-09, 16:29
No to skoro mu tak to odradzacie, to może się gość przejść z paroma miskami do nich i po prostu spytać czy mają jakiś problem. Jak to są zwykłe pizdy które są mocne w gębie to sie obsrają i bedzie po kłopocie ;)

fvs
04-11-09, 16:46
Weź kilku tęgich ziomków z siłki(za jakąś drobna przysługę nie powinno być problemu) pokrec sie z nimi obok tych dresów(żeby Cie widzieli z nimi), niech widzą ze masz dobre plecy. Powinna im rura zmięknąć :D.

johnni
04-11-09, 18:35
dzięki za wszystkie odpowiedzi chłopaki, mimo to wolałbym żeby ten topic nie był obiektem sporów między wami, postaram się to jakoś sprawe załatwić raczej ich igronorować ale jeżeli już nadejdzie konieczność to napewno się nie zawacham któremuś wyjebać. Piszecie tu żeby ich z kolegami dojechać itd. ale czy wtedy nie będę taki sam jak oni? ja po prostu nie lubie się bić i nie chce się bić taki już jest ten świat że sie ktoś zawsze do normalnego człowieku dopierdoli.

talentinho
04-11-09, 19:13
No to skoro mu tak to odradzacie, to może się gość przejść z paroma miskami do nich i po prostu spytać czy mają jakiś problem. Jak to są zwykłe pizdy które są mocne w gębie to sie obsrają i bedzie po kłopocie ;)

mhmmm a pozniej do dojada samego . nie no spoko :twisted:clap

Boruta
05-11-09, 14:29
większośc ludzi akurat to zrozumie

Mioże w ojczyźnie Scycoryka, ale nie w miastach gdzie jeszcze walki uliczne z Zomo pamietają.

Someone
05-11-09, 15:31
Można to rożnie rozumieć, dajmy na to dostanie w zęby jak bedzie sam, pozniej moze sie odegrać z 2x zdwojoną siła ;). Wiem ze to błedne koło, ale niestety taki jest świat...

kubaCK
05-11-09, 16:08
Mioże w ojczyźnie Scycoryka, ale nie w miastach gdzie jeszcze walki uliczne z Zomo pamietają.

Boruta on troche zle przedstawia zycie osiedlowe w Kielcach, nie wiem skad jestes Sosna(dzielnica) ale znam ludzi ktorzy sprzedali sie i teraz nie wychodza z domu;]i na osiedlu nikt nie zrozumie ze sie sprzedal, takie zycie...

KowalX
05-11-09, 17:50
zależy co się rozumie pod pojęciem sprzedania się ,bo na pewno nie pójście na policję we własnej obronie i takiej sytuacji ;),a zresztą nie ma co gadać ludzie teraz to same kozaki ,ustawiają sobie nieśmiertelność hehe

wujek.maciek
05-11-09, 18:37
namierzyc i zrobic...

2043

a tak serio, to musisz cos z tym zrobic: albo 997(policja, to, tamto sramto, a co ma robic, jak nikt nic nie zglasza) albo porzadny wpierdol na odczepnego. najgorsze co mozna robic w takim przypadku, to nic nie robic i dac wejsc sobie na glowe (wiem co mowie, robilem na bramie i troche cwaniakow juz przerobilem). nie chodzi mi oto zeby z byle powodu dzwonic na psiarnie, albo rzucac sie z piesciami. pyskowke mozna olac, ale jesli dochodzi do naruszenia nietykalnosci, to trzeba uzyc glowy(i nie chodzi mi o myslenie).

ktos wyzej udzielil calkiem niezlej rady: pochodzic po klubach sportowych/szkolach walki czy pakerniach. nierzadko to wylegarnie dresiarstwa, ale mozliwe, ze dzieki temu, ze beda cie z kads kojarzyc, uchroni cie to przed konfliktowymi sytuacjami.

a na zadanie domowe masz pogadac z dzielnicowym. byc moze nic z tego nie wyniknie, ale on po to wlasnie jest. tylko zadnego cwaniakowa i tekstow typu: jak wy nic nie zrobicie to ja... (typy dostana od kogos wpierdol, a ty mozesz za to beknac)

pozdro

NeverLetGo
06-11-09, 09:44
o czym ty mówisz chłopie.. iść do dzielnicowego.. prooosze Cie...

ałaaa po prostu ałaaaaaaaaaaaa

debata śmiechowa sie robi w stylu " policja jest spoko"... clap
są to ludzie tak jak każdy z nas i proste że znajdą się wśród nich prawilne chłopaki, ale z doświadczenia wiem że potrafią to być łajzy szukające czyimś kosztem awansu... mniejsza z tym

jak wcześniej napisano obecne pokolenie młodych wychowane na pseudo hip-hopie, bo prawdziwego w PL przynajmniej jest już bardzo mało, nie dość że nie ma nic w głowie, nie ma pokończonych szkół, to na dodatek żadnych pleców - tak wyglądaja Ci grożni u mnie na rewirze... i fakt nie szanują nikogo i niczego dlatego jedziesz z tematem i omijaj dzielnicowego szerokim łukiem, bo festynu na kręcisz sobie na całe życie...

powodzenia - NeverLetGo

kot19
06-11-09, 10:36
policyjne państwo widać jak kaczor zaczarował ludzi zeby chodzili na psy nawet tutaj widać tego zwolenników

talentinho
06-11-09, 10:58
o czym ty mówisz chłopie.. iść do dzielnicowego.. prooosze Cie...

ałaaa po prostu ałaaaaaaaaaaaa

debata śmiechowa sie robi w stylu " policja jest spoko"... clap
są to ludzie tak jak każdy z nas i proste że znajdą się wśród nich prawilne chłopaki, ale z doświadczenia wiem że potrafią to być łajzy szukające czyimś kosztem awansu... mniejsza z tym

jak wcześniej napisano obecne pokolenie młodych wychowane na pseudo hip-hopie, bo prawdziwego w PL przynajmniej jest już bardzo mało, nie dość że nie ma nic w głowie, nie ma pokończonych szkół, to na dodatek żadnych pleców - tak wyglądaja Ci grożni u mnie na rewirze... i fakt nie szanują nikogo i niczego dlatego jedziesz z tematem i omijaj dzielnicowego szerokim łukiem, bo festynu na kręcisz sobie na całe życie...

powodzenia - NeverLetGo

clap nareszcie clap

Someone
06-11-09, 14:44
Lej w mordę ile wlezie.

Dominick
06-11-09, 14:57
przez neta widze sami odwazni...

Someone
06-11-09, 15:07
Nie tylko przez neta :)

wujek.maciek
06-11-09, 15:22
chlopcze od ala - pieprzysz, jakbys ciagle w gimnazjum byl... pora dorosnac! chwdp jest fajne jak masz 13lat. zescie sie filmow gangsterskich naogladali, gangstarapowym honorem bedziecie sie unosic? naparierdalac sie palami? i co, myslicie ze nikt nie bedzie po was plakal (moze i nie, bo matki i ojca to pewnie nie macie, jesli was myslenia nie nauczyli)? nie przysporzycie komus problemu jak skonczycie na wozku? twardziele, kurwa w dresikach i woroportach, jedni warcie drugich... sobie kapliczki z 2pac'iem porobcie :evil:

coraz bardziej "podoba" mi sie to forum, gowniarzeria gimnazjalna i swiatopoglad zbudowany na MTv :pray:

jeszcze raz powtorze, moze dotrze do co niektorych pustych glow!

OD ZALATWIANIA TAKI SPRAW JEST POLICJA! policja, w ktorej co prawda, jest masa sfrustrowanych oszolomow, ale sa i wporzadku ludzie, coraz lepiej szkoleni i profesjonalni. to juz nie jest zapijaczona milicja, ktora pierdzi w stolek, i o ktorej opowiada sie kawaly. ale bez wzgledu na to NIC NIE ZROBIA, JESLI SIE NIE ZGLOSI. i wasze myslenie sie nie zmieni (skad zes osle wzial tu kaczora do tego w ogole?) i podworkowy bandytyzm i menelstwo beda bezkarne (bo geba nie szklanka)

pozdro

Sosna91
06-11-09, 15:38
wujek.maciek w 100% sie z Tobą zgadzam ;]

pamietam też czasy gimnazjum to coś takiego jak więzienie gdzie każdy musi sie pokazać że jest waleczny i pokazać swoją pozycję inaczej się po mydło nie schyli.

ale porachunki na miescie z wsiokami są bez sensu. złapie ekipie i im dopier*** wszystkim to dadzą mu spokój? zawsze z ekipa sie nie chodzi, bedzie szedł sam i go zobaczą to wiecej niz pewne że się odwdzięczą.

dobry pomysł jest z tym żeby skołował ekipe byków ale tylko po to żeby zobaczyli go z nimi i niech patrzy im wtedy w oczy a nie w chodnik,. to jedyna szansa jak nei pomoże to policja.



Lej w mordę ile wlezie.

clap

Someone
06-11-09, 15:47
Jeśli koleś choć trochę na osiedlu sie pokazuje to po wizycie na psach nie będzie miał życia już, zrozumcie ludzie... Przylgnie do niego opinia konfidenta i chłopak będzie miał jeszcze gorzej niż gdyby dostał po pysku...

kot19
06-11-09, 15:56
ale ja nieiwem co ty wogole domnie gadasz masz jakies pojegbane myslenie bez kitu ale no nic sa ci co ida na policje sa ci co nie ida jestesmy w dwoch odrebnych grupach ja niechcial bym byc w twojej ty w mojej...mowisz ze teraz wszyscy na mtv wychowani moze na mtv moze na radio maryjna to jest tylko kazdego wybor na czym sie wychowuje ale i tak kazdy ma swoje myslenie...a na policje zazwyczaj ide ludzie z dobrych domow wielki kozak z niego jest buja sie jak pierdolony rezus sam denewuje swoim wygladema jak sie cos do niego powie to idzie na psy i gdzie tu logika...

Beni
06-11-09, 16:06
po co ta gadka o policja jacy oni sa zli i wogole hwdp i te sprawy jak polowa z tego forum jak by poszla na dolek to by srala w portki:) a chrzanicie ze miasto policyjne a jak ci chalupe obrobia to co gdzie dzwonisz?na pogotowie gazowe?
pomyslcie co wy mowicie...wkoncu po cos oni sa....
tjw za duzo filmow :) i szkoly...:)

wujek.maciek
06-11-09, 16:09
rzeczywiscie pojebane... zastanow sie czasem, zanim cos napiszesz,bo mi rece opadaja jak czytam te wasze wypociny. i naucz sie czytac ze zrozumieniem! gdzie ja pisalem o kims kto sie buja? co mnie to w ogole obchodzi? moze sie bujac, chodzic na rekach, nawet na rolkach z bumboxsem na ramieniu jezdzic - jesli nie jest przes to agresywny i nie stwarza zagrozenia, to mam to w dupie.
o kwestiach socjalizacji nie bede pisal, bo nie widze w tym sensu, ale ze wzgledu na wartosc spoleczna, lepiej byc pokrzywionym przez radyjo prawicowcem niz zidiowacialym lewakiem czy bezideowym, hodonistycznym dzieckiem popkultury

pozdro

janusz123
06-11-09, 16:50
Czemu ludzie teraz zachowuja sie i ubieraja sie jak raperzy z MTV? :yawn:

johnni
06-11-09, 17:13
za dużo już pierdolicie, na policje nie pójde bo bym wyszedł na kompletnego frajera a z pokolenia "JP" to ja się śmieje bo to właśnie takie tępaki co się do mnie dopierdalają do niego należą. Dzięki za wszystkie wypowiedzi spróbuje sobie jakoś poradzić, napewno nie dam sobą pomiatać, a jak dostane kose to trudno. 3mta się miłego weekendu

talentinho
06-11-09, 17:20
miedzy obrobieniem chaty a sprawami ulicznymi jest mała róznica , sprawy jak zaczepki i bójki załatwia sie miedzy soba , jesli on własnie sie cos pokazuje na osiedlu to jak dostanie opinie konfidenta to bedzie sie to za nim ciegneło bardzo długo .
" OD ZAŁATWIANIA TAKICH SPRAW JEST POLICJA " - a jak pozniej bedziesz wyzywany od konfidentów i nikt nie bedzie z toba gadał to co bedziesz kurwa robił ?? chodził do pana dzielnicowego grac w PS'a 3 ?? nie kazdy tutaj juz ma swój dom , żone , dzieci , prace , mozesz pomyslec ze jest tez wielu gosci w wieku ponad 20 lat i mlodszych ktorzy co beda pozniej robic ? siedziec w domu i omijac ławke na ktorej beda siedziec starzy znajomi ?? pomyslałes o tym ?? bo jak ma kumpli z zasadami to uwierz ze jak pojdzie fama ze jest konfidentem to troszke inaczej beda na niego patrzec . jesli chodzi do szkoly to juz ma gwarance ze siedzi sam i nikt z nim nie gada . POMYSLAŁES O TYM ?? nie wydaje mi sie .

talentinho
06-11-09, 17:21
za dużo już pierdolicie, na policje nie pójde bo bym wyszedł na kompletnego frajera a z pokolenia "JP" to ja się śmieje bo to właśnie takie tępaki co się do mnie dopierdalają do niego należą. Dzięki za wszystkie wypowiedzi spróbuje sobie jakoś poradzić, napewno nie dam sobą pomiatać, a jak dostane kose to trudno. 3mta się miłego weekendu

jakbys mial ja dostac to juz bys dostał , bo kosy nie ładuja goscie ktorzy sie czaja . tylko jak maja problem to sie nie opierdalaja

kubaCK
06-11-09, 17:41
idz na psy a potem sie przeprowadz do innego miasta, usun nasza klase , fotke pl itd:)) zmien numer telefonu mail gg wszystko:) wkoncu o Tobie zapomna:))zaczniesz nowe zycie:) sluchaj rad wszystkich tych dobrych wujkow a napewno dobrze na tym wyjdziesz:D;]
p.s. moze koronnego z Ciebie zrobia;]

Sosna91
06-11-09, 17:49
tia to fajnych macie ziomków co gdybyście poszli na policje to by się od Was odwrócili, pogratulować.
a jak ma takich ziomków to niech ich wykorzysta a nie meiszać ich w to nie chce. to po co mu oni? do grania w psa 3?

jesli należych do grona osób któe po szkole siedzą tylko na ławce i pają zioło to pewnie że później nie bedizesz miał życia ale jak masz normalnych ziomków którzy zrobili by pewnie tak samo to nic nie bedize., każdy ma swój sposób, osobiscie w takiej sytuacji nigdy nie byłem wiec nie wiem co bym zrobił dokłądnie ale przemyśl kilka razy co będziesz chciał zrobic żebyś pozniej nie żałował.

Beni
06-11-09, 18:40
miedzy obrobieniem chaty a sprawami ulicznymi jest mała róznica , sprawy jak zaczepki i bójki załatwia sie miedzy soba , jesli on własnie sie cos pokazuje na osiedlu to jak dostanie opinie konfidenta to bedzie sie to za nim ciegneło bardzo długo .
" OD ZAŁATWIANIA TAKICH SPRAW JEST POLICJA " - a jak pozniej bedziesz wyzywany od konfidentów i nikt nie bedzie z toba gadał to co bedziesz kurwa robił ?? chodził do pana dzielnicowego grac w PS'a 3 ?? nie kazdy tutaj juz ma swój dom , żone , dzieci , prace , mozesz pomyslec ze jest tez wielu gosci w wieku ponad 20 lat i mlodszych ktorzy co beda pozniej robic ? siedziec w domu i omijac ławke na ktorej beda siedziec starzy znajomi ?? pomyslałes o tym ?? bo jak ma kumpli z zasadami to uwierz ze jak pojdzie fama ze jest konfidentem to troszke inaczej beda na niego patrzec . jesli chodzi do szkoly to juz ma gwarance ze siedzi sam i nikt z nim nie gada . POMYSLAŁES O TYM ?? nie wydaje mi sie .




po tym sie wlasnie poznaje kolegow....jak sie nie odwroca to beda kumple ale skoro mowisz ze pozniej ziomki beda mieli cie w pizd....to fajnych masz kolegow pogratulowac:) kumpel to ktos kto bedziew z toba czy cie jada czy jestes na szczycie tyle odemnie :) a wogole oni maja ich postarszyc a nie do kryminalu wsadzac....pewnie idz dostaniesz kose i bedziesz mial kolegow bo nie poszedles na policje....wnioskuje ze tez jestes blokersem i siedzisz z pseudokumplami pod blokiem i szukasz zaczepki jak jestescie w 5:)....skonczmy ten temat bo do niczego on nie prowadzi tylko do klutni

pewnie itak nic z tego ne bedzie :) milej imprezy weekendowej zabijajcie od razu wszystkich POLICJA JEST NAM NIE POTZREBNA :)

galanter
06-11-09, 18:43
ze skrajności w skrajność a gdzie zdrowy rozsadek? ehhhhhhhhhhh................:)

NeverLetGo
06-11-09, 22:09
chlopcze od ala - pieprzysz, jakbys ciagle w gimnazjum byl... pora dorosnac! chwdp jest fajne jak masz 13lat. zescie sie filmow gangsterskich naogladali, gangstarapowym honorem bedziecie sie unosic? naparierdalac sie palami? i co, myslicie ze nikt nie bedzie po was plakal (moze i nie, bo matki i ojca to pewnie nie macie, jesli was myslenia nie nauczyli)? nie przysporzycie komus problemu jak skonczycie na wozku? twardziele, kurwa w dresikach i woroportach, jedni warcie drugich... sobie kapliczki z 2pac'iem porobcie :evil:

coraz bardziej "podoba" mi sie to forum, gowniarzeria gimnazjalna i swiatopoglad zbudowany na MTv :pray:

jeszcze raz powtorze, moze dotrze do co niektorych pustych glow!

OD ZALATWIANIA TAKI SPRAW JEST POLICJA! policja, w ktorej co prawda, jest masa sfrustrowanych oszolomow, ale sa i wporzadku ludzie, coraz lepiej szkoleni i profesjonalni. to juz nie jest zapijaczona milicja, ktora pierdzi w stolek, i o ktorej opowiada sie kawaly. ale bez wzgledu na to NIC NIE ZROBIA, JESLI SIE NIE ZGLOSI. i wasze myslenie sie nie zmieni (skad zes osle wzial tu kaczora do tego w ogole?) i podworkowy bandytyzm i menelstwo beda bezkarne (bo geba nie szklanka)

pozdro

słuchaj szefie... jakbyś chwile pomyślał to byś zauważył że gimnazjum mie nie dotyczy.. ehh i nie pieprze głupot bo mam honor i zasady... idziesz sie pruć na psy jesteś i na zawsze będziesz FRAJEREM!!! i nie wyniosłem tego z gangsterskich filmow tylko z podworka na ktorym sie wychowałem!!! a to czy mi wierzysz czy nie średnio mnie interesuje...

ahas na dołku byłem, niestety pare razy na szczescie bez wyroku, i do dziś wspominam moment jak stoi nade mna pała ***ana w **** i chce mnie lać.. pytam co Ci to da skoro nie moge Ci oddać? ku mojemu zaskoczeniu zrozumiał i nie lał... i wiesz co im powiedziałem.. panowie wiecie ja inwestuje w siebie, kończe studia itp żeby nie robić z siebie durnia za marne państwowe grosze (bez urazy dla osób tu obecnych) i co... zrozumiał jeden na 4 obecnych.. poziom intelektualny naszej policji jest zniewalający heheheh

wracając do tematu albo masz jaja albo z natury jesteś i bedzieś faja..

i myśl ze sie napreżam... nie ja sie tak wychowałem.. ahas mam pokonczone szkoly, i pare skrotow przed nazwiskiem wiec nie traktuj mnie jak gnoja z łapanki... fakt wyroslem z tego ale zasady w sercu na zawsze...!!!

pozdro dla kumatych z sercem i zasadami (temat faktycznie robi sie dziwny tak jak i moja wypowiedż ale niestety musiałem - "chłopcze" prooosze Cie)...

NeverLetGo
06-11-09, 22:14
na marginesie wujku.macku nie byłbym zdziwiony jak ten cały Twoj dzielniciowy nie puścił sprawy w eter na rewirze ze strzelasz z ucha... uwierz mi to tylko ludzie i potrafią tak robić...

w każdym razie pisz co chcesz.. dla mnie policja nie jest roziwązaniem... zawsze ich nie będzie a smród pozostanie..

pozdrawiam

kot19
06-11-09, 22:28
myslalem ze to juz wszyscy na tym forum na psy lataja a jednak znajduje sie pare normalnych ludzi szacunek dla nich...ale nie ma co mowic ze policja jest na nie potrzebna wiadopmo policja musi byc ale np jakies morderstwa gwalty okradanie domow wiadomo policja musi byc bo inaczej kludzie by sie zabijali na ulicach ale nie powinno byc czegos takiego ze sprawy takiego typu na policje wiedza oco chodzi osoby ktore byly karene niestety badz mialy jakis konflikt z prawem ze to nic fajnego..

KowalX
06-11-09, 22:35
myślę ,że chłopaki ciach bajera ,bo i tak każdy przy swoim będzie stał

najlepszym rozwiązaniem będzie gdy wybierze taki sposób,który nie będzie kolidował z jego poczuciem własnej wartości i godności. Będzie to chyba konsensus i na tym można zakończyć,bo przed samym sobą człowiek się nie skitra jak to u nas mówią.Ze sobą żyć najtrudniej,a najlepsze wybory to własne wybory jakie by nie były są nie przymuszone.

pzdr wszystkich zainteresowanych tematem i życzę zrozumienia dla innych ,bo chyba to każdemu się przyda

talentinho
07-11-09, 00:26
dalsza rozmowa nie ma chyba sensu bo tu nie dojdziemy do porozumienia , jedni uwarzaja ze policja jest fajna a drudzy zeby sobie radzic samemu , tam ktos pisal ze moim zajeciem jest siedzenie na ławce po szkole ,palenie zioła i mam pseudokumpli.nie,oswiadczam ci kolego ze nie siedze na ławce i nie pale zioła , nie mam tez pseudokumpli i również też szkole juz skonczyłem . a co do moich kumpli .. dzieki nim nie mam takich problemow jak kolega ktory załozyl ten temat bo zawsze i wszedzie kazdy pojdzie za drugim , ale widocznie to sie tyczy ludzi ktorzy maja zasady i umieja sobie radzic samemu .. o czym ty pewnie nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz . ja naleze do tych na ktorych tacy jak ty społeczniaki dzwonicie na psy , a dlaczego ? bo macie chore ambicje ? bo macie problem ze soba ? tego sie nie dowiem bo nr 997 nie uzyłem nigdy .. i nie mam zamiaru bo kazda sprawe mozna rozwiazac samemu , nie urodziłem sie w rodzinie gdzie mamusia jest lekarzem a tatuś dyrektorem firmy , nie zyje w patologii bo nigdy mi nie brakowało najbardziej potrzebnych rzeczy al nauczyłem sie samemu rozwiazywac swoje sprawy , i wydaje mi sie ze osiagne i bede mial lepsze znajomosci niz taki czlowiek jak ty , ktory ma tylko znajomkow w swojej klasie spolecznej . miłego weekendu , ja nie wypowiadam sie tu wiecej bo ten temat bedzie drazony wiecznosc .

Prezydent_1c
07-11-09, 11:40
Nie czytałem ogólnie tego co pisali wcześniej ale moja rada. Daj spokój sobie i olewaj takie sytuacje narazie, obijaj ich i nie wchodz im w droge. Ale jak już wktóryś podejdzie to odrazu lej w jape. A ogólne ncały ten temat jest niepowazny kolego bo żeby pytać na forum co robić w takiej sytuacji to jest dla mnie dziwne :) pozdrawiam

Beni
07-11-09, 19:19
dalsza rozmowa nie ma chyba sensu bo tu nie dojdziemy do porozumienia , jedni uwarzaja ze policja jest fajna a drudzy zeby sobie radzic samemu , tam ktos pisal ze moim zajeciem jest siedzenie na ławce po szkole ,palenie zioła i mam pseudokumpli.nie,oswiadczam ci kolego ze nie siedze na ławce i nie pale zioła , nie mam tez pseudokumpli i również też szkole juz skonczyłem . a co do moich kumpli .. dzieki nim nie mam takich problemow jak kolega ktory załozyl ten temat bo zawsze i wszedzie kazdy pojdzie za drugim , ale widocznie to sie tyczy ludzi ktorzy maja zasady i umieja sobie radzic samemu .. o czym ty pewnie nie wiesz i nigdy sie nie dowiesz . ja naleze do tych na ktorych tacy jak ty społeczniaki dzwonicie na psy , a dlaczego ? bo macie chore ambicje ? bo macie problem ze soba ? tego sie nie dowiem bo nr 997 nie uzyłem nigdy .. i nie mam zamiaru bo kazda sprawe mozna rozwiazac samemu , nie urodziłem sie w rodzinie gdzie mamusia jest lekarzem a tatuś dyrektorem firmy , nie zyje w patologii bo nigdy mi nie brakowało najbardziej potrzebnych rzeczy al nauczyłem sie samemu rozwiazywac swoje sprawy , i wydaje mi sie ze osiagne i bede mial lepsze znajomosci niz taki czlowiek jak ty , ktory ma tylko znajomkow w swojej klasie spolecznej . miłego weekendu , ja nie wypowiadam sie tu wiecej bo ten temat bedzie drazony wiecznosc .



ja tez nie dzwonilem jesccze na policje..i to moze byl moj blad przez to ze chcialem sam cos zalatwic mam teraz zawiasy...i co za tym idzie nagrzebane w papierach....wiem ze jak mozna i ma sie z kim to mozna to zalatwic ale jak autor pisal ze nie ma jakiejs ekipy to co ma sie dac gnebic?czy siegnac po pomoc?ty jestes taki madry bo amsz plecy postaw sie w jego sytuacji...
i nie wiem po co te wjazdy na ta policje moze is a natretni itp...ale to ich robota jak by ich nie bylo jzu dawno kazdy latal by z klamka w rece...albo conajmniej kosa...Jak sie ma ekipe to mozna cwanaiczyc a jak nie masz nikogo? tez bys sie bawwil w bruca lee?

kot19
07-11-09, 19:26
jak to sie mowi trzeba sie umiec ustawic w zyciu jak nie umiesz sie ustawic od malolata jestes stracony skazany na porazke

Beni
07-11-09, 19:34
ja juz sie raz nawinolem na taka sytuacje...i takie wlasnie kozaczki pozniej na policji owneli przeciwko mnie to co sie stalo :) lepiej zebys mial swiadkow calego incydentu....dobrze ci radze

Boruta
08-11-09, 14:31
Może to rodzinne? Pradziadziuś kapował Ochranie na chłopaków z Organizacji Bojowej, dziadziuś wydawał Żydów Geheime Staatspolizei, tatuś pisał donosy do SB, teraz synek podtrzymuje tradycje?
Tylko przypominam też o tradycyjnej metodzie postępowania z konfidentami.

KowalX
08-11-09, 15:11
Te wypowiedzi to jedna wielka żenada.Wszyscy tu mają plecy ,albo są kozakami i potrafią się bronić chwała im za to.Chyba ludzie nie wiecie co to konfident,bo na pewno nie jak ktoś idzie po pomoc jak nie ma się jak obronić.Zajebiście ,że wszyscy tu są tacy twardzi i mają zasady.Mój dziadek od strony matki pływał na błyskawicy od ojca służył w AK zabrali mu posiadłość w Warszawie,matkę prześladowali ,a sam siedziałem za kumpla 6miesięcy za zjebane pobicie i też wiem co to zasady,a socjalizm ma w dupie.Frajerstwem jest ruszać na jednego w grupie ,a dla frajerów nie mam zasad.Jak są na tyle męscy to niech i siedzą w pierdlu.Fajnie jak by ludzie się skupili na pomocy takim osobą ,a nie ignorowaniem ich na ulicy.Najlepiej jak się wprowadzi dziki zachód.

1Matt
08-11-09, 15:14
wkońcu... Kowal 100% racja.

Boruta
08-11-09, 15:50
Chyba ludzie nie wiecie co to konfident,bo na pewno nie jak ktoś idzie po pomoc jak nie ma się jak obronić.
Po pomoc to idziesz do ludzi, nie do systemu.

Sosna91
08-11-09, 15:54
Może to rodzinne? Pradziadziuś kapował Ochranie na chłopaków z Organizacji Bojowej, dziadziuś wydawał Żydów Geheime Staatspolizei, tatuś pisał donosy do SB, teraz synek podtrzymuje tradycje?
Tylko przypominam też o tradycyjnej metodzie postępowania z konfidentami.

34lata i takie podejście do życia :pray:

KowalX
08-11-09, 15:56
Po pomoc to idziesz do ludzi, nie do systemu.

Co to jakiś matrix czy co?Zresztą nie każdy ma ludzi...
Jak go nie będą zaczepiać to nie będą mieli kłopotów,proste.
Najlepiej jak każdy będzie się lał po mordach i krew się lała na około na pewno takie zawody zmniejszą ilość tego typu bezkarnych pajaców.
Szkoda,że Polak Polaka jest wstanie tak po prostu zaatakować,przykra sprawa.

Boruta
08-11-09, 16:32
Oto macie prawdziwych bandytów z którymi niektórzy chcieliby kolaborować:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article477251/Tak_policjanci_zastraszali_zatrzymanych.html

1Matt
08-11-09, 16:40
Boruta zaczynasz mnie denerwować, podburzasz ciągle atmosferę na forum...
idz cwaniaku na komendę, krzycz im JP w twarz, bądz taki kozak.
jestem ciekaw kto by jezdził do patologicznych rodzin i ratował dzieciaki...
bo sąsiedzi gęby nie potrafią otworzyć, a po kątach na osiedlu obgadywać każdy umie.
to jest żałosne, Borut tyle lat a taki buntownik.

PS: policjanci to są ludzie i nikt tu nie mówi, że są święci, ale bez przesady;/
bez jakiegokolwiek prawa byłby totalny sajgon na ulicach...
a to, że jest korupcja itp. to inna bajka.

galanter
08-11-09, 16:47
prawda jest tak że wszedzie znajda sie pojebańcy i normalni ludzie czy to w policji, kościele sporcie taka natura ludzka, jedni lubia sie napierdalac inni nie, ten temat powoli robi sie bez sensu bo każdy z nas jest inny i inaczej zachowałby sie w danej sytuacji wiec i tak nic nie da przekonywanie sie do słuszności swego zdania dajcie już spokój bo i tak nie da sie znalesc złotego srodka który by wszystkich zadowolił czy pogodził!!!

Boruta
08-11-09, 17:20
1Matt . Żałosny jesteś sam. Z policją walczyłem na ulicach kiedy takich zasmarkanych nazistowskich konfidentów jak ty jeszcze na świecie nie było.
Dzieciaki ratował? Tak jak Przemka Czaję? Tak jak tych z linka powyżej? Tak jak Ci co mimo wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka nie mają zamiaru przeprosuic Wrocławskich skłotersów?
Tak jak tych:
http://www.e-bogatynia.pl/index.php?option=com_content&task=view&Itemid=490&id=3847
http://cia.bzzz.net/policja_wywozila_do_lasu_i_bila_bezbronnych_ludzi
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/zlamali-mu-kregoslupprzez-pomylke,1303394
http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35610,5524198,Pobicie_pod_komenda_w_Gdansku.html
http://www.czsz.bzzz.net/czarny/node/864
?

KowalX
08-11-09, 17:22
Oto macie prawdziwych bandytów z którymi niektórzy chcieliby kolaborować:
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article477251/Tak_policjanci_zastraszali_zatrzymanych.html
Czyli ci są źli tamci święci?
No i co tu pokazałeś oni również powinni ponieść karę i tyle.Albo będziemy jak idioci powtarzać policja bee ,kościół bee ,chuligani cacy,albo nie będziemy patrzeć na nazwy ,a poszczególne osoby,bo jak bym był np strażakiem to nie miałbym zamiaru odpowiadać za np strażaków wywołujących pożary.Albo mamy ciasną głowę ,albo ...
Jak mnie uderzy policjant będę miał problem do niego ,a nie wszystkich policjantów na świecie

1Matt
08-11-09, 17:26
Borut uspokój się łaskawie... ja Cie nie obrażam, określiłem jako żałosne takie zachowanie, mam prawo do takiego zdania.
ja mam i bd miał szacunek do ich pracy bo gdyby nie oni to moja rodzina by mnie na cmentarzu odwiedzała;/
tylko dlatego, że miałem pojebanego starszego.
Z szacunkiem do twojej osoby bo jesteś starszy ode mnie, nie unoś się tak bo wychodzisz na psychola...
galanter napisał wyżej, zdanie na ich temat to jest kwestia indywidualna.
jest zły glina i jest dobry glina, koniec kropka...

Boruta
08-11-09, 17:31
jest zły glina i jest dobry glina, koniec kropka...
Nie. Jest wroga spiołeczeństwu instytucja. Koniec. Kropka.
W SS też zdarzali się porządni ludzie.

1Matt
08-11-09, 17:37
tak i Ci porządni ludzie zasłynęli jako bohaterowie...
nie byli konfidentami czy też zdrajcami bo odwrócili się od "swoich".
działali na rzecz dobra wszystkich.
to, że jest to wroga społeczeństwu instytucja to prawda, ale mało takich?
a kim są nasi politycy? czy chodzby darmozjady straż miejska?
uogólnianie nie jest dobre tak samo jak działanie agresją na agresję,
jeżeli każdy by uogólniał, to nigdzie by nie było dobrych ludzi, a przynajmniej nikt by ich nie widział.
w moim mieście ostatnio policjant uratował dziecko, w TVN24 o tym było.
baba dzwoniła na policję spanikowana, że jej dziecko nie oddycha i że nie może się dodzwonić na pogotowie i nie wie co robić. Wydukała mu gdzie mieszka i udzielił pierwszej pomocy jej dziecku, następnie zawożąc oboje do szpitala.
i to jest zły człowiek?...
według mnie drążenie tego tematu jest bezsensu jak i wcześniej koledzy pisali.
pzdr;)

Boruta
08-11-09, 17:40
tak i Ci porządni ludzie zasłynęli jako bohaterowie...
Nie, po prostu byli.


w moim mieście ostatnio policjant uratował dziecko,
Znajdziesz też przypadki kiedy gestapowiec, czy enkawudzista kogoś uratował. i co z tego?
Policja jest organem terroru państwowego służącym kontrolowaniu społeczeństwa. Kolaboracja z tą instytucją jest rzecza haniebną.

KowalX
08-11-09, 17:52
Nie, po prostu byli.


Znajdziesz też przypadki kiedy gestapowiec, czy enkawudzista kogoś uratował. i co z tego?
Policja jest organem terroru państwowego służącym kontrolowaniu społeczeństwa. Kolaboracja z tą instytucją jest rzecza haniebną.

Do gestapo trochę daleko nie sądzisz?Kolaboracja hmm co to dalej jakieś rządy socjalistyczne w Polsce.Dajmy spokój panowie ,bo to lekka przesada żeby kogoś nazistą nazywać .Boruta wiem ,że zdajesz sobie sprawę z tego słowa i nie sądzisz ,ze to przeginanie.Nie lepiej dyskutować i trochę hamulec zacisnąć.Tu nie chodzi żeby z każdą sprawą latać na policję tylko o to ,że jak ktoś nie ma się jak obronić to musi gdzieś szukać pomocy.Do tego została stworzona ta instytucja i winna jest pomagać ludziom.Szkoda ,że rozmawiamy o takiej osobie jaka to by była zła ,a nie o tych oprawcach,bo o nich powinno się dyskutować.Jak już wcześniej przytoczyłem jak nie będą wjeżdżać na ludzi to nie będą mieli problemu.Szacunek ,że walczyłeś ,ale chyba z Milicją i czasy socjalizmu zostawmy.Z góry kierujesz się na instytucję nie na ludzi.
pzdr

Boruta
08-11-09, 18:00
Do tego została stworzona ta instytucja i winna jest pomagać ludziom.
NIE! Ta instytucja powstała aby kontrolować ludzi w interesie władzy i temu służy. Kolaborowanie z nią jest hańbą. Namawianie do tego jest żałosne.

jak ktoś nie ma się jak obronić to musi gdzieś szukać pomocy
Niech szuka wsród ludzi, nie ich wrogów.

KowalX
08-11-09, 18:07
NIE! Ta instytucja powstała aby kontrolować ludzi w interesie władzy i temu służy. Kolaborowanie z nią jest hańbą. Namawianie do tego jest żałosne...
...Niech szuka wsród ludzi, nie ich wrogów.

Gdzie to wyczytałeś nie wiem.Wiadomo,że władza się nią posługuje w niektórych przypadkach ,ale teraz rozmawiamy z perspektywy pomocy jednostce nie władzy.A nie sądzisz ,że żałosne są osoby ,które tego gościa chcą pobić?Kolaboracja tutaj nie pasuje.

Jakich wrogów czy mi się cofamy do średniowiecza.Niedługo będziemy na wzajem się wybijać i samowolkę uprawiać.Takie rzeczy się w historii nie sprawdziły.Jak tam wolę żyć w spokoju ,a nie ciągle się obracać za siebie na ulicy.

kot19
08-11-09, 18:13
Boruta mam takie samo zdanie jak ty 100% poparcia z mojej strony

KowalX
08-11-09, 18:16
Szkoda ,że ludzie nie potrafią się postawić z perspektywy innej osoby,która nie ma niestety jak się obronić sama i nie podają jakiś konkretnych argumentów tyle nie i koniec.Zresztą trzeba nieraz przemyśleć za i przeciw każdej ze strony.I nie mówimy tu o czasach konfidentów gdzie żona na męża donosiła,albo przyjaciel na przyjaciela.Zero wrażliwości na krzywdę innych.

Beni
08-11-09, 18:19
dokladnie tak jak wyzej...
Proponuje zakonczyc ten spor na tym forum...bo do niczego to nie prowadzi..kazdy ma swoje zdanie i bedzie sie tego ztrzymal...a nie wiem po co komu ma sie cisnienie podnosic z powodu jakiegos tematu...odpowiedz autor uzyskal

KONIEC TEMATU@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Boruta
08-11-09, 18:22
Gdzie to wyczytałeś nie wiem.

Wielu rzeczy nie wiesz. Nasłuchałeś się totalitarnej propagandy i bzdury opowiadasz.


Wiadomo,że władza się nią posługuje w niektórych przypadkach ,ale teraz rozmawiamy z perspektywy pomocy jednostce nie władzy.
Ty nawet nie wiesz o czytm mówisz. :-(
Władza stworzyła organa terroru państwowego do kontrolowania społeczeństwa.


Jakich wrogów czy mi się cofamy do średniowiecza.
Władza jest wrogiem społeczeństwa.


Jak tam wolę żyć w spokoju ,a nie ciągle się obracać za siebie na ulicy.
I dlatego chcesz innych terroryzować?

KowalX
08-11-09, 18:22
Myślę ,że nikt tu nikomu nie ma zamiaru ciśnienia podnosić ,ani sobie.Spoko spoko szanuje tu każdego zdanie choć nie z każdym się zgadzam tylko rozmawiamy :smile:

Boruta
08-11-09, 18:29
Odrobina lektury:

Pornogliniarskie TV-show, czyli ku policji bez ograniczeń

Gliniarz to niezaprzeczalnie jeden z zawodów, który w kinematografii występuje najczęściej. Gdyby ktoś postanowił założyć wypożyczalnię filmów i seriali opowiadających tylko o perypetiach „stróżów prawa”, to pod względem metrażu jego interes nie powinien ustępować innym, bardziej ogólnym wypożyczalniom. Tysiące kilometrów taśm, na których cały czas przewijają się „Smurfy” w ogromnej większości nie powstawały na daremno, lecz miały konkretne cele do spełnienia – odpowiednią modyfikację sposobu myślenia bezkrytycznej widowni.

Bardzo ciekawy tekst na temat promowania „kultury policyjnej” napisał Hakim Bey. Esej zatytułowany „Uchwała na lata 90-te: Bojkot kultury policyjnej” jest dostępny w języku polskim w książce „Poetycki Terroryzm”. Bey rozpoczyna tymi słowy: „JEŚLI DA SIĘ POWIEDZIEĆ o jakiejś fikcyjnej postaci, że zdominowała popkulturę lat 80-tych, to był nią gliniarz. Wszędzie, gdzie nie spojrzałeś, pierdolona policja, gorsza niż prawdziwe życie. […] Wszechmocni gliniarze – obrońcy nieśmiałych i pokornych – kosztem kilku ładnych artykułów Bill of Rights – „Brudny Harry”. Mili, ludzcy gliniarze, którzy radzą sobie z ludzką perwersyjnością, prezentując się na słodko-kwaśno, rozumiecie, niby gburowaci i przemądrzali, a jednak łagodni od środka”

Dalej Bey zauważa, że postać gliniarza nie zawsze była przedstawiana tak samo. W latach 70 i wcześniej dominowały produkcje drwiące z policji i żandarmów. Gliniarz był pierdołą, ofermą, głupim i głupszym zarazem, z którego śmiała się publiczność. Wystarczy przypomnieć tutaj choćby kreację żandarma którego grał Louis de Funès. Po gospodarczym boomie lat 70 następuje obniżenie tempa rozwoju, narasta przestępczość. Gliniarze, obrońcy „Rzeczywistości Przytulnego Consensusu” muszą działać coraz bardziej brutalnie, by skutecznie bronić systemu. Co zrobić, by tego typu działania nie spotkały się ze skądinąd słusznym oporem społeczeństwa? Wypuścić dziesiątki filmów i setki odcinków seriali, w których, jak słusznie stwierdza Bey, są 3 strony. Dwie są aktywne, trzecia jest pasywna.

Pierwszą z aktywnych, niejako heglowską tezą, jest złoczyńca, który zaprzecza wcześniejszej syntezie jaką jest właśnie „Rzeczywistość Przytulnego Consensusu”. Antytezą złoczyńcy jest druga z aktywnych stron - prawy, opisywany przez Beya, słodko-kwaśny gliniarz, który jawi się jako chodząca negacja „zła”, apoteoza porządku i prawości. Trzecią stroną dramatu jesteśmy my, „zredukowani do statusu ofiar pozbawionych siły oddziaływania”. W tym dialektycznym sporze pomiędzy przestępstwem i prawością, jawimy się w „mitologii porządku” jako idealna, propaństwowa synteza – cichy, pokorny i ufny wobec aparat władzy obywatel.

W Polsce rozwój przedstawiania gliniarza na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat odbiega trochę od schematu zachodniego. Za PRL-u stykamy się z wizerunkiem porządnego stróża prawa, który wyraża cnoty obywatelskie bloku wschodniego, który da się lubić. Taki właśnie jest Sławomir Borewicz z serialu „07 zgłoś się”, taki jest Kapitan Żbik. Są to postacie, które, jak stwierdził komendant MO, generał Tadeusz Pietrzak miały „poprawić wizerunek milicji w oczach młodego pokolenia”. Przekaz, które niosły opisywane twory propagandy zdawał się mówić: „stróże porządku to porządni ludzie, są po twojej stronie, szanuj ich”.

Lata 90 przynoszą wraz z sobą obraz gliniarza pierdoły i fajtłapy, serial „13 Posterunek” zyskuje bardzo dużą popularność, obraz policji przedstawiany w polskich komediach na pewno nie dodaje jej powagi. Za proroczą scenę uznaję zobrazowaną w filmie Kiler wizytę Komisarza Ryby u komendanta policji. Jest to oczywiście jawne naigrywanie się z „niepierdoleniasię” policji amerykańskiej przedstawionego w serialach i filmach lat 80. Komendant mówi: „Od tej pory, Ryba, masz mieć w dupie paragrafy. […] Masz być jak bulterier. Jak wściekły byk. Jak Tommy Lee Jones w Ściganym.”



Jeszcze 10 lat temu śmialiśmy się z tego typu dialogów, a dziś wystarczy włączyć telewizor i prawie na pewno trafimy na serial typu W11, Detektywi czy Kryminalni. Są to zdobione z pełną powagą propagandowe filmiki, stylizowane na policyjne, tudzież detektywistyczne zdjęcia operacyjne, pokazujące „odwieczną” zabawę w policjantów i złodziei. Teraz jednak policjanci nie zawsze są tak uprzejmi i błyskotliwi jak kiedyś. Wszelka fajtłapowatość to już kwestia historii. Na scenę wkracza strach. Potrafią wydrzeć mordę, kurwić na prawo i lewo przy zatrzymywaniu. To już rodzaj pornografii policyjnej – brutalność, fabularnie w pełni uzasadniona brutalnością złoczyńców.

W psychice bezkrytycznego odbiorcy wytwarza się coś w rodzaju psychologicznego odruchu Pawłowa. To tak jak z tańczącym w cyrku niedźwiedziem. Oglądanie serialu z opisywanego rodzaju docu-crime to warunkowanie człowieka. W przypadku niedźwiedzia warunkowanie to umieszczenie go w klatce, a następnie włącznie muzyczki wraz z podgrzewaniem metalowej płyty na której stoi zwierze. Niedźwiadek przebiera łapkami, ponieważ płyta go parzy, a nie ma gdzie uciec. Całość wygląda jak taniec. Miś kojarzy grającą muzykę z rozgrzaną, parzącą łapki płytą i po jakimś czasie wytwarza się u niego odruch. Teraz wystarczy włączać muzykę, by zaczął przebierać łapkami, będąc pewnym, że zaraz rozgrzeje się płyta.

W przypadku warunkowanego człowieka rolę muzyczki odgrywa policja, na której polecenie karny obywatel zaczyna tańczyć i ucieka od rozgrzanej płyty, która symbolizuje bandytę. Twórcy seriali i policja posługują się kilkoma realnymi przykładami kryminalistów (te naprawdę gorące płyty, kiedy miś był warunkowany), by potem represjonować ludzi, którzy prowadzą działania społeczne, przeciwstawiają się ogólnie pojętemu systemowi i interesowi wielkich korporacji. Tacy ludzie nie są przestępcami, walczą jedynie o swoje prawa, jednak nie mogą liczyć na zrozumienie dużej części karnych obywateli, którzy ładnie uwarunkowani przebierają łapkami, gdy policja przeprowadza brutalne akcje (gra cyrkowa muzyka) przeciw tym, którzy bandytami nie są (brak rozgrzanej płyty na cyrkowym spektaklu).

Uwarunkowani obywatele, oprócz bojaźliwo-uległo-bezkrytycznej postawy wobec sił represji zgodzą się również, kierując się strachem przed stereotypowym „obcinaczem palców”, na zwiększenie uprawnień policji. I to jeszcze jak! Rząd właśnie przygotowuje projekt ustawy o pracy operacyjnej policji i służb specjalnych. Wedle najnowszych doniesień „prowadzący działania operacyjne” gliniarz będzie poza prawem i będzie mógł łamać paragrafy w każdym punkcie z dwoma wyjątkami – nie będzie mógł ciężko ranić lub zabić człowieka. Szeroka publiczka od razu przy tej informacji otrzymała wiadomość, że cała ustawa jest wymierzona w mafię. W wytresowanym umyśle powstaje wyobrażenie oparte o to, co widziało się w serialach typu W11, jak to dzielny funkcjonariusz wchodzi do paszczy lwa. Jest sam, walczy ze złem, a jego misję przeprowadzaną „dla dobra obywatela” ułatwia forsowana ustawa.

Bardziej krytycznemu obserwatorowi włącza się jednak czerwona lampka. Mafia to w końcu określenie publicystyczno – książkowe, w kodeksie karnym mowa jest o przestępczości zorganizowanej. I nagle spektrum potencjalnych ofiar policji znacznie rozszerza się i nie są to bynajmniej jedynie obcinacze palców. Ostatnio bowiem stróże nieprawości z różnych krajów używają paragrafów wymierzonych w mafię do represjonowania aktywistów społecznych. Posłużmy się może najświeższym i wręcz kuriozalnym przykładem aktywistów antyfutrzarskich z Austrii, którzy prowadzili kampanię przeciwko zabijaniu zwierząt dla luksusu. Część z nich do dziś siedzi w więzieniach, oskarżani są z paragrafu dotyczącego właśnie przestępczości zorganizowanej. Wedle nowego prawa policja prowadząca działania w ich sprawie byłaby poza prawem.

Warto wobec tego zauważyć, że wszędzie tam, gdzie trwają jakieś oddolne społeczne działania, gdzie ludzie próbują przekształcić utrzymywany z niewolniczej pracy Południa, syty europejski kurwidołek mogą pojawić się oskarżenia o przestępczość zorganizowaną. Przecież właśnie dzięki organizowaniu się możemy mieć wpływ na otaczającą się rzeczywistość, przestępstwem jest zaś z reguły to, co nie odpowiada lub wręcz zagraża aktualnej władzy, zarówno politycznej, jak też ekonomicznej.
cia.bzzz.net

KowalX
08-11-09, 18:33
Wielu rzeczy nie wiesz. Nasłuchałeś się totalitarnej propagandy i bzdury opowiadasz.
Z kont wiesz co ja wiem?Dużo czytam i bynajmniej nie książek wydanych przed 89rokiem.Nie bój się nie nasłuchałem się totalitarnej propagandy mam głęboko zakorzenione idee.Nie jestem ,ani za socjalizmem ,ani faszyzmem w żadnej postaci ,a już szczególnie władzy totalitarnej.



Ty nawet nie wiesz o czytm mówisz. :-(
Władza stworzyła organa terroru państwowego do kontrolowania społeczeństwa.
Z kont te wnioski ,bo nie urodziłem się 10lat wcześniej?Sugerujesz ,że mało wiem czy rozumiem?


Władza jest wrogiem społeczeństwa.
tak,tak wiem trzeba to ciągle powtarzać nie powiem ,że jestem z niej zadowolony ;) no ,ale ...
"Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego"
Winston Churchill
niestety ,ale to my Polacy wybieramy rząd w wolnych wyborach na tym to polega ,że powierzamy im rządy nad naszym państwem ,a sposób w jaki to robi to dyskusja nie na temat.

I dlatego chcesz innych terroryzować?
dlaczego miałbym innych chcieć terroryzować?Inaczej czyli ktoś mnie zaczepia i przykładowo idę z tym na policję to ja go terroryzuje clap,a czasem to nie on mnie?Sorry ,ale to on jest prowodyrem

jak tyle filmów o policji to i o przestępcach ,nieprawdaż:)

1Matt
08-11-09, 18:39
w dawnej szkole nauczyciel filozofii i historii a jednocześnie dyrektor szkoły, powtarzał na historii,
że ludzie narzekają na władzę, krzyczą "gdzie ta demokracja?!", a w rzeczywistości nie wiedzą na czym ten ustrój polega...
powtarzał, że do demokracji trzeba dojrzeć, aby ją zrozumieć.
wcale nie miał na myśli wieku, tylko rozum...
słowa, które zacytował Kowal także są słuszne.

KowalX
08-11-09, 18:40
wiadomo ,że Milicjant dobry to była propaganda socjalistów tak jak i kobieta pracująca ,ale to inne czasy

wujek.maciek
08-11-09, 18:42
nie do sredniowiecza kowal, do epoki kamienia, gdzie bierut prawdopodobnie swietnie by sie odnalazl ze swoim pieniactwem i agresja... chcialo by sie bezprawia, bez sluzb porzadkowych, gdzie rzadzi silniejszy, terroru, rozbojow i gwaltow!? - i w jak oczywisty sposob obnazyl swoja hipokryzje!

chyba za duzo razy pala po lbie wylapal, bo zaden trzezwo myslacy czlowiek w wieku 30stu kilku lat nie porownuje szmalcownictwa do zgloszenia sie na policje przez ofiare pobicia. moze jeszcze skladanie pitu to kolaboracja z urzedem skarbowym. ten czlowiek jest po prostu niebezpieczny... przeciez masa na tym forum mlodych ludzi, ktorych urobic latwo jak plasteline, jeszcze ktorys podlapie tego typu kretynizm i bedziemy mieli kolejnego skrzywionego/do leczenia psychiartycznego.

chyba, ze celowo prowokuje, ale wtedy wychodzi na przyglupa, niewiedzacego o tym, ze zaden organizm panstwowy nie moze istniec bez prawa i instytucji posiadajacej mozliwosc stosowania przymusu wobec obywateli, w przypadku jego lamania. na tym opieraja sie podstawowe machanizmy spoleczno-prawne i niewazne czy mowimy o starozytnym babilonie czy o wspolczesnej rp. jedni robia zadymy, a inni sie ucza, zeby miec blade pojecie na tematy, na ktore miela ozorem.

pozdro

wujek.maciek
08-11-09, 18:51
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pod%C5%BCeganie_do_nienawi%C5%9Bci

mam tylko nadzieje, ze administracja cos z tym zrobi, bo przez tego typu rzeczy moze dojs nawet do zamkniecia forum

Boruta
08-11-09, 18:53
Z kont wiesz co ja wiem?
nie z kont, tylko z Twoich wypowiedzi.


"Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego"
Winston Churchill
niestety ,ale to my Polacy wybieramy rząd w wolnych wyborach na tym to polega ,że powierzamy im rządy nad naszym państwem ,a sposób w jaki to robi to dyskusja nie na temat.
Mylisz demokracje z oligarchią partyujną.


dlaczego miałbym innych chcieć terroryzować?Inaczej czyli ktoś mnie zaczepia i przykładowo idę z tym na policję to ja go terroryzuje clap,a czasem to nie on mnie?Sorry ,ale to on jest prowodyrem?
Nie. ty jesteś prowodyrem uzasadniania racji bytu organu aparatu terroru państwowego.



nie do sredniowiecza kowal, do epoki kamienia, gdzie bierut prawdopodobnie swietnie by sie odnalazl ze swoim pieniactwem i agresja... chcialo by sie bezprawia, bez sluzb porzadkowych, gdzie rzadzi silniejszy, terroru, rozbojow i gwaltow!? - i w jak oczywisty sposob obnazyl swoja hipokryzje!
Najwyraźniej taki śmierdzacy neonazista jak ty nie rozumie, że opisuje właśnie obecny system. Albo cię boli, że ktos o tym pisze.

galanter
08-11-09, 18:57
to już nie jest smieszne wzywam moda do zamkniecia tematu zbyt grubo sie już tu sypie!!!

Sosna91
08-11-09, 18:59
http://i.demotywatory.pl/uploads/1252012482_by_jarema87_500.jpg

Boruta
08-11-09, 19:02
http://c.wrzuta.pl/wi19131/df27b75300093a3b47b74cb7/0/policja%20wojsko%20oup

KowalX
08-11-09, 19:10
nie z kont, tylko z Twoich wypowiedzi.
widocznie źle je odczytujesz


Mylisz demokracje z oligarchią partyujną.

nic nie mylę
http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja

Nie. ty jesteś prowodyrem uzasadniania racji bytu organu aparatu terroru
państwowego.
Ty byś wolał mieć western chyba nieprawdaż?Nie jestem za nadużyciami władzy,ale sorry samowolka to też nie jest wyjście.I dalej się zastanawiam jak postawisz tych co zaczepiają daną osobę ,której mogą zrobić krzywdę czasami o tym warto pomyśleć.Jak już 3razy pisałem jak nie będą prowokowali przemocy to nie będą jej doświadczali,sami sobie winni.Nie chodzi tu o sam organ ,a o obronę poszkodowanych.


http://c.wrzuta.pl/wi19131/df27b75300093a3b47b74cb7/0/policja%20wojsko%20oup


Co to naszywka z plecaka ?:)

jak bym już miał wstępować to by pomagać innym
3m się

wujek.maciek
08-11-09, 19:12
Najwyraźniej taki śmierdzacy neonazista jak ty nie rozumie, że opisuje właśnie obecny system. Albo cię boli, że ktos o tym pisze.

przestan, juz chlopie sie kompromitowac prymitywizmem, przepros i sie zamknij, bo poza tym nietrzymajacym sie kupy belkotem i obrazaniem nie masz zupelnie nic do powiedzenia

po prostu
2045

a tak serio, to ci zycze zeby ci kiedys psiarnia dupe uratowala i zeby ci ta nienawistna mina zrzedla


pozdro

Boruta
08-11-09, 19:13
widocznie źle je odczytujesz.
Na razie to nawet xle piszesz (skąd, nie z kont)


nic nie mylę
http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja
Mylisz, a cytujac idiotopedię tylko brniesz dalej.


Ty byś wolał mieć western chyba nieprawdaż?
A Ty obóz koncentracyjny. :-(



Jak już 3razy pisałem jak nie będą prowokowali przemocy to nie będą jej doświadczali,sami sobie winni.Nie chodzi tu o sam organ ,a o obronę poszkodowanych.

Gdzie byłes jak on potrzebował obrony?:
http://cia.bzzz.net/files/s3.jpg

Boruta
08-11-09, 19:15
przestan, juz chlopie sie kompromitowac prymitywizmem, przepros i sie zamknij, bo poza tym nietrzymajacym sie kupy belkotem i obrazaniem nie masz zupelnie nic do powiedzenia

po prostu
2045

a tak serio, to ci zycze zeby ci kiedys psiarnia dupe uratowala i zeby ci ta nienawistna mina zrzedla


pozdro
Żałosny najwyraźniej chory umysłowo anonimku. Najwyraźniej piszesz o sobie. Za taką obrazę w świecie rzeczywistym zbierałbys zęby. I zapewne poleciał od razu na policję.
Samemu ci blisko do Bieruta i jemu podobnych.

Sosna91
08-11-09, 19:17
Za taką obrazę w świecie rzeczywistym zbierałbys zęby. I zapewne poleciał od razu na policję.


dokładnie ja też bym tak zrobił że poszedł na policje żeby Cię zamknęli i żebyś w pierdlu bał sie schylić po mydło. bo kozaków nie lubie, tym bardziej na forach bo można rozmawiać normalnie.

Boruta
08-11-09, 19:20
dokładnie ja też bym tak zrobił że poszedł na policje żeby Cię zamknęli i żebyś w pierdlu bał sie schylić po mydło. bo kozaków nie lubie, tym bardziej na forach bo można rozmawiać normalnie.
Pradziadziuś kapował Ochranie na chłopaków z Organizacji Bojowej, dziadziuś wydawał Żydów Geheime Staatspolizei, tatuś pisał donosy do SB, teraz synek podtrzymuje tradycje?

1Matt
08-11-09, 19:20
ja bym wolał "skierować" go na badania psychiatryczne...
jest to niebezpieczny człowiek dla społeczeństwa.

Boruta
08-11-09, 19:22
Dziękujemy za zdradzenie swoich stalinowskich sympatii. Jeszcze jakiś frajer chce się ujawnić?

KowalX
08-11-09, 19:23
Na razie to nawet xle piszesz (skąd, nie z kont)
zrobiłem błąd i co z tego to raczej nie kwestionuje mojej wypowiedzi
u ciebie też kilka znalazłem ;)
obiecuję będę się pilnował


Mylisz, a cytujac idiotopedię tylko brniesz dalej.

no sorry,ale definicję znam i zanim dałem linka przeczytałem co jest tam napisane więc nigdzie nie brnę.


A Ty obóz koncentracyjny. :-(

czemu obóz mi tam policja jakoś na tyłek nie wchodzi może za mało leje ludzi na ulicach,nie wiem.
Jestem przeciw przemocy ty akurat nie


Gdzie byłes jak on potrzebował obrony?:
http://cia.bzzz.net/files/s3.jpg

Sugerujesz ,że ja miałem mu pomóc sorry ,ale nie ma mnie wszędzie na świecie ,ale na pewno wiem ,że jak było by więcej ludzi skorych do pomocy to wiele istnień dało by się uratować.Przytaczając takie zdjęcie poniżasz się to brak szacunku do tej osoby.
Równie dobrze mogę powiedzieć gdzie byli jego ludzie?żenujące to było

nie dałeś na razie żadnego argumentu napisałem ,że western odnośnie tego iż jesteś za bezprawiem,a obóz nie wiem co tu ma znaczyć.

Dominick
08-11-09, 19:23
internet powinien byc bardziej monitorowany przez policje .. powinni lokalizowac takie osoby i mandaciki za obraze :)

Boruta
08-11-09, 19:23
Żałośni jesteście. Nie bój się. Bedzie. Będziesz się mógł cieszyć. I dziekować za to przed portretem Adolfa.

Dominick
08-11-09, 19:28
wiem ze policja nie zawsze pomaga.. zamiast lapac prawdziwych zadymiarzy skupiaja sie na lapaniu alkoholiczkow rowerowych spokojnych z piwem siedzacych na laweczce ale dzieki policji jest jako taki spokój bo wiekszosc zadymiarzy poprostu sie boi.. dostana zawiasy i jest spokoj bo takto ciagle by robili dym.. a wiekszosc z nich jest mocna w grupie gdy maja przewage sam na sam leb w dol i ida niepewnym krokiem

Boruta
08-11-09, 19:30
Zrozum człowieku, że nikt się nie boi. Po pierwsze tacy ludzie tak nie mysla. Po drugie część z nich współpracuje z policją. Własnie wsród takich jest kupa konfidentów. Że o jawnej współpracy jak dowozenie przez policje skinheadów, żeby atakowali niezxależne demonstracje nie wspomnę. Policja łapie pijaczków po parkach bo to pewnre, bezpieczne i podnosi statystyki. Na to mają odgórnie kładziony nacisk.

KowalX
08-11-09, 19:30
Bynajmniej nie mam zamiaru tu nikogo obrażać tylko jakie rozwiązanie widzisz dla osoby ,która nie ma do kogo się zwrócić i nie jest osobą ,która "walczy jak lew"Co ona ma zrobić ?


Będziesz się mógł cieszyć. I dziekować za to przed portretem Adolfa.
to chyba nie było do mnie?

Sosna91
08-11-09, 19:32
Boruta, masz wyrobiłeś sobie respect na forum, teraz każdy boi się spojrzeć choćby na Twój nick, bo będzie zbierał zęby. wielki szacun i kończę dyskusję gdyż ogarnia mnie strach.

1Matt
08-11-09, 19:34
Kowal, on Ci napisał^^, skierować się do "ludzi" czyli swoich ziomków... a nie do wrogów (policji)^^
jak dla mnie on się zachowuje jak fanatyk, podobny właśnie fanatyzmem do Adolfa...
w psychologii nienawidzenie czegoś (kogoś) a zachowywanie się właśnie w taki sam sposób (w taki sam sposób agresywnie), ma swoją nazwę;]
i jest leczone psychiatrycznie jako zaburzenie umysłowe.

Dominick
08-11-09, 19:34
dokladnie sa ludzie ktorzy nie potrafia sie bic.. a nawet nie chca sie bic..
sa slabi psychicznie i fizycznie ale maja inne talenty np robia fajna muzyke albo dobrze sie ucza to dla nich przede wszystkim potrzebna jest policja zeby przetrwali w tym swiecie.. kolega idzie zasada wygrywa silniejszy ale idac ta zasada cofamy sie do czasow kamienia lupanego

wujek.maciek
08-11-09, 19:36
czytajcie i uczcie sie - tak wlasnie zachowuje sie czlowiek chory psychicznie, ktorego mama nie kochala (o ile mial takowa)

i siedzi teraz przed monitorem, nieoszczedza bolu zachlapanej slina klawiaturze, pawajacy nienawiscie, wyzywajacy i wygrazajacy wszystkim, ktorzy sie z nim nie zgadzaja - no przykre... na poczatku mialem z niego niezly ubaw, ale teraz widze, ze ktos powinien mu pomoc

2046

pozdro

Boruta
08-11-09, 19:40
Bynajmniej nie mam zamiaru tu nikogo obrażać tylko jakie rozwiązanie widzisz dla osoby ,która nie ma do kogo się zwrócić i nie jest osobą ,która "walczy jak lew"Co ona ma zrobić ??
Co? Tak trudno znaleźć sobie przyjaciół?





to chyba nie było do mnie?
Do wszystkich popierajacych totalitaryzm.



Boruta, masz wyrobiłeś sobie respect na forum, teraz każdy boi się spojrzeć choćby na Twój nick, bo będzie zbierał zęby. wielki szacun i kończę dyskusję gdyż ogarnia mnie strach.

Rozumiem, że niektórym ciężko to zrozsumieć, ale rzeczywisty swiat jest poza komputerem.

Kowal, on Ci napisał^^, skierować się do "ludzi" czyli swoich ziomków... a nie do wrogów (policji)^^
jak dla mnie on się zachowuje jak fanatyk, podobny właśnie fanatyzmem do Adolfa...
w psychologii nienawidzenie czegoś (kogoś) a zachowywanie się właśnie w taki sam sposób (w taki sam sposób agresywnie), ma swoją nazwę;]
i jest leczone psychiatrycznie jako zaburzenie umysłowe.
Synku, nie wypowiadaj sie na tematy o których pojecia nie masz. Psychologia zajmuje sie min takimi sytuacjami fascynacji instytucjami totalitarnymi jakie tu prezentujecie.

dokladnie sa ludzie ktorzy nie potrafia sie bic.. a nawet nie chca sie bic..
Jaki to jest dział na forum? "Sztuki walki", czy "Sierotka marysia"?



sa slabi psychicznie i fizycznie ale maja inne talenty np robia fajna muzyke albo dobrze sie ucza to dla nich przede wszystkim potrzebna jest policja zeby przetrwali w tym swiecie..

Nie. policja jest po to aby nie podniesli głowy i nie walczyli o swoje prawa.

galanter
08-11-09, 19:42
Panowie to jakiś brudas któremu łysi przekopali łeb i co za tym idzie uszkodzili mózg a policja go olała z racji przynależnosci subkulturowej albo smrodu :)(dlatego tak jej teraz nienawidzi:) )i tyle na ten temat!!!

Boruta
08-11-09, 19:45
czytajcie i uczcie sie - tak wlasnie zachowuje sie czlowiek chory psychicznie, ktorego mama nie kochala (o ile mial takowa)

i siedzi teraz przed monitorem, nieoszczedza bolu zachlapanej slina klawiaturze, pawajacy nienawiscie, wyzywajacy i wygrazajacy wszystkim, ktorzy sie z nim nie zgadzaja - no przykre... na poczatku mialem z niego niezly ubaw, ale teraz widze, ze ktos powinien mu pomoc

2046

pozdro

Opowiadasz swoje trudne dzieciństwo?

Panowie to jakiś brudas któremu łysi przekopali łeb i co za tym idzie uszkodzili mózg a policja go olała z racji przynależnosci subkulturowej albo smrodu :)(dlatego tak jej teraz nienawidzi:) )i tyle na ten temat!!!
No i witamy kolejnego ujawnionego faszystę.
Szkoda, że nazwiska ujawnic już się nie odważył.
No ale tak to już z wami jest. Silni w grupie, alboo schowani za kordonem zomo.

Dominick
08-11-09, 19:45
sierotka marysia :) Mr. Boruta nie rozumiesz podstawowej zasady forum??
forum służy do ukazywania własnego zdania.. do konwersacji konstruktywnej.
Na innym forum za narzucanie własnego zdania już byś poleciał

1Matt
08-11-09, 19:47
Boruta nie pisz do mnie synku bo mi aż wstyd...
na tym forum nie ma nikogo kto by popierał totalitaryzm, walczysz z wiatrakami.
ja w przeciwieństwie do Ciebie mam zamiar skończyć pewne studia,
i tu się złapałeś bo będą to studia psychologiczne/psychiatryczne i Ty nie masz pojęcia co miałem na myśli;]]
próbujesz udawać kogoś mądrego ale ci to nie wychodzi, pomimo, że nie ma tu umysłów,
które by Cię popierały dalej piszesz o swoich naprawdę niepoważnych "racjach".
fanatykiem jesteś Ty a nie reszta ludzi która się tu wypowiada.

KowalX
08-11-09, 19:48
?
Co? Tak trudno znaleźć sobie przyjaciół?

może ,niektórzy nie mają przyjaciół "twardzieli" nie każdy jest nabuzowany i niektórzy zwyczajnie się boją.


Do wszystkich popierajacych totalitaryzm.

czyli nie do mnie,uff




Synku, nie wypowiadaj sie na tematy o których pojecia nie masz. Psychologia zajmuje sie min takimi sytuacjami fascynacji instytucjami totalitarnymi jakie tu prezentujecie.

czym się interesuje psychologia to zostawmy ,bo temat obszerny :)


Jaki to jest dział na forum? "Sztuki walki", czy "Sierotka marysia"?


Nie. policja jest po to aby nie podniesli głowy i nie walczyli o swoje prawa.

Tak,tak nie walczyli o swoje prawa to chyba coś pomyliłeś,walczyć można w różny sposób propagandą, literaturą ,muzyką .Widzisz nie każdy urodził się wojownikiem.I tu chodzi o napadniętą osobę i w ten sposób również walczy o siebie,swoje zdrowie ,bo para idiotów nie ma co ze sobą zrobić.Ma prawo czuć się bezpiecznie we własnym kraju.Jak by takich szumowin nie było to może i policja by nie była potrzebna.

Boruta
08-11-09, 19:49
Widzisz synku nawet się własnych poglądów wstydzisz.
Jak już podrośniesz to nim zaczniesz sie wybierać na studia, sprawdź na jakie. Bo psychiatria a psychologio to kompletnie różne kierunki należące do zupełnie rżónych dziedzin. Osobiscie polecam psychologie. Sam ją studiowałem.

galanter
08-11-09, 19:50
a ty sie ku...a ujawniłeś? to jest forum a nie real może szkoda bo by Cie aż żal było!!!!!!!!!!

1Matt
08-11-09, 19:50
Kowal zdecydowanie traktujesz jego "wypowiedzi" zbyt łagodnie:P

PS: Boruta jakbyś studiował jakiś kierunek humanistyczny to byś potrafił się wypowiadać (przynajmniej to)
Niezły z ciebie psycholog zatem, prowadzisz jakąś organizacje anty-?

Boruta
08-11-09, 19:51
Tak,tak nie walczyli o swoje prawa to chyba coś pomyliłeś,walczyć można w różny sposób propagandą, literaturą ,muzyką .Widzisz nie każdy urodził się wojownikiem.I tu chodzi o napadniętą osobę i w ten sposób również walczy o siebie,swoje zdrowie ,bo para idiotów nie ma co ze sobą zrobić.Ma prawo czuć się bezpiecznie we własnym kraju.Jak by takich szumowin nie było to może i policja by nie była potrzebna.

Właśnie walczący tą muzyką, czy literaturą sa wrogami policji. A jakby szumowin nie było to by je policja stworzyła, nie bój sie. Na tym polega system, na tworzeniu samemu rzekomych zagrożeń.

Boruta
08-11-09, 19:52
a ty sie ku...a ujawniłeś? to jest forum a nie real może szkoda bo by Cie aż żal było!!!!!!!!!!

Nie dość ze naziol to jeszcze analfabeta.

Dominick
08-11-09, 19:53
jak jestes taki hop do przodu to podaj nazwisko i wstaw swoja fotke :) poczekaj niech zgadne boisz sie :D

ale z jednym masz racje.. kto stworzył virusa?? koncerny produkujace szczepionke

galanter
08-11-09, 19:56
ale mi pojechałeś łap soga za odwage!!!Panie ujawniony anty:)

Sosna91
08-11-09, 19:57
jak jestes taki hop do przodu to podaj nazwisko i wstaw swoja fotke :) poczekaj niech zgadne boisz sie :D

ale z jednym masz racje.. kto stworzył virusa?? koncerny produkujace szczepionke

są z nim fotki, bo walczy w MMA i myśli że jest niezniszczalny teraz ;]

KowalX
08-11-09, 19:58
Właśnie walczący tą muzyką, czy literaturą sa wrogami policji. A jakby szumowin nie było to by je policja stworzyła, nie bój sie. Na tym polega system, na tworzeniu samemu rzekomych zagrożeń.


Co do muzy pamiętam śmierć kliniczną i zielone żabki itp itd mimo ,że byłem małolatem,pamiętam jak ojciec malował flagę solidarność ,która była wywieszona w kościele.

no dobra ,ale temat opiera się o napadniętą osobę ,a nie co tam policja czy państwo sobie stworzy.
Nie mówię o bójce małolatów i bieganiu na policję z podbitym okiem,nie o to mi chodzi.Chodzi mi o szarą osobę,która nie ma się do kogo zwrócić w obliczu napaści czy zagrożenia zdrowia

Bull2
08-11-09, 19:59
http://www.youtube.com/watch?v=4t-vP3h-ilw

KowalX
08-11-09, 20:02
nie przytaczajmy filmów ,bo i tak nie wiadomo o co tam chodziło lepiej podyskutować za i przeciw jakieś hmm...:smile:

kot19
08-11-09, 20:02
co tu duzo mowic na tym forum jest duzo sprzedwczykow hehe a co do tego mydla to sie chyba za duzo filmow naogladales i szerzysz swoj poglad na taki kryminal a to sa tylko opowiednie ze zlych filmow a pozatym ani ja ani ty nie byles w kryminale wiec nie mozesz mowic jak tam jest bo tego niewiesz...

1Matt
08-11-09, 20:03
Kowal ma rację, zresztą co ten dziadzio krzyczy? "jestem hardkorem! jestem kaskaderem! zrobię karierę w hooliwood" genialne Raczej do normalnych ludzi on nie należy.

PS: mój błąd, to ten chory dzieciak z innego filmiku... co to na kabel się wspinał.

KowalX
08-11-09, 20:04
co tu duzo mowic na tym forum jest duzo sprzedwczykow hehe a co do tego mydla to sie chyba za duzo filmow naogladales i szerzysz swoj poglad na taki kryminal a to sa tylko opowiednie ze zlych filmow a pozatym ani ja ani ty nie byles w kryminale wiec nie mozesz mowic jak tam jest bo tego niewiesz...

no ja akurat byłem 6miesięcy i wiem,zresztą wychowałem się wśród grypsujących ludzi tyle ,że siedzących za solidarność,a nie pobicie innej osoby.Mylisz sprzedawczyków z ludźmi szukających pomocy,czasem pewne rzeczy warto rozgraniczyć :)

Bull2
08-11-09, 20:05
haha... nie jestes hardkorem Matt

kot19
08-11-09, 20:45
niewiem czy siedizlaes czy nie ale to bylo do sosny akurat a co do grypsujacych jak bys nie wiedizla to tylko w kryminale moge byc a na wolnosci to taki sam czlowiek jak kazdy z nas a co do policjii do powinna byc nie ma dwoch zdan ze nie ale powinni sie inaczej zachowywach a nie zaklepywac tylko statystyki...wiadomo gwalty jakies morderstwa czy cos podobnego do takich spraw jestem za ale nie do tego typu spraw

KowalX
08-11-09, 22:57
niewiem czy siedizlaes czy nie ale to bylo do sosny akurat a co do grypsujacych jak bys nie wiedizla to tylko w kryminale moge byc a na wolnosci to taki sam czlowiek jak kazdy z nas a co do policjii do powinna byc nie ma dwoch zdan ze nie ale powinni sie inaczej zachowywach a nie zaklepywac tylko statystyki...wiadomo gwalty jakies morderstwa czy cos podobnego do takich spraw jestem za ale nie do tego typu spraw

jak grypsujesz w kryminale to wity i tak nie podasz frajerowi na wolności :twisted:

sosna spoko gość ;)

Boruta
09-11-09, 00:23
jak jestes taki hop do przodu to podaj nazwisko i wstaw swoja fotke :) poczekaj niech zgadne boisz sie :D

ale z jednym masz racje.. kto stworzył virusa?? koncerny produkujace szczepionke
Buachacha. Witamy kolejnego analfabetę.


wychowałem się wśród grypsujących ludzi tyle ,że siedzących za solidarność,

polityczni nie grypsowali.

galanter
09-11-09, 00:39
zacznij sie leczyć na nogi!!! bo na głowę już za pózno niestety !!!

KowalX
09-11-09, 00:43
polityczni nie grypsowali.

hmm to dziwne ,bo ja znam takich co grypsowali :errf:

galanter
09-11-09, 00:46
KOWAL on i tak wie lepiej wszystkie rozumy pozjadał!!! eh..............co za człowiek:(

Boruta
09-11-09, 00:52
Interesujące Kowal, bo nie grypsowali.
Pozdrawiam nazioli.

galanter
09-11-09, 01:00
niemcy podczas wojny pół rodziny dziadka mojego wymordowali a ten mnie tu od nazistów wyzywa.......... napisz mi konkretnie chłopie o co ci chodzi i co chcesz nam udowodnić lub przekazać?

Boruta
09-11-09, 01:15
A druga połowa na pierwszą donosiła.

galanter
09-11-09, 01:18
mówisz na swoim przykładzie? no to pozazdrościć rodzinnej historii !!!

KowalX
09-11-09, 02:00
Interesujące Kowal, bo nie grypsowali.


nie no bez kitu był gryps, cyngwajs i łezka/mgiełka u niektórych.Oczywiście nie musisz wierzyć ,ale jak tam chcesz
pzdr

NeverLetGo
09-11-09, 08:34
widze że temat rzeczywiście sie troche wymknął spod kontroli...

mówiliśmy o tym czy iść poskarżyć się dzielnicowemu że paru szczurków straszy na rewirze... to uwazam za bezsens...

istnienie policji niewatpliwie jest niezbedne.. nie oszukujmy sie..
i za to kazdy pracujacy im placi zeby byli!

talentinho
09-11-09, 14:00
Panowie ten temat sie nigdy nie skończy ;) Zakończmy go na tym ze każdy zostaje przy swoich poglądach i koniec kropka .

galanter
09-11-09, 14:05
przydało by sie żeby ktoś zamkna ten temat!!!! na wieki:) bo gdy sie pojawi Pan ujawniony to znowu sie zacznie:)

talentinho
09-11-09, 14:06
http://www.youtube.com/watch?v=Faut0rSheTk

a tutaj macie cos o polakach w czasie wojny , mnie akurat to ruszyło

galanter
09-11-09, 14:14
słyszałem juz kiedys o tym kawałku !!! szkoda ze w Polsce nikt takiego nie nagrał bo ten podobno to Szwedzi zrobili :( masz racje takie cos rusza zreszta cała nasza historia rusza !!!!

Sosna91
09-11-09, 14:45
no dziś miałem spotkanie z policją ;] jak wracałem ze sql skoczyłem pod apteke i zaparkowałem w miejscu nie dozwolonym, nie było mnie 2minuty wychodze a tu stoja przy moim aucie policja ze straża miejską Ci co na piechte chodzą. dokumenty chcial oczywiscie i do mnei że do 500zł mandat za takie coś. ale skończyło się na pouczeniu, dlatego nadal do policji nic nie mam, pewnie gdybym dostał 100zł to juz bym klął no ale sam bym był sobie winny.

zresztą straż miejska a policja od spraw przestępstw to niebo a ziemia.

galanter
09-11-09, 14:50
tacy co chodzą to pewnie o krawężników ci chodzi:) kto by nie sie nie wkurwił gdyby dostał mandat? pewnie każdy z tym ze najczesciej wina leży po stronie obdarowanego:) a tak swoja drogą to farta sosna miałes:)

KowalX
09-11-09, 14:51
słyszałem juz kiedys o tym kawałku !!! szkoda ze w Polsce nikt takiego nie nagrał bo ten podobno to Szwedzi zrobili :( masz racje takie cos rusza zreszta cała nasza historia rusza !!!!

nagrał ,ale nikt się nie interesuje...:errf:

galanter
09-11-09, 14:52
a o czym mówisz ? i gdzie można to znaleść ?

KowalX
09-11-09, 14:56
a o czym mówisz ? i gdzie można to znaleść ?

na youtube jest wiele kawałków o Polsce ,komunie ,stanie wojennym,drugiej wojnie itp głównie twórczość punk rock'owa

galanter
09-11-09, 15:02
no racja tylko mi chodziło o takich twórców którzy trafiaja do wiekszego grona odbiorców a niestety muzyka punk rockowa nie trafia do wszystkich!!! tylko nie zrozum mnie zle nie chodzi mi tutaj o jakieś ballady czy disco polo!!! chodzi mi o ludzi dobrze rozspoznawalnych w społeczeństwie !!

KowalX
09-11-09, 15:15
Kiedyś trafiała do szerszego grona,ale czasy się zmieniły,niezłe są kabarety z tamtych czasów
jest tego trochę w spokojniejszej twórczości również ,ale więcej z czasów przed 89 więcej ,bo teraz mało kto się tym interesuje szczególnie w muzyce popularnej
możesz poszukać w twórczości np "Kult "

Sosna91
09-11-09, 15:17
http://www.youtube.com/watch?v=QeVR_WnhR6Q
zajebisty kawałek :]

KowalX
09-11-09, 15:18
http://www.youtube.com/watch?v=QeVR_WnhR6Q
zajebisty kawałek :]

http://www.youtube.com/watch?v=wHCjM4LuzW8&feature=related
:smile:

Sosna91
09-11-09, 15:25
Kowal ta nuta też kozak,

majac 16lat słuchałem dużo Kult'u

http://www.youtube.com/watch?v=EK6mjB5-Cpg 63dni chwały. bardzo dobry kawałek

cały temat jest spamem wiec pozwalam sobie na te pare linków ;]

janusz123
09-11-09, 15:36
słyszałem juz kiedys o tym kawałku !!! szkoda ze w Polsce nikt takiego nie nagrał bo ten podobno to Szwedzi zrobili :( masz racje takie cos rusza zreszta cała nasza historia rusza !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=03dOJ7tb5do

talentinho
09-11-09, 15:37
to teraz bedzie 20 stron z linkami z muzyka :D

KowalX
09-11-09, 15:37
Kowal ta nuta też kozak,

majac 16lat słuchałem dużo Kult'u

http://www.youtube.com/watch?v=EK6mjB5-Cpg 63dni chwały. bardzo dobry kawałek

cały temat jest spamem wiec pozwalam sobie na te pare linków ;]
sosna ty Oi-owcu hehe
słuchało się wielu rzeczy :)

temat i tak w końcu trafi do hydeparku

http://www.youtube.com/watch?v=omZykZgN3oc&feature=related


2.36minuta w moim mieście byłem tam :twisted:
@talentinho (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=14895)
;D

talentinho
09-11-09, 15:40
Niekończąca się opowieść (1984)
Niekończąca się opowieść II Następny rozdział (1990)
Niekończąca się opowieść III (1994)
Niekończąca się opowieść IV E-kulturystyka (2009)
:twisted:

Gangsta Latino
09-11-09, 15:42
Nareszcie zmieniliście temat!! Ale tak na marginesie: co do wcześniejszych wypowiedzi: na początku przez 3-4 strony wszystkie wypowiedzi w jakimś tam stopniu pomogły temu który spytał się co ma zrobić bo potrzebuje pomocy... ale potem ktoś zaczął głupi temat i przez następne 10 stron każdy pisał o czymś co w ogóle nie ma nic wspólnego z tym tematem. NIKT się nie spytał autora czy poradził sobie z problemem, czy wreszcie coś zdecydował, czy dali mu spokój... tak samo jak w życiu prawdziwym;/ Zamiast pomóc innym kłócicie się aby pokazać swoją rację<> a potem na pomoc jest już za późno:(

Pozdro dla autora i sorki w imieniu innych, że 70% tematu jest i bzdetach;/

P.S Fajne nutki;)

talentinho
09-11-09, 15:44
http://www.youtube.com/watch?v=x-2usoJsOCw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=7FvXkzMgWTA&feature=related

z Analogs to ja tego słuchałem :twisted:

KowalX
09-11-09, 15:57
@Latino Boy

a tam autor dostał już dawno odpowiedź tak sobie tylko gaworzyliśmy ,tak dygresja po części wiążąca się z tematem :smile:

janusz123
09-11-09, 16:14
zapomnialem dodac kawalek mojego ulubionego zespołu

http://www.youtube.com/watch?v=SBzGJW9k2ho

Someone
09-11-09, 16:23
W SW tematy o muzyce i ulubionych kawałkach, nie ma to jak doobry offtop ::yawn::lol:

KowalX
09-11-09, 16:44
W SW tematy o muzyce i ulubionych kawałkach, nie ma to jak doobry offtop ::yawn::lol:

no żeby nie było :yawn:

http://w983.wrzuta.pl/audio/ankE64NfyZz/the_sandals_-_king_bruce_lee_karate_mistrz

:twisted:

wujek.maciek
09-11-09, 16:57
W SW tematy o muzyce i ulubionych kawałkach, nie ma to jak doobry offtop ::yawn::lol:

i tak zostanie stad usuniety, to co za roznica. z reszta lepsze to niz obelgi anarcho-psychola bieruta

znacie moze jakies dobre polskie np. powermetalowe kawalki? podkreslam metalowe, bo punk jest dla mnie troche za prosty,tak myzycznie jak i tekstowo ("3 akordy, darcie mordy")

z gory dzieki

Dominick
09-11-09, 17:05
boruta ? dlaczego powitales kolejnego analfabete? chcesz zablysnac ale ci sie nie udalo tym razem. chlopaku ogarnij sie

Boruta
09-11-09, 17:51
Poproś kogoś dorosłego, żeby ci wytłiumaczył.
A ty chujky maćku kiedyś się doigrasz w prawdziwym świecie.

Dominick
09-11-09, 19:44
jak na 34 lata to po tym co piszesz nie budzisz respektu uwierz mi....

Bull2
09-11-09, 20:30
http://www.youtube.com/watch?v=W9PqClTQ9xY&feature=related

Boruta
09-11-09, 22:26
Trudno po analfabecie oczekiwać aby rozumiał co wypisuje.

wujek.maciek
10-11-09, 01:26
Poproś kogoś dorosłego, żeby ci wytłiumaczył.
A ty chujky maćku kiedyś się doigrasz w prawdziwym świecie.

popros kogos zaufanego i udaj sie z nim/nia np na polanki 117 w gdansku
lecza przynajmniej 3 schorzenia, ktore ciebie dotycza

powinni ci pomoc, najwazniejsze to uswiadomic sobie, ze ma sie problem

mam znajomego, starego anarcho-punka, poddal sie leczeniu i jest normalnym czlowiekiem. wiekszego paranoika i nihilisty(2 podst. cechy anarchisty) w zyciu nie spotkalem. 1 z jego perelek: twierdzil, ze mycie zebow jest zle, bo to system (czyli automatycznie jest zle-korporacje,podatki,etc) i lepiej zjesc jablko (oczywiscie kradzione, bo gdyby za nie zaplacil, to tez bylby system), a najbardziej nienawidzil SOKu, bo pozbawili go wiekszej ilosci zebow niz policja. byl typowym, bezmozgim wywrotowcem dracym gebe do kazdego napotkanego patrolu: "wypierdalc! wypierdalac!" co prawda od psychotropow madrzejszy nie jest(na poziomie precietnego dresiarza), jaka sie dalej, ale przynajmniej nie jest agresywny, pracuje i ogolnie jest jednostka w duzej mierze wartosciowa spolecznie.

tobie tez sie uda! zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

a tu taki zarcik na koniec (specjalnie pisze, ze zart zeby nie bylo jak z "wyszedles ze zlego zalozenia" - ze nie skminiles i wzioles doslownie)
2055

ps: twoje grozby i obelgi nie robia na mnie wrazenia, tak samo jak kazdego innego chorego czlowieka po prostu je ignoruje

galanter
10-11-09, 01:50
jak na 34 lata to po tym co piszesz nie budzisz respektu uwierz mi....

raczej śmiech i pożałowanie !!! poszukaj jakiegoś forum ex brudasów wyszukaj dział anarchia i tam napierdalaj te swoje bzdety systemowe bo większości z nas już sie znudziłeś !!!! zresztą po co wchodzisz w dyskusje z analfabetami ( bo tak o większości z nas się wypowiadasz ) chyba w ten sposób sam sie poniżasz? anarchisto podstarzały!!!:silenced:

Boruta
10-11-09, 04:56
Doprawdy żałosna banda internetowych naziolskich trzórzy. :-(

NeverLetGo
10-11-09, 09:49
Doprawdy żałosna banda internetowych naziolskich trzórzy. :-(

troche racji maaaają... nie ma sensu poruszać takich tematów bo nie za duzo osób sie z Toba zgodzi... masz swój światopogląd i jak Ci z nim dobrze to sie go trzymaj.. wiadomo że tą debatą "boruta" miała być nakręcona no i poszłoooo hyhy

mimo wszystko moim liderem pozostaje kolega od dzielnicowego... clap

talentinho
10-11-09, 10:57
to teraz weszlismy w temat nazi ?? a pozniej jaki bedzie ?? ulubione pozycje w sypialni ?? :twisted:

galanter
10-11-09, 11:05
oby ale pewnie i w tyn Pan Boruta będzie najmądrzejszy :)

KowalX
10-11-09, 11:25
@NeverLetGo

Każdy ma swój światopogląd i na tym można skończyć.Tylko nie wiem czemu zaczyna się tu jakieś obrażanie,bo to przeginanie i zalatuje to zwykłym prostactwem i brakiem kultury.Zamiast wymieniać poglądy lecą chore nieuzasadnione wyzwiska, naprawdę żenada :errf:

@talentinho

też się zastanawiam będzie naziści kontra socjaliści hehe jedno gówno śmierdzi bardziej od drugiego ;]

NeverLetGo
10-11-09, 11:35
co prawda to prawda... ubliżać każdy potrafi zwłaszcza online...

janusz123
10-11-09, 16:53
http://www.youtube.com/watch?v=Rm0IiX32WJ0

Boruta to dla ciebie piosenka...:lol:

talentinho
10-11-09, 22:25
http://www.youtube.com/watch?v=URgg7Setkic&feature=related

jak obejrzałem cały film to miałem wibre miesni brzucha ;)

Boruta
11-11-09, 15:14
http://www.youtube.com/watch?v=Rm0IiX32WJ0

Boruta to dla ciebie piosenka...:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=x-2usoJsOCw
http://www.youtube.com/watch?v=sYF2zCMHudU

Boruta
12-11-09, 18:09
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/10112009
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7246778,Potracil_radiowozem_policjanta__kt ory_oskarzyl_go.html

fvs
12-11-09, 20:29
Boruta ciągle pokazujesz pojedyncze sytuacje...
w każdej organizacji jest jakaś czarna owca, już Ci to Kowal raz tłumaczył.
Są funkcjonariusze którym na prawdę warto zaufać.

Ja osobiście nie mam nic do policji, raz nawet odzyskali skradziony mi rower. :D

Boruta
13-11-09, 12:42
Nie mój drogi, cały czas chodzi o system.

KowalX
15-11-09, 14:28
to nie system mu odzyskał rower :smile:

NeverLetGo
16-11-09, 09:10
dzielnicowy.. niech żyyyyje! clap

wujek.maciek
16-11-09, 11:01
zebys sie chlopcze jeszcze kiedys nie zdziwil (oczywiscie w pozytywnym sensie)

pozdro

NeverLetGo
16-11-09, 14:18
dzieki za rade chłopcze, ale mimo wszystko wole nie waflować sie z dzielnicowym...

również pozdrawiam

niech żyyjeeee! clap

wujek.maciek
16-11-09, 14:58
i znowu chciales blysnac i znowu sie nie udalo... mnie nazywasz chlopcem? nie pal tego gowna wiecej...

zebys kiedys sobie o tym nie przypomnial jak z placzem na psiarnie pojdziesz, bo sie twoi "koledzy z zasadami" na ciebie wypna jak przyjdzie co do czego. a zycie uczy, ze cwaniactwo, to nawet przez internet, na dluzsza mete sie nie oplaca

pozdro

NeverLetGo
16-11-09, 21:21
a jak mam cie nazwac? dzielnicowym? czy wujkiem? bo sie pogubilem troche..

nie mam zamiaru blyszczec ani dalej debatowac na ten temat... jak dla mnie strzeliles babola z dzielnicowym i tyle...

nie wiem moze z autopsji wiesz ze jak z placzem polecisz na komende to ci pomoga.. ja jakos zyje troche lat i mi sie nie zdarzyło...

ale masz racje.. kazdy moze wyrazac tu swoje opinie, SYMPATIE i poglady tak wiec zostawiam cie i twojego dzielnicowego... mam nadzieje ze na dobre wam ta przyjazn wychodzi...

pozdro

Szycha1213
27-12-09, 23:33
Powiem ci tak jak ja to robilem :smile:
bierz kumpli co za toba pojda chocby na nie wiem ilu (jesli takich masz) i jeszcze paru co ci pomoga i poprostu im naje*ac ale miejcie przewage, mysle ze tylko wtedy ci odpuszcza bo napotkalem sie juz na kilku takich

jeszcze jest 2 rozwiazanie sprawy bez bujek bierzesz najlepszych kozakow i oni porozmawiaja se z nimi a jesli cie tkna to w morde :twisted: :errf: to zadko dziala ;DD

Prosze nie zwracac uwage na moje bledy ortograficzne, jesli jakies beda :smile:

kubaCK
28-12-09, 10:14
zamknijcie to :pray:

HuGsoN
29-12-09, 01:23
Pierdolnij jednego w pizde mocniej jak się rozpuści to reszta ucieknie.
Pzdr.