PDA

Zobacz pełną wersję : Sława ! ! !



BoloYeung
01-11-09, 21:57
SŁAWA

cykl się zaczoł ( omen 25 amp plus 200 mety z alchemi) , jade na nim juz 4 tydzien do tego kreatyna Mono z vitalmaxa 500g którą jutro skoncze plus białeczko Universala 1000g , jak zawsze tradycyjnie vitaminka multi , cynk , magnez . Wracając do SSA omen co 3 dni metka dziennie 5 tab , do całego cyklonu przygotowywałem sie przez dłuzszy okres mój cel to na wadze 90 kg zobaczyc bede w niebo wziety narazie za ten czas poszło 5 kg jak na moje "mozliwosci" do przybierania na wadze jestem zadowolony no ale upragniony cewl jeszcze przedemną , dieta zachowywana chociaz zdarzy się zjeść cos pózniej ale to ze względu na prace i dojazdy , uzupełnienie supli oczywiscie po wypłacie tradycyjnie białko i zastanawiam się na AAKG lub nitrobolonem ( rady chętnie posłucham co by było lepsze ) .

Teraz podziele sie z wami mojim treningiem oraz dietą więc :


Trening
3 dni w tyugodniu - wtorek , czwartek , sobota no i czasem niedziela krótki trening poprawiajacy zaniedbane partie

WTOREK
klata , biceps
KLATA
1) Sztanga wyciskanie leząc lub chantelk i dla odmiany od czasu do czasu ale raczej bazuje na sztandze
4 serie po 10x
8x
6x
4x
oczywiscie piramidalne zwiększanie ciężaru

2) Rozpiętki od czasu do czasu na płaskiej a czasem skos dodatni
3serie 10x

BICEPS
3) Uginanie przedramion na sztandze łąmanej
3s 10,8x
piramidalne zwiększanie ciężaru

4) uginanie przedramion z chantlami róznej ciężkości
3s14x

KLATA
5)Wyciskanie sztangi na skosie ujemnym
3s8x

6) Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim
3s8x

BICEPS

7) Prostowanie przedramion na modlitewniku z wyciągiem
3s8x

8) Unoszenie chantla na kolanie w pozycji siedzącej
3s8x


CZWARTEK
Plecy , Triceps

PLECY

!) Podciąganie się na drązku szerokim uchwytem
2s10x za głowe
2s10x drązek do klaty

2) Unoszenie konca sztangi do klaty w pochylonej pozycji
3s 12,10,8x piramidka

TRICEPS

3) Francuskie wyciskanie
3s8x w superzestawie opuszczając sztange w wąskim uchwycie do klaty

4) Unoszenie chantla w góre za głowy
3s10x

PLECY

5) wiosłowanie ze sztangą nadchwyt
3s 12,10,8x piramidka

6) wiosłowanie na wyciągu z podchwytem
3s16,14,12x piramidka

TRICEPS

7) Wyciskanie sztangi (kratownicy) za głowy
3s12,10,8x

8) sciąganie drązka na triceps na wyciągu
3x10

i łydki


SOBOTA

Bary Uda

BARY
1) Unoszenie chantli w góre siedząc
3s10,10,8x

2)Unoszenie sztangi do góry z zagłowy
3s8x

3) Unoszenie ramion bokami z tłowiem pochylonym równolegle do podłogi
3s12x

UDA

4) Przysiady ze sztangą
4s10,8,6,4 piramidka

5) prostowanie nóg na maszynie
3s10x

BARY

6) Unoszenie ramion z chantlami do góry stojąc
3s10x

7) Unoszenie sztangi do brody
3s8x

8) Szrugsy
3x20

Trening zwykle trwa 2 godziny czasem zrobie sobie tez przedramie

NIEDZIELA
niedziela jest dniem na którym robie szybki i krótki trening niedopracowanych parti mięsni lub wale poprostu rekord na klate lub przysiady



DIETA

diete utrzymuje w miare moich mozliwosci więc prosze zebyscie na nią patrzeli obiektywnie kto pracuje ten zrozumi
6 posilków w miare zachowanych odstępach czasowych więc tak od rana zaczynam

- micha makarony z mlekiem do tego dwa plastry sera zółtego

- 150g twarogu chudego plus jakis owoc banan lub jabłko

- micha ryzu z filetem z piersi kurczaka dość porządnym

- serek wiejski

- tunczyk z kaszą lub bez wtedy kiedy nie mam czasu przygotować kaszy a to dosc często się zdarza

- 4 jaja usmarzone ugotowane lub na surowo jak sie nie chce przygotować do tego 3 duze łyżki miodu

dieta prawdemuwiąc nie jest dokładnie taka jak napisałem staram się z nią robic rózne wygibasy zamiany i wariacje zeby sie do niej nie zniechęcić ale bazuje na tych produktach co napisałem



Teraz co do osiągów to prawda na soku siła idzie masakrycznie na klate moge pochwalic sie 130 poszło , przysiady 140 2x poszło, wszystko idzie pięknie ładnie oby tak dalej i oby kilogramów więcej będe was informował co i jak na bierząco , cel trzeba zrealizować .

fallenursus
01-11-09, 22:04
suniesz Bolo jak czolg do przodu!! tylko dobrze sie rozgrzewaj, najwazniejsze lokcie i kolana. mnie juz zaczynaja dokucza, zastanawiam sie ostro czy nie zmniejszyc wina do 50.
jakie wrazenia na mecie? omen juz sie rozkrecic tez powinien.
zadko trenujesz, podnos jak najwiecej a bedzie bedzie te 90kg jak nie wiecej :)

mateohzp
01-11-09, 22:07
no ja napewno bede sledził ;)
"szerokości" :):)

BoloYeung
01-11-09, 22:18
Falen no powiem CI ze kolana własnie zaczeły doskwierać dzis nawet lędzwie pobolewają treningi będe chciał zwiększyć na częstsze tylko troche praca doskwiera no powoli do przodu , jesli chodzi o sok to napewno juz sie rozkręca najbardziej zadziwia mnie to jak ide na sile , kolegą z siłowni szczenka opada jak widzą co ile robie z tygodnia na tydzien

BoloYeung
01-11-09, 22:20
jesli chodzi o odblok to tradycyjnie Clomid , miałem jeszcze do CIebie Falen jedno pytanie co byś radził aby zminimalizować spadki po cyklowe coś z supli lepiej wiedziec teraz aby odłozyc sobie na to troche grosza

fallenursus
01-11-09, 22:22
dlatego minimum 3 sety rozgrzewka, zanim zlapiesz za wieksze ciezary na nastepne 2-3 sety. wyrwiesz sobie cos i beda jaja. ja tez bardzo uwazam bo to nie przelewki z sila na cyklu. czlowiek chce wiecej,a tu sie sciegna i stawy rozsypuja jak dobrze nie podgrzejesz. ja prewaznie robie tyle setow ile potrzeba zebym poczol cieplo w lokciach np.

fallenursus
01-11-09, 22:26
kup sobie, u was jest dostepne poszperaj na allegro, ADT jakies, np. Inhibit-e, bloker aromatyzy ktory zaczniesz brac w drugim tygodniu odbloku, po 25mg dziennie tak przez 6 tygodni. znacznie podnosi naturalnego tescia przez blokade estradiolu. ile ten twuj caly cykl bedzie trwac? masz hcg?
inhibit-e ok 90zl u was

BoloYeung
01-11-09, 22:43
cykl potrwa do połowy grudnia HCG jest tez dostępne
Inhibit-e znalazłem http://www.allegro.pl/item800564522_sns_inhibit_e_pct_atny_estrogen_arom atyzer.html

jaca666
02-11-09, 16:24
Dopiero zobaczyłem relacje...
Powodzonka stary...
Łapka nieźle się prezentuje ale chyba wąski w barkach jesteś co?

Giro
02-11-09, 19:36
Robisz tylko dwa ćwiczenia na Nogi?? Tylko tyle serii??

BoloYeung
04-11-09, 17:21
Jaca czy barki takie małe hmm ocenisz jak wrzuce foty bez koszulki w pozycjach , jeśli chodzi o uda to robie tak tylko tyle robie kiedys robiłem jeszcze wchodzenie po schodach z chantlami ale słabo wchodziło jeśli macie jakies omysły co mozna z udami porobic jak je poćwiczyc w domowch warunkach to prosze słucham

BoloYeung
04-11-09, 17:30
teraz relacja z treningu wczoraj męczyłem klate z bickiem siła jak zwykle na plus na klate na ostatnio serie wyciskanie na ławeczce poszło 120kg dwa razy z bickiem tez szalałem jedyne co mnie zasmuciło to kiedy weszłem na wadze zobaczyłem ubytek 2 kg wnerw max , dzis wróciła do normy waga no ale ja bym wolał aby szła w góre niz do normy wracała . Kreatyna poszła cała teraz będe jechał na gołej omce z metką tez nie duzo jej zostało (metki) , jesli fundusze pozwolą to dziesiątego dokupie sobie jeszcze jakies białeczko . Zobaczymy jak jutro pójdzie plecki z tripolem ( odrazu wrzuce jakies foty)

Marcinek
04-11-09, 23:03
a jak tam martwy ciag? bo nie widze go u Ciebie w rozpisce..

btw powodzenia zycze i przyrostow :)

BoloYeung
08-11-09, 02:41
niestety martwych ciągów nie robie bo pózniej na lędzwiach mam sajgon dzis chciałem nogi walnąc konkretnie przysiady i kolano załatwione :( gorzej byc nie moze , jutro spróbuje pocwiczyc nogi które dzis odpusciłem mam nadzieje ze będzie dobrze

jaca666
08-11-09, 14:36
To jakim ciężarem zaszalałeś co?

BoloYeung
08-11-09, 15:12
nie chce Cie rozsmieszać no ale powiem 100 kg a tydzien temu na ostatnią serie poszło 140kg 2x , rozgrzewke tez robiłem zobaczymy jak pójdzie dzis o 16 zamerzam docwiczyc nogi mam nadzieje ze pójdzie bez bólu

niewula
08-11-09, 15:39
a masz pas?
pomaga utrzymac dobra pozycje , wiem po sobie

BoloYeung
08-11-09, 16:10
no to spróbujemy z pasem własnie ide nogi walnąć , jak wróce to napisze co i jak

alabruda77
08-11-09, 17:20
witam;) dawno nie robiłem żadnego cyklu ale mam pytanko cz zdjęcie na zdjeciu jest opakowanie omnadrenu 250 jelfa? jesli tak to chyba zostało zmienione??

BoloYeung
08-11-09, 17:23
no i ładnie poszło. Do przysiadów uzyłem pasu mocno sciągnołem kolano zrobiłem tez tak jak felen wyzej pisał az w kolanach ciepło poczułem i pojechałem zaczołem od 100 x 10 , 110x8 , 120x6 , 130x4 no i dla formalnosci na 1 raz 140 pózniej uda jeszcze na maszynie i koniec kolano nie boli no i z tego jestem zadowolony dzis jeszcze soczek micha i mozna spokojnie spac

BoloYeung
08-11-09, 17:25
witam;) dawno nie robiłem żadnego cyklu ale mam pytanko cz zdjęcie na zdjeciu jest opakowanie omnadrenu 250 jelfa? jesli tak to chyba zostało zmienione??

to jest własnie omka teraz jelfa robi w takich paczkach opakowanie zmienione ampułki i zawartosc ta sama

jaca666
08-11-09, 17:44
A co ile walisz omke?

KOWAL86
08-11-09, 17:49
może byś sobie GG założył albo komure kupił dziadu bo widzę że lepiej się na forum z tobą ugadać niż normalnie:)

BoloYeung
08-11-09, 19:22
Jaca omke co 3 dni
pisz na forum na prywatnych tam zawsze jestem

xLeex
08-11-09, 19:48
twoja dieta to jedno wielkie nieporozumienie

po co szamasz kreatyne na cyklu ?

BoloYeung
08-11-09, 21:24
panie Leex sam spróbuj kreatynki na soku a zrozumiesz po co

xLeex
08-11-09, 22:12
omo ciagnie wode

kreta ciagnie woda

twoja dieta + omo ciagnie wode

po cyklu bedziesz jak balon, a pozniej bedzie płacz bo wszystko pojdzie sie jebac

zastanów sie - dobrze radze :)

BoloYeung
08-11-09, 23:09
Leex powiem tak mam troche dziwną genetyke i umnie nic wody nie ciągneło nawet Deca , po omce na twarzy tez nie puchne w ogóle a dzis poszedł 13 strzał , zarys ciagle widac mocny , co do krety i SSA to jestem zadowolony z połączenia
falen wklej ten link co pisałes o korzysci łaczenia krety z SSA

fallenursus
09-11-09, 02:43
nie chc mi sie, niech on nadal zyje w swiecie gdzie nie biora krety na cyklach tylko po cyklu,wali mnie to. sam wiesz ze dobrze na Ciebie to dziala, ja po milion razy nie bede sie powtarzac bo mam juz dosc:twisted:

a do tego kolegi na gorze, to proponuje zapoznac sie z reakcjami chemicznymi jakie zachodza w miesniach to moze cos dotrze,choc watpie.
dajesz czadu Bolo i tyle, tak czymac.

yaro09
09-11-09, 17:30
bolo na treningu klate cwiczysz na płasko, pozniej głową w góre i w dół + rozpietki. nie za duzo?
robisz mlotkowo któres z cwiczen na biceps? np modlitewnik albo hantle siedząc oparte o kolano?

xLeex
09-11-09, 19:38
nie chc mi sie, niech on nadal zyje w swiecie gdzie nie biora krety na cyklach tylko po cyklu,wali mnie to. sam wiesz ze dobrze na Ciebie to dziala, ja po milion razy nie bede sie powtarzac bo mam juz dosc:twisted:

a do tego kolegi na gorze, to proponuje zapoznac sie z reakcjami chemicznymi jakie zachodza w miesniach to moze cos dotrze,choc watpie.
dajesz czadu Bolo i tyle, tak czymac.

przestan sie puszyc, i dawaj tego linka

BoloYeung
09-11-09, 22:00
bolo na treningu klate cwiczysz na płasko, pozniej głową w góre i w dół + rozpietki. nie za duzo?
robisz mlotkowo któres z cwiczen na biceps? np modlitewnik albo hantle siedząc oparte o kolano?

młotki tez robie chociaz nie regularnie tak jak pisałem co jakis czas wrpowadzam zmiany by uniknąc stagnacji praktycznie co tydzien małe zmianki wprowadzam zmiany cwiczen , ustawienia rąk i technike

BoloYeung
11-11-09, 19:27
no i następne dwa dni ćwiczeń klata rusza powoli ale progres jest 120 na ostatnią serie x 2 natomiast łapki a konkretnie biceps idzie jak expres , takim cięzarem jak wczoraj machałem jeszcze przed cyklem nawet nie pomyslał bym ze 2 miesiace będe z tym serie robił , to samo jeśli chodzi i triceps dzisiaj tez z nim szalałem , plecki tez ładnie weszły i duzo przedewszystkim .
Teraz co mnie boli to waga meta się juz konczy a od grubo ponad tygodnia stoje z wagą 84 kg i nie chce dalej ruszać siła idzie waga nie moze jakieś pomysły macie jak z tym ruszyć do przodu

KowalX
12-11-09, 00:47
Teraz co mnie boli to waga meta się juz konczy a od grubo ponad tygodnia stoje z wagą 84 kg i nie chce dalej ruszać siła idzie waga nie moze jakieś pomysły macie jak z tym ruszyć do przodu

- micha makarony z mlekiem do tego dwa plastry sera zółtego(białko?)

- 150g twarogu chudego plus jakis owoc banan lub jabłko(węgle?)możesz dodać np makaron i pomidora w kostkę
- micha ryzu z filetem z piersi kurczaka dość porządnym dodaj np brokuł zielony

- serek wiejski(węgle?)

- tunczyk z kaszą lub bez wtedy kiedy nie mam czasu przygotować kaszy a to dosc często się zdarza dodaj mix warzyw

- 4 jaja usmarzone ugotowane lub na surowo jak sie nie chce przygotować do tego 3 duze łyżki miodu

tak pokracznie,ale coś pokombinuj ;)

BoloYeung
27-11-09, 19:40
i wracam po dlugiej przerwie konczy sie 4 paczka omki , omka nie zalewa wszyscy sie dziwią ze tak na mnie działa widac przyrosty ale fetu ani wody zero , siła tez idzie w dobrym kierunku jedyne co smuci to stopnięcie wagi w niedziele biore sie za 140 na klate

jaca666
30-11-09, 11:27
Jak tam Bolesław???Idzie coś???

hans1237
30-11-09, 12:34
mam po omo identycznie,zero fatu mało wody co za tym idzie przyrost mały ale zacny!

BoloYeung
30-11-09, 12:43
140 jutro będzie szło i fotki tez na pewno zbyt duzo spraw zbyt mało czasu kolano sie znowu odezwało i przysiadów nie mogłem dokonczyc na łapce juz 43 , 2cm doszło ;)

BoloYeung
30-11-09, 12:44
mam po omo identycznie,zero fatu mało wody co za tym idzie przyrost mały ale zacny!

hans z jednej strony to cieszy z drugiej wkurza

jaca666
30-11-09, 12:44
Ja tez nie puchnę tak jak kiedyś po omo a lecicie aeroby???

BoloYeung
30-11-09, 23:10
aerobów wcale z tyciem zadnych problemów nie mam po niczym gorzej juz z przybieraniem

fallenursus
01-12-09, 03:50
pano wy chyba nie wiecie ze kolega Bolo umie utrzymac miche. co prawda nie taka duza miska jak powinien ale je naprawde czysto. kiedys rozmawialismy na ten temat:) Jaca zreszta tez miche ma dobra. to naprawde nie ma sie czemu dziwic ze takich ludzi oma nie zalewa. OMA NIE ZALEWA.CHUJOWA DIETA ZALEWA.
na sokach-krew sie zgestrza-aero jak najbardziej wskazane dla utrzymania zdrowego serducha.

yaro09
01-12-09, 15:18
Bolo a cwiczysz partie naprzemian (tak jak rozpisane w treningu)? czy np w pon najpierw cała klata, skonczysz klate a dopiero potem biceps?

BoloYeung
03-12-09, 17:05
na przemian lepiej mi wchodzi :smile:

fallenursus
03-12-09, 17:43
fajna relacja-NIC SIE TU KOORVA NIE DZIEJE!!:twisted:

yaro09
03-12-09, 21:41
na przemian lepiej mi wchodzi :smile:

pytam bo ostatnio zrobilem sobie taki Twoj trening i jest duzo meczący niż bym robił najpierw jedną partie a potem druga. a brzuch kiedy robisz? w dni treningowe na silce? jesli tak to na koniec treningu czy jeszcze go wciskasz miedzy jakies serie?

BoloYeung
03-12-09, 22:05
brzuch narazie se odpusciłem fotki obiecuje jeszcze w tym tygodniu wklejic musze kogos dorwać kto mi je zrobi bo narazie na siłownie chodze rano samemu , co do dzisiejszego treningu to podciąganie na drązku zamieniłem na przyciąganie drązka , no i zrobiłem sobie przyciaganie chantla w opadzie tłowia , jesli chodzi o triceps to zamiast sciagania drązka na maszynie zrobiłem pąpki na poręczach ,

Brzuch na razie sobie odpusciłem wezme się za niego na lato , kostka słaba praktycznie to jej nie widać no ale dzięki Bogu o fecie ani słychu

Yaro ja kiedys tez tak robiłem ale np miałem juz tak łapy zmęczone ze ledwo co sztange utrzymywałem gdy wyciskałem na ławeczce

Co mnie wkoorwia to je*ane kolano które przeszkadza mi w cwiczeniach nóg po wypłacie bede musiał sie skoczyc do sklepu za sciągaczami i gumkami na kolana i łokcie , doskwiera mi troche tez prawy bar ale gdy dobrze sobie go rozgrzeje az poczuje ciepło ból ustępuje

Jeśli chodzi o diete to czekam na wypłate musze dokupic sobie jaj wezme 100 i dziennie po 4 będe walił tylko jak sądzicie lepiej przed snem czy moze rano ???????????

jaca666
03-12-09, 22:24
Rano zdecydowanie ale zależy jak je przyrządzisz...

BoloYeung
03-12-09, 22:29
no a jak by było najlepiej bo np gdy zmiane mam na rano wstaje 4:50 i musze zdąrzyc na 5:20 na busa to poprostu 4 jaja wipijam na surowo do tego zjadam bułke no i lece , chyba ze mam na nocke czy południe to najczesciej omleta robie
Jaca według Ciebie jak najlepiej przyządzić??

jaca666
03-12-09, 22:35
Na pewno nie na twardo...
Na miękko albo w jakimś omlecie właśnie...
To wstań wcześniej i spokojnie zjedz...

BoloYeung
03-12-09, 23:44
no chyba tak zrobie ranne zmiany są najgorsze pózniej gdy wracam z pracy po 14 musze sie conajmniej godzine przespac przed siłownią bo nie daje rady narazie jestem na "L-4" to nadganiam z siłownią i wypoczywam dlatego w tym tygodniu chce na siłowni max wyciągnąc a szczególnie z nóg to jest priorytet jesli kolano pozwoli

jaca666
04-12-09, 11:51
Dokładnie Aruś, tez się chciałem już dawno zapytać...

BoloYeung
04-12-09, 12:29
Pytanko mam.
O co chodzi z tą nazwą tematu? Chcesz sie wybrać na jakieś zawody? Czy co? :)

Sława funkcjonowałaby analogicznie do rzymskiego powitania Ave, angielskiego Hail czy niemieckiego Heil

Wikingowie uzywali tego słowa do wznoszenia toastów oraz po wygranych walkach

BoloYeung
05-12-09, 11:53
dziś nogi kolano jesli pozwoli to wycisne 150 na przysiad jesli bedzie sprzet to nagram filmik a jesli nie to conajmniej fotki wkleje

BoloYeung
05-12-09, 17:46
sprawa wygląda źle dlaczego ?? mianowicie stawy coraz bardziej dają się we znaki , dzis kolano juz mi szczeliło kiedy robiłem rozgrzewke piąte powtórzenie z cięrzarem 80 kg , zaczołem odczuwać straszne kucie w kolanie i musiałem odłozyć ciężar , masakra no to z nogami mam pozamiatane dopiero rusze z nimi po nowym roku . Teraz druga sprawa bary zaczołem od wyciskania chantli na siedząco szło ok , pózniej szrugsy , no i przeszłem do w wyciskania sztangi z zagłowy na siedząco zaczołem od cięzaru 50 kg i 12 powtórzen po skonczeniu odczułem w obydwu barach dziwne kłócie , dołozyłem do sztangi po bokach po 5 kg razem 60 kg , kolega podał mi sztange i kłucie było na tyle dokuczające ze nie mogłem nawet jednego powtórzenia zrobić , wkoorwiony max , duzego wyboru nie miałem zrobiłem unoszenie zagietych ramion z chantlami do pozycji równoległej z pogłogą i na tym skonczyłem .
Będe musiałporozglądać sie za czyms porządnym na stawy , jesli macie jakies dobre typy to mozecie napisać
za chwile wkleje fotke z dzisiejszego treningu

KowalX
05-12-09, 17:55
po skonczeniu odczułem w obydwu barach dziwne kłócie , dołozyłem do sztangi po bokach po 5 kg razem 60 kg , kolega podał mi sztange i kłucie było na tyle dokuczające ze nie mogłem nawet jednego powtórzenia zrobić , wkoorwiony max , duzego wyboru nie miałem zrobiłem unoszenie zagietych ramion z chantlami do pozycji równoległej z pogłogą i na tym skonczyłem .
Będe musiałporozglądać sie za czyms porządnym na stawy , jesli macie jakies dobre typy to mozecie napisać
za chwile wkleje fotke z dzisiejszego treningu

zamień na wycisk z przodu
omega3 na stawy możesz dodać jeszcze jakąś glukozaminę

BoloYeung
05-12-09, 18:23
w czasie dzisiejszego nie udanego treningu

BoloYeung
05-12-09, 18:36
Kowal chyba z tych dwóch wybiore glutamine słyszałem ze ta z Trecka jest dosc dobra i tania

mateohzp
05-12-09, 18:49
no rzeźba niesamowita..
ciskasz na solarium ? :)

Voice666
05-12-09, 18:49
Bolo - Kowal miał na myśli glukozaminę, a nie glutaminę:twisted: mi bardzo pomogła przy barkach jak mi strzelały, zjadłem 30 kapsów i przeszło jak narazie.

KOWAL86
05-12-09, 18:50
no to się doigrałeś, nie słuchasz porad kolegi z siłki to masz, kup sobie Arthroblock 60 kaps kosztuje koło 40 zł na 2 miechy starcza. Sam to bioę od czasu kontuzji barku. 1 kaps zawiera:
Siarczan glukozaminy 2KCl 500 mg
w tym siarczan glukozaminy 375 mg
Siarczan chondroityny 100 mg
Kwas hialuronowy 25 mg
Ekstrakt Boswellia serrata (60% kwasu boswelinowego) 50 mg
Ekstrakt imbiru (5% gingeroli) 50 mg
Witamina C 30 mg (*50%)
Chelat aminokwasowy manganu Albion®6,25 mg
w tym mangan 1 mg

KowalX
05-12-09, 18:50
Kowal chyba z tych dwóch wybiore glutamine słyszałem ze ta z Trecka jest dosc dobra i tania

wybierz oba produkty są tanie ,a jak masz się zastanawiać nad jednym to omega3 - więcej korzyści

BoloYeung
05-12-09, 18:53
solarium to standard mięsnie opalone zawsze lepiej wyglądają

mały huba
05-12-09, 19:19
Jak chcesz kupić już coś na stawy z supli to kup sobie msm z olimpa i jedz z 2 gramy dziennie(choć i tak uważam to za stratę kasy).

Ja polecę rzeczy które sam używałem i w dodatku nie nadwyrężają budżetu.
Kup kurkumę oraz imbir i po łyżeczce do herbaty na dzień.
Po za tym dodaj zielonych warzyw na co dzień bądź kup proszek zasadowy w aptece.

Ja miałem te same problemy co Ty ,tyle że ja miałem deficyt kalorii i to spory.
U Ciebie obstawiam zakwaszenie organizmu zbyt dużą ilością białka i/lub zbyt intensywne treningi spowodowane bombką :)



PS. kowal proszę o badania na temat aminocukrów ;)

KOWAL86
05-12-09, 22:02
Który Kowal??

BoloYeung
05-12-09, 22:04
chodzi o tego z blondyną w avarcie , z tego wszystkiego wybiore chyba omega3 oraz glukozamine

KowalX
05-12-09, 22:22
PS. kowal proszę o badania na temat aminocukrów ;)

nie chce mi się teraz odkurzać po kompie tu oblukaj jest co nieco opisane ;)

http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=16357&_tc=145CCC9AEC024259AF62D122A2819A81

BoloYeung
05-12-09, 22:48
KowalX ta Blondi w avarcie to Twoja kobita ????

Teraz dwa dni przerwy zregeneruje sie i jade od wtorku od nowa nogi narazie sobie odpuszczam dopiero po nowym roku z nimi rusze wielka szkoda no ale cóz czasem tak bywa

fallenursus
06-12-09, 04:07
no rzeźba niesamowita..


oma ,ziomus, O M A !!clap
ps.
mi MSM pomaga zajebiscie na opuchle stawy i miesnie.

BoloYeung
06-12-09, 21:34
no wielkie dzięki za słowa uznania na stawy tez pewną sumke przeznacze a jutro jade na zakupy trzeba kupić 8 kg filetów z piersi kurczaka , jaj , ryzu i makaronu itp idt i dalej jechać

jaca666
06-12-09, 22:41
w czasie dzisiejszego nie udanego treningu

Bolesław jest dobrze.Rzeźba i kształty ok ale więcej masy by się przydało...

BoloYeung
07-12-09, 16:12
Jaca dokładnie masa jest tym czego pragne , rzeźba idzie szybciej niz korzeniowski ale masa to syzyfowa praca , to jusz koncówka cyklu zostało mi 3 strzały teraz odblok i suple a na kwiecien-maj chce naprawde sie zmasowac prawdopodobnie boldonem i enanem chyba ze cos lepszego wpadnie mi do głowy narazie poprawnie dokoncze ten cykl :)

fallenursus
07-12-09, 16:28
Bolek mam taki sam plan, moze ustalimy dawki i pierdolniemy razem? z ta mala roznica ze chyba bedzie na koniec prop/tren :) w zaleznosci jak mnie boldek wyzyli

BoloYeung
08-12-09, 21:48
falen ok , pomysł dobry zobaczymy jak na nas bedzie działał ja o okablowanie martwic sie nie musze a nia kiedy przewidujesz ten cykl ??

fallenursus
08-12-09, 21:49
koniec marca,poczatek kwietnia
ja go ciagne minimum 16 tyg.

BoloYeung
08-12-09, 21:55
wracając do relacji to dzis trening do udanych nie nalezał ale to dlateg ze ostatnio mało sypiam max 4 godziny , klate i biceps męczylem męczyłem az domęczyłem ale w pełni nie zrobiłem męczyły mnie ciezary z którymi zwykle macham bez problemu , brak snu i zmeczenie wdaje sie we znaki ( przewidywany plan na środe to sen przed siłownią conajmniej 2 godziny po przyjsciu z roboty) Klata poszła tak
wyciskanie ze sztangą
90x10
100x8
110x6
120x1
rozpiętki ze skosem dodatnim
3x10
wyciskanie sztangielek na skosie ujemym
3x10

Bicek

prostowanie przedramion ze sztangą łąmaną
3x12 , 3x10 , 3x7
sztangielki na przemian
3x20 , 3x16 , 3x12
no i na koniec zrobiłem sobie prostowanie przedramion siedząc na maszynie modlitewnik
3x8 , 3x6, 3x6
oczywiscie we wszytskich cwiczeniach na bicek ciezar zwiększany zaraz kłąde sie spac i odsypiam braki jeszcze tylko szybko 250 twarogu chudego igiełka i basta

BoloYeung
08-12-09, 21:57
falen tez tak polece to sie jeszcze zgadamy co i jak pózniej pokaze CI upatrzonego boldka teraz ide spac do jutra duzy kolego

BoloYeung
09-12-09, 20:30
jeszcze tego brakowało chory na całego 39 gorączki miesnie stawy bolą i czuje jak bym je miał zwaty itp itd poprostu grypa sok sie konczy a mnie zlapało włąsnie teraz chyba do poniedziałku odpuszcze sobie siłownie i bede sie w miare kurował do poniedziałku czyli ostatniego szczalu

fallenursus
09-12-09, 20:32
vit C, po 5gr przed spaniem. Migiem!

BoloYeung
10-12-09, 17:51
kupiłem sobie w aptec vitamine C troche cytryny , dzis tez nie zadobrze sie czuje ciut lepiej niz wczoraj najwczesniej siłownie odwiedze w sobote jesli mi przejdzie daj Bóg , apetyt tez zmalał ale nie ma chooja do zarcia sie zmuszam diete zachowuje

Pero
10-12-09, 19:18
Tak wracając do tych stawów, nie wiem czy już coś z tym zrobiłeś, ale mi bardzo pomaga Arthreo-Free Activlabu, ma glukozaminę, MSM, Witaminę C i Chondroityne.Nie jest zbyt drogi, a mi naprawde pomaga, czasami po treningach szczególnie nóg strasznie mi strzela w kolanach ale A-F biore i od razu lepiej.Życze szybkiego powrotu do zdrowia

BoloYeung
13-12-09, 11:29
dzis trzeba zrobic taki mniejszy trening po chorobowy a jutro wziąść sie naserio za siebie no i jutro ostatni strzał
jak lepiej brać kreatyne z BCAA razem z odblokiem czyli 2 tygodnie po statnim strzale czy odrazu po ostatnim strzale??

D3
13-12-09, 11:44
Specjalnie dla Ciebie BoloYeung (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=12913):
http://www.youtube.com/watch?v=fsCZjPW28DM&feature=related

BoloYeung
13-12-09, 12:02
bez sensu to nie nie jest w ogóle zwiazane z relacją trzeba było mi to wysłać na PW jesli chciałeś umocnic swoją miłość do pudzianowskiego czyli pierwszego kota w butach MMA

BoloYeung
14-12-09, 18:20
i wróciłem na siłownie po chorobie i tygodniowej przerwie , byłem nawet saskoczony kiedy klate bez większych problemów zaczołem tak
wyciskanie na ławeczce prostej
90kgx10
100kgx8
110kgx6
120kgx4
pozniej zrobiłem sobie rozpiętki na skosie dodatnim , przeszłem do bicka i na sztandze łamanej pomachałem tez nie małym cięzarem pózniej chantle na przemian stojąc , znowu klata skos ujemny sztangielki i modlitewnik na maszynie z treningu jestem zadowolony . Jeśli chodzi o sok dzis ostatnie ukłucie zaniedługo zrobie podsumowanie i jakies fotki wkleje a we wtorek pomęcze plecy z trickiem dojade siebie max , no a za 2 tydnie odblok

BoloYeung
18-12-09, 21:04
PODSUMOWANIE


ostatni strzał poszedł w poniedziałek podsumujmy wszystko w skrucie
łapka przed 41 obecnie 42,5
udo przed 57 obecnie 60 ( było by więcej gdyby nie to ze gdy zaczołem 4 paczke staw odmówił posłuszenstwa i kontuzja na dłuzej)
na czym mi najbardziej zalerzało
WAGA przed 78 obecnie 86,8 ( dzis wazone) no coz chciałem zrobic 90 kg ale trudno dobre i to teraz bede pilnował diety i starał sie miec jak najmniejsze spadki moze nawet cos sie dorzuci ;)
wyciskanie na ławeczce rekord 140 , przysiad rekord na ostatnią serie 140 x2 ogólnie silowo szłem jak burza i z tego musze omke pochwalic bo siła wzrastała z tygodnia na tydzien
Jesli chodzi o odblok to clomid , HCG(jesloi sie uda) , kreatynka, BCAA oraz mysle nad AAKG lub poprostu Argainie
Z tego cyklu wyniosłem wazny wniosek nigdy nie bawic sie w alchemie , metanabol alchemi i jego działanie woła o pomste do nieba
działanie omki to zero zalania dorzeźbienie , okablowanie na wieszchu mięsien sie ładnie prezętuje ale bez fajerwerek , głównym celem cyklu była masa no ale trudno sie mówi jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi .....
jutro ewentualnie w niedziele wkleje kilka fotek :smile:

Voice666
19-12-09, 17:43
Fotosy będą?

BoloYeung
20-12-09, 16:35
otóż są

1Matt
20-12-09, 16:39
jest ogień:) piękna robota i piękne kaptury:) brawo!

dzbanekzwd
20-12-09, 16:39
to to robota !!! pozazdrościć sylwetki.

oyster
20-12-09, 16:43
o kierwa Bolo, dowaliłeś do pieca!!! kawał dobrej roboty :D

KOWAL86
20-12-09, 17:08
a Fotograf to co?? sam by sobie takich fotek nie zrobił:)

BoloYeung
20-12-09, 17:16
no co fakt to fakt sog dla fotografa w koncu Cuttlerowi tez robił fotki przed pokazem

fallenursus
20-12-09, 17:22
Z A Y e b I S C i e,
duzo lepiej jak ostatnio :)

BoloYeung
20-12-09, 21:05
dziękuje za słowa uznania
Falen słyszeć to od experta to jest coś:whistle:
pozostaje zatrzymac tyle ile sie da miesa do następnego cyklu

D3
20-12-09, 22:48
BoloYeung (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=12913); gratuluję sylwetki naprawdę jest dobrze, a kaptury rewelka.

kubaCK
20-12-09, 23:21
jest moc, lapy jak kowadlaclap

Hermann
20-12-09, 23:38
Moje gratulacje. Wyrzeżbić brzuch i jazda na zawody.