PDA

Zobacz pełn± wersję : NitroBolon pomóżcie wybrać



Micek185
01-11-09, 16:42
Przymierzam sie do kupna Nitobolonu,mam zamiarzrobić 6tyg cykl jak narazie,myslę nad kapsami bo to najłatwiejsza propozycja do stosowania.I tu moje pytanie,brał kto¶?może polecic jak±¶ konkretn± firmę?mam na to ok150zł moze kto¶ ma jakis linki?
Z góry dzięki!

slim shady
01-11-09, 16:57
Nitrobolon jest z Treca

poprzednie cykle ?

Micek185
01-11-09, 17:24
wła¶nie na tego zwróciłem uwage mysle że ok 300kaps wstarczy a cykli wczesniej zadbych nie miałem jedynie kiedys na monox2 pózniej jabłczan1250 a teraz koncze białko i BCAA z trecka.skoncze to co mam i kupie nito no i musze jeszcze diete podkręcic bo narzie kuleje troche.jakies inne propozycje?sprawdzone?

wujek.maciek
01-11-09, 19:26
a jakim budzetem dysponujesz?

slim shady
01-11-09, 19:30
opcji jest dużo, Storm, Green Magnitude, Crea Shot, NO KO itd

niewula
01-11-09, 19:30
micus nitrobol jest tylko z treca xD
1 jest w tabsach , 2 w prochu, 3 w prochu

jesli sie uparles na nitro to najlepiej skladowo patrzac wychodzi 3 albo 2 tylko ta puszka 700g

Micek185
01-11-09, 23:08
tzn na allegro widziałem duzo boosterów NO i kazdy trec:D o kase sie nie martwie wiec moge na to wydac i 2 stówki ale wiadomo im taniej tym lepeij wiec nawet jak kupie cos słabszego to i tak mnie pewnie pokopie bo to pierwszy mój booster,dobra daliscie pare propozycji ale ktos tego próbował?moze polecic z czystego sumienia?Slim próbowałes któregos?Niwula bardziej mi zalezy na tabsach bo sa łatwiejsze w dawkowaniu i w ogóle praktyczniejsze,a musze jeszcze zobaczyc jaka jest róznica w cenie bo pewnie któres jest tansze.dzieki chłopaki czekam na dalsze ino

D3
01-11-09, 23:16
micus nitrobol jest tylko z treca xD
1 jest w tabsach , 2 w prochu, 3 w prochu

jesli sie uparles na nitro to najlepiej skladowo patrzac wychodzi 3 albo 2 tylko ta puszka 700g


Nitrobolon 2 wychodzi składowo dobrze? Chyba pomyliłe¶ produkty. Spójrz na skład jedynki.

wujek.maciek
01-11-09, 23:30
ja bym w 2X no-xpolda celowal :rockon:

pozdro

niewula
02-11-09, 07:38
2x no-xplode? to jaki on ma zamiar robic cykl? mi jedna duza starczyla na 1.5miecha
przy treningach 4-5 w tyg

ale produkt dobry :)

1Matt
02-11-09, 17:33
micek aktualnie ja jadę Nitrobolon II i powiem Ci kopie na treningu, siła wchodzi, pompa jest.
ale jako tako w wymiarach nic nie odczułem, widzę tylko ze mi fat spada (?), waga stoi.
więc u mnie to wychodzi na to, że dobre na wycinkę. Ł±cze z mono olimpa.
szczerze rzezba się poprawia.

sts
02-11-09, 18:16
nitro energizer

wujek.maciek
02-11-09, 18:16
2x no-xplode? to jaki on ma zamiar robic cykl? mi jedna duza starczyla na 1.5miecha
przy treningach 4-5 w tyg

komu starcza, temu starcza... ja, zeby klepalo tak jak trzeba potrzebuje 2 opakowania.
powiedzmy na 50dni: DT(50g)+DNT(25g)= 1250g+625g=1870g czyli nawet wiecaj, bo w 2 zwyklych puchach masz 1640g :whistle:

a jezeli o ciebie chodzi, to nie wiem, moze ci i starcza, ale przy 5 treningach w tygodniu, to pewnie efekty wtedy masz, ze uchuchu clap

pozdro

Micek185
02-11-09, 21:04
hm ja planuje 3 treningi tygodniowo wiec inna sprawa,do tego aeroby 2x tyg i styka,dobra dzieki chłopaki za opinie

regan14
02-11-09, 21:28
ostatnio robiłem cykl nitro2 i powiem ze za duzych efektow nie bylo, pare cm poszło owszem ale wiadomo pozostaje nidosyt. zalezy jak na kogo działa

Ninja165
03-11-09, 08:34
Ja bralem nitro 2 , i bylem zadowolony , pompa masakryczna treningu niedalo rady dokonczyc w pierwszych dniach. Na wadze tez mi przybylo :)

niewula
03-11-09, 08:57
wujek ja cie nie skomentuje... poczwicz troche poczytaj i dopiero pisz , bo sie tylko pograzasz
ty nawet nie wiesz , ze jest to booster i bierze sie go tylko przed treningiem


a jezeli o ciebie chodzi, to nie wiem, moze ci i starcza, ale przy 5 treningach w tygodniu, to pewnie efekty wtedy masz, ze uchuchu

ty jak narazie to odwiedzaj dzial dieta i trening ...

wujek.maciek
03-11-09, 13:09
synku... ty chyba nie masz pojecia oczym mowisz(piszesz). jak juz koniecznie chcesz sie dowartosciowac i pocwaniakowac, to zobacz chociaz najpierw z kim masz do czynienia(jest taka opcja "profil uzytkownika") - tak żeby sie nie kompromitowac:silenced: i nie wypasc na gowniarza, dla ktorego jedynym wyznacznikiem wiedzy innego juzera jest ilosc postow/sogow/ostrzezen czy zdjecia w avatarcie...:pray:
odeslania mnie do do dzialow trening i dieta nawet nie skomentuje
jesli chodzi oto, ze bostery bierze sie tylko przed treningiem, to rowniez jestes w bledzie - nawet producent zaleca w DNT brac rano, po przebudzeniu - a wielu tez uwaza, ze w DT dobrze wrzucic ze 20g dla utrzymania poziomu kreatyny(niestety tej krety troche malo ma w sobie, ale zawsze cos) i przede wszystkim "na dobry poczatek dnia"

od 7 lat stosuje suplementacje (poczawszy od prostych form kreatyny na wszelakich jej kombinacjach z innymi substancjami skonczywszy) dlatego uwazam, ze no-xplode (stosowalem 2X) bedzie trafnym wyborem dla autora postu. jednak nie jest on 50-60kg sucharem i podejrzewam, ze zalecana przez producenta 1 miarka szybko przestanie go "kopac". dlatego na swoim przykladzie zasugerowalem mozliwosc zwiekszenia dawki (ja biore w sumie w DT jakies 50g, tylko ze jestem o prawie 30kg ciezszy od micka). a dla jeszcze lepszego efektu dorzuclbym z 7-10g kreatyny w DT i 5g w DNT (a jakiej, to juz w zal. od potrzeb).

pozdro

niewula
03-11-09, 14:56
H*j mnie interesuja twoje dane ...

klania sie twoja glupota i brak wiedzy na temat tej odrzywki , jesli lubisz marnowac xploda i kase to nie ma problemu , tylko ze takiego typu odrzywki jak xplod łaczy sie z kreatyna/stakim kreatynowym

pozdro.

nie pisalem ze dawkowalem 1 porcje pod koniec bralem 2.5-3 porcji , gdyz do kazdego boostera organizm sie przyzwyczaja i zeby nadal czuc jego dzialanie trzeba zwiekszac dawki

wujek.maciek
03-11-09, 15:08
H*j mnie interesuja twoje dane ...
klania sie twoja glupota i brak wiedzy na temat tej odrzywki , jesli lubisz marnowac xploda i kase to nie ma problemu , tylko ze takiego typu odrzywki jak xplod łaczy sie z kreatyna/stakim kreatynowym

no i widzisz - po co sie odzywasz jesli tylko pyskowac tylko potrafisz :evil:

kolejne dziecko neo - najmadrzejsze i jak dobrze wychowane... teraz mozesz sie pochwalic kolegom jak mi pojechales, tylko najpierw nausz sie czytac, a potem czytac ze zrozumieniem, w tym takze etykiety na opakowaniach suplementow, ktore bierzesz i na ktorych sie tak swietnie znasz...

pozdro

Micek185
03-11-09, 21:04
Spokoj w moim temacie!!!

dobra to co chciałem to się dowiedziałem na dniach pewnie pomysle o zakupie,dzięki chłopaki za pomoc,

Do Moda:temat można zamkn±ć żeby nie było niepotzrebnych spinek,
pozdro