PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Dział



niewula
01-11-09, 10:26
mysle ze powiniem powstać nowy dzial "opinie odrzywek/suplementow"

jesli ktos nie jest pewny bedzie mugl wejsc poczytac opinie i sie upewnic co do suplementu , lub zdac swoje relacje

mam nadzieje , że rozważycie moja propozycje

Pozdrawiam :smile:

slim shady
01-11-09, 10:38
test suplementów by sie przydał, zdjecia, relacje z samych odzywek itp

sts
01-11-09, 12:03
test suplementów by sie przydał, zdjecia, relacje z samych odzywek itp

zgadzam się dawkowanie czas itd.

know1126
01-11-09, 12:08
ale zeby o niego dbac, niepotrzebne spamy usuwac, produkt opisywac i zamykac temat, bo potem pod spodem bedzie tysiac pytan nie na temat

sts
01-11-09, 12:12
ja mogę dbać zamykać usuwać :)

galanter
01-11-09, 12:17
bardzo dobra propozycja jestem za!!!

michal_f
01-11-09, 12:57
tez jestem za :) skladam propozycje na moda :) hehe

Voice666
01-11-09, 19:43
Dużo roboty, ale przydałby sie taki dział, lub poddział w "suplementacji"

..:Damian:..
20-11-09, 19:41
Proponuję zrobić dział ,,Pogaduszki czyli o wszystkim i o niczym"
Po pierwsze zmniejszyło by to spam
A po drugie ciekawe rozmowy na różne tematy by mogły powstawać

slim shady
20-11-09, 19:44
jest HP i SB, mało ?

..:Damian:..
20-11-09, 19:47
Bym zmienił nazwę HP na pogaduchy lepiej by trafiało do ludzi moim zdaniem albo O wszystkim i o niczym

Voice666
20-11-09, 19:59
Bym zmienił nazwę HP na pogaduchy lepiej by trafiało do ludzi moim zdaniem albo O wszystkim i o niczym

HP brzmi godnie.
Pogaduchy brzmi nie po męsku :twisted:

..:Damian:..
20-11-09, 20:02
HP brzmi godnie.
Pogaduchy brzmi nie po męsku :twisted:

Nie zapomnij, że na tym forum nie wszyscy mężczyźni.
Ale to nazwa jakaś polska żeby była Polski języki pięknym jest :D

..:Damian:..
20-11-09, 20:03
Mam jeszcze jeden pomysł:
,,Nowości ze świata sportu" :)

galanter
20-11-09, 20:10
pogaduchy kojarzą mi sie ze starymi babami a ja myslałem że to forum dla młodych ambitnych kulturystów :)

slim shady
20-11-09, 20:14
Mam jeszcze jeden pomysł:
,,Nowości ze świata sportu" :)
Jest dział nowinki przecież

..:Damian:..
20-11-09, 20:30
Gdzie jest ten dział Nowinki?

slim shady
20-11-09, 20:34
http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=12

kamil1141
21-11-09, 13:29
wez Damian nie rób reform bo one sa nie potrzebne.

galanter
21-11-09, 14:42
a jak chcesz wprowadzać reformy to do PO sie zapisz może ministrem zdrowia zostaniesz bo obecny ciężko przędzie!!!!

..:Damian:..
21-11-09, 16:08
Wszędzie są potrzebne a w Polsce szczególnie.
Na forum też by się coś przydało zmienić.
Chyba ten temat został założony po coś a nie tylko żeby był

Sosna91
22-11-09, 15:02
nic nie trzeba zmieniać! do tej pory nikt nie narzekał i było okej.

STINGER
25-11-09, 15:37
jestem za

tomek.
29-11-09, 19:24
sory że tak późno

nowy dział czy poddział jednak chcecie?

galanter
29-11-09, 19:28
nie wiem jak inni ale dla mnie pogaduchy to propozycja bez sensu więc ja jestem na NIE, pozdro!!!

Fehu
29-11-09, 22:11
sory że tak późno

nowy dział czy poddział jednak chcecie?

Odnośnie działu HP wszelkiego rodzaju pogaduchy są bez sensu i jestem na nie..
Jeśli juz jakiś poddział w dziale HP miałby powstać to Kupie/sprzedam...

Odnosnie poddziału w suplementacji to leksykon odzywek móglby powstać, ale nie wiem czy znalazła by sie osoba która by sie tym odpowiednio zajeła

slim shady
29-11-09, 22:25
Myślę że dział o teście supli by się przydał, Symu jakby się zgodził to mógłby być dobrym kandydatem, a jak nie to ja mogę ;)

tomek.
30-11-09, 00:49
chodzilo mi tylko o ten test supli, w zadne pierdolone pogaduchy sie bawic nie bede


wiec test supli poddzial?

slim shady
30-11-09, 14:55
Może być poddział ale trzeba wrzucić aktywnego moda bo za duzy syf jest w suplach, chociaz dział byłby ok to juz zalezy od waszej koncepcji

Sosna91
30-11-09, 15:07
no jestem za bo tam modzi rzadko bywają. Myślę że dobrym kandydatem byłby Sosna91 koleś zna się na rzeczy. ;p

michal_f
30-11-09, 15:10
eeee Sosna nie :razz:
W sumie mozna nawet nowy dzial stworzyc. Nie byloby zle :)

P.S Sosna jak najbardziej tak na moda :smile:

..:Damian:..
08-12-09, 14:20
Popieram Sosne :)

I proponuje dział: używki (zioła typu gandzia :), alkohol, papierosy itp) sądzę, że był by to trafiony dział, gdyż sporo ludzi wypowiadało się np. na temat alkoholu :D
Każdy w nim by mógł wymienić się przeżyciami, dawać rady :D

Fehu
08-12-09, 14:42
Popieram Sosne :)

I proponuje dział: używki (zioła typu gandzia :), alkohol, papierosy itp) sądzę, że był by to trafiony dział, gdyż sporo ludzi wypowiadało się np. na temat alkoholu :D
Każdy w nim by mógł wymienić się przeżyciami, dawać rady :D

Tak a modem zostanie jakiś diler -żeby mógł sobie dorobić nie wychodząc z domu;)

Bez obrazy ale to jest forum kulturystów a nie ćpunów i innych odbiegów (bez obrazy)
a po za tym interesujące Cie tematy pojawiały sie już w dziale HP i jakoś zawsze umierają więc myślę że aż tak wielkiego zapotrzebowania nie ma na Twoją propozycje

..:Damian:..
08-12-09, 14:48
Hmmm a który temat nie umiera?
Chyba tylko taki co ma trafioną nazwę a strasznie mało takich na tym forum lub przyklejony :)

Od razu diler modem ;/
Każdy wie, że sprzedawanie różnych rzeczy na forum jest niedozwolone.
A w ogóle to chyba idiota by musiał być żeby uprawiać dilerkie przez neta ;/
Modem? Powinien być ktoś doświadczony który wie o tym dużo, ale z zachamowaniami.

Po mojemu trafny dział to by był lub poddział

kubaCK
08-12-09, 14:48
jest dzial HP to tam dawajcie idiotyczne tematy o alko dragach kurwach itd!po co zasmiecac przejrzyste forum nowym glupimi dzialami.
p.s dzial seks to mogl by byc bo to w pewnym sensie sa aeroby wiec ma to duzo wspolnego z silownia, druga sprawa my mlodzi mogli bysmy zyskac czysto teoretyczna wiedze na co nie ktore tematy zwiazne z seksem, jest tutaj duzo zasluzonych buhajow:))

..:Damian:..
08-12-09, 14:50
Hmmm sex lepszy dział?
A co to zbiorowisko ped... ??? ;/
Rozumiem rozmawiać o tym z płcią piękną, ale tutaj prawie jej nie ma ;/

Fehu
08-12-09, 14:54
Hmmm sex lepszy dział?
A co to zbiorowisko ped... ??? ;/
Rozumiem rozmawiać o tym z płcią piękną, ale tutaj prawie jej nie ma ;/

Heh. Człowieku tu nie chodzi o uprawianie cyber-sexu!!
Tu chodzi o wymiane poglądów i doświadczeń np. jaka wybrać przerwatywe etc.

Przynajmniej wydaje mi się że o To chodziło Kubie

kubaCK
08-12-09, 14:54
idz sie lepiej konia zbij bo juz nie potrafie czytac Twoich postow, moze Ci ulzy...nie bede Ci tlumaczyl tego co mi napisales bo brak mi slow i checi
"A co to zbiorowisko ped... ??? ;/
Rozumiem rozmawiać o tym z płcią piękną, ale tutaj prawie jej nie ma ;/" trzymaj sie
no Fehu chodzilo mi np o glupiego kondona najprostrzy przyklad...

..:Damian:..
08-12-09, 15:00
jest dzial HP to tam dawajcie idiotyczne tematy o alko dragach kurwach itd!po co zasmiecac przejrzyste forum nowym glupimi dzialami.
p.s dzial seks to mogl by byc bo to w pewnym sensie sa aeroby wiec ma to duzo wspolnego z silownia, druga sprawa my mlodzi mogli bysmy zyskac czysto teoretyczna wiedze na co nie ktore tematy zwiazne z seksem, jest tutaj duzo zasluzonych buhajow:))


Sam napisałeś, że idiotyczne tematy o kurwach ...!!!
A ty myślisz, że w takim dziale sex to co kur... by było?
Jak chcesz o stosunkach popisać i sprawia Ci to radość to zapisz się na anonse towarzyskie lub poszukaj forum o stosunkach :lol:

kubaCK
08-12-09, 15:09
najbardziej sprawia mi radosc i przyjemnosc robienie cweli z takich jak ty:whistle:
nie bede Ci juz nic tlumaczyl bo jestes idiota i nie potrafisz sie bronic a takie plotki zjadam na poczekaniu...

..:Damian:..
08-12-09, 15:14
Żałosny jesteś pedałku, nie będę dyskutował z tobą ubzdurałeś sobie coś w swojej pustej makówce i teraz gadasz to samo ;/
Jeżeli sądzisz, że mnie to rusza jesteś w błędzie.
Takie teksty zachowaj dla siebie

kubaCK
08-12-09, 15:18
Pamietaj kim jestes i bedziesz:whistle:

..:Damian:..
08-12-09, 15:25
Ja pamiętam to raczej ty pamiętaj i nie woź się tak bo Ci tyłu zabraknie.
Na 19latka masz wygórowane mniemanie o sobie

kubaCK
08-12-09, 15:29
pamietaj:*****

niewula
10-01-10, 21:01
to jak w koncu z tym dzialem?? powstanie?

mysle , ze forum by troche bardziej ruszylo jak by byl dzial opinie i testy odrzywek

D3
11-01-10, 17:54
Osobny dział testy supli by się przydał. Modem mógłby nawet być Sosna, bo jest często, a specjalnie dużo roboty by tam nie było (właściwie to mi się tylko nasuwa usuwanie postów nie na temat lub nie w tym dziale, ewentualnie usuwanie debilnych komentarzy, gdzie pod testem supli jakiemuś niedorozwojowi zechce się zadać pytanie).

niewula
11-01-10, 18:42
na pewno by bylo lepiej jesli ktos chce sobie kupic odrzywke , to sobie wejdzie na nasze forum przeczyta opinie i bedzie mu latwiej tak samo by bylo z testami

Ezachiel
11-01-10, 20:55
mi sie podoba
wazny dział, niezbędny niemal ;]

mtm
13-01-10, 23:21
JA też jestem za !

Micek185
14-01-10, 00:39
najbardziej sprawia mi radosc i przyjemnosc robienie cweli z takich jak ty:whistle:
nie bede Ci juz nic tlumaczyl bo jestes idiota i nie potrafisz sie bronic a takie plotki zjadam na poczekaniu...

sory chłopaki nie mogłem się powstrzymać

wiesz kto to taki w więzieniu CWEl? i co oznaczało to zdanie?najbardziej sprawia mi radosc i przyjemnosc robienie cweli z takich jak ty naprawde nie chcesz wiedzieć co własnie powiedziałes

a co do topiku tak jak już wczesniej zostało powiedziane to jest forum KULTURYSTYCZNE i to jest NAJWAŻNIEJSZY temat a to że nie tylko o ciężarach i żarciu można gadać więc mamy takie działy jak HP i tam można podyskutować mamy juz dział doping,temat o sexie bije wszelkie rekordy,dział dieta wspaniale prosperuje a dodawanie i na siłe wymyślanie nowych działów uczyni z tego forum gówno bo nie wiadomo będzie co do czego Pamiętajcie!nie ilość a jakość się liczy! I juz chyba nie trzeba mówić że niektórzy użytkownicy udzielaja się tylko w takich działach jak HP a nie o to tu chodzi

moje zdanie
pozdro

Giro
14-01-10, 16:12
sory chłopaki nie mogłem się powstrzymać

wiesz kto to taki w więzieniu CWEl? i co oznaczało to zdanie?najbardziej sprawia mi radosc i przyjemnosc robienie cweli z takich jak ty naprawde nie chcesz wiedzieć co własnie powiedziałes

a co do topiku tak jak już wczesniej zostało powiedziane to jest forum KULTURYSTYCZNE i to jest NAJWAŻNIEJSZY temat a to że nie tylko o ciężarach i żarciu można gadać więc mamy takie działy jak HP i tam można podyskutować mamy juz dział doping,temat o sexie bije wszelkie rekordy,dział dieta wspaniale prosperuje a dodawanie i na siłe wymyślanie nowych działów uczyni z tego forum gówno bo nie wiadomo będzie co do czego Pamiętajcie!nie ilość a jakość się liczy! I juz chyba nie trzeba mówić że niektórzy użytkownicy udzielaja się tylko w takich działach jak HP a nie o to tu chodzi

moje zdanie
pozdro

Nie zmienia to faktu że opinie/badania nad suplami by sie przydał ;)

Micek185
14-01-10, 17:47
na siłę szukacie problemów zamiast zobaczyc co macie na forum
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6440

http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14434

jak byk w dodatku ciągle aktualizowane jak ktoś sie czyms pochwali a o badanich można poczytać tutaj:
http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=37

Im więcej działów tym bardziej nieczytelne forum sie robi myślę że po dyskusji.
Dziękuję.

mtm
14-01-10, 22:51
Im więcej działów tym bardziej nieczytelne forum sie robi myślę że po dyskusji.
Dziękuję.

Owszem , ale poddział w suplementach by sie przydał i tak . Chętnie bym poczytał ;

niewula
15-01-10, 14:25
micek nie sadze , zeby tu byly jakies uposledzone osoby ktorym 2 dzialy by sprawi klopot raczej jestes jedyna osoba ktory ten dzial by przeszkadzal , ale innym by pomagal

Micek185
15-01-10, 15:49
to jest moja opinia jak dla mnie jest dobrze tak jak jest,nie potrzebuje zmian

piap1
26-01-10, 07:56
Ciekawym rozwiązanie były by również przeprowadzenie ankiety wsrod użytkowników forum na temat najlepszych według ich suplementow. Ja widzialem taka ankietę przeprowadzona wsrod kulturystów i pierwsza 3 wyglądala następująco. 1.Białko 2.Glutamina 3.Kreatyna

mtm
08-05-10, 23:15
Podbijam ,
będzie ten poddział w suplementach ? Coś takiego jak książka kucharska w diecie , kto jest za ?

burn
08-05-10, 23:40
Jestem za, a nawet przeciw.

Ezachiel
08-05-10, 23:40
ich...

mtm
13-06-10, 12:02
I jak tam sytuacja ? Będzie nie będzie ?

slim shady
13-06-10, 13:59
a ile osób będzie testowało produkty ? niech wszyscy piszą co będą testować, żeby oszacować czy taki dział będzie się opłacać

mtm
13-06-10, 14:44
bcaa - activlab
białko - whey maxx PVL
kreta - creapure olimp

seras666
13-06-10, 15:22
tez jestem ZA tym poddziałem przydałoby sie parę rzeczy uaktualnic itp :)
kreta - creapure fitmax
booster - superpump250 gaspari
stack - sizeon gaspari
bialko - gaspari

Voice666
13-06-10, 17:20
Przydał by się taki dział gdzie testowane by były suple, tylko trzeba by określić jasno jakieś zasady, żeby nie było bałaganu.

mtm
13-06-10, 17:45
Takie coś jak książka kucharska w diecie .

Fehu
13-06-10, 22:35
a ile osób będzie testowało produkty ? niech wszyscy piszą co będą testować, żeby oszacować czy taki dział będzie się opłacać

obecnie w tym tyg mogę napisać opinie nowego taniego białka.
uns econo ;) może nawet jutro to zrobię ;)

Voice666
14-06-10, 10:37
Za 3 tyg będę stosował suple których nigdy jeszcze nie stosowałem -mesomorph i Inhibit-7, więc będzie test.
Także pany admini robimy coś z tym czy patrzymy się na siebie?

tomek.
14-06-10, 11:30
panie moderatorze jasne że robimy, dobry pomysł jest
jak to widzicie od sprawy technicznej, poddział supli i relacjonujecie w temacie jeden produkt czy innaczej?

mtm
14-06-10, 11:35
Tak jak książka kucharska w diecie , każdy będzie dodawać temat (supel ) a inni będą mogli sie pod spodem podłączyć .

Voice666
14-06-10, 12:00
eeee

Ja to widzę tak jak relację, czyli opis produktu, skłąd, dawkowanie, zdjęcia supla. Opis działania za każdym razem jak produkt jest używany, ewentualnie co było jedzone lub przyjmowane przed przyjęciem supla. Takie coś na kształt relacji, ale tylko i wyłącznie relacji co do odczuć z brania danego suplementu, ewntualne sensacje żołądkowe, jak się na danym stuffie ćwiczy, śpi itp. Jedna osoba robi swój test/relację i w nim wszystko opisuje, ale jak mówię tylko i wyłącznie odczucia co do supla, żeby się z tego nie robiła relacja z całego życia itp, tylko i wyłącznie suple.
Tak to widzę. Oczywiście może być kilka relacji z tego samego supla bo na każdego inaczej działa. Jeśli to będzie tak, że wszyscy piszą w jednym temacie to zrobi się bałagan i nie będzie można się dowiedzieć czegoś konkretnego - takie moje zdanie.

mtm
14-06-10, 12:26
O to mi dokładnie chodzi :)

Voice666
14-06-10, 17:24
ja gud :)

tomek.
15-06-10, 15:12
jest podforum działu suple
prosze jakis regulamin napisac
i podac liste moderatorów
i jkais opis nowego forum by sie przydał

jak jest wymagane hasło to brzmi ono "koks"

Voice666
15-06-10, 15:26
regulamin już jest, także zapraszam do testów.

slim shady
15-06-10, 15:54
Daj aktywnego moda do testu supli ...

tomek.
15-06-10, 16:36
juz jest

mtm
16-06-10, 12:36
Mi ta impreza nie działa .

tomek.
16-06-10, 14:33
mozesz rozwinac?

mtm
16-06-10, 14:39
Po wejściu w ten poddział , wpisuje dane hasło "koks" po czym wywala ten komunikat :

Nieprawidłowy Forum. Jeśli dotarłeś tutaj z prawidłowego linku, proszę poinformować o tym błędzie administratora (http://www.e-gym.pl/sendmessage.php).

I samoczynnie wylogowuje mnie z forum i muszę na nowo się logować .

tomek.
16-06-10, 14:42
łooo kurwa
ale narozrabiałem
zjem cos i sie za to biore bo powazna sprawa

Voice666
16-06-10, 19:04
No i jak tam hula już?

mtm
16-06-10, 22:17
Tomek jeszcze je ...