PDA

Zobacz pełną wersję : spalacze - ktore najlepsze



mariuszowy
30-10-09, 22:51
Witam, ostatnio troche sie zmienilo ze spalaczami. Zauwazylem ze tight xtreme calkowicie zniknal z allegro (nie wiem dlaczego), a byl bardzo fajnym spalaczem jak dla mnie. Zostalo mi go jeszcze 40 kapsow i teraz chcialbym sie was zapytac co dorzucic do tego ?
Co polecacie pod wzgledem ceny / dzialania / efektow ?
I w ogole jakie sa teraz najlepsze spalacze ?

fallenursus
30-10-09, 23:13
takie cobyly zawsze
dieta i aero

mariuszowy
30-10-09, 23:16
z tego co widze to ciagle wchodza nowe spalacze, a stare zmieniaja sklad i juz nie wiem co wybrac XD

pimols
31-10-09, 05:39
a fallen dal Ci takie co sa zawsze na czasie i skuteczne

slim shady
31-10-09, 07:51
Scorch

Symu
31-10-09, 13:27
z bezpiecznych scorch, z hardcorow viper i mitotropin.

Dzarek
31-10-09, 13:33
z tego co ja wiem to clenburexin jest dobry bo mój ojciec go bierze teraz i w 4 dni schudł 2 kg, oczywiście z dobrą dietką i dobrymi treningami

Kreta
31-10-09, 15:35
Nie schudl 2kg tylko 2 kg wody z niego zeszlo.

wujek_stunt
31-10-09, 17:00
z bezpiecznych scorch, z hardcorow viper i mitotropin.

kolego możesz wyjaśnić dlaczego scorch jest bezpieczny a viper i mitotropin nie?

też będę potrzebował spalacza...

Symu
31-10-09, 18:19
ogolnie etykietka bym sie raczej nie interesowal bo najprawdopodobniej i tak nic z niej nie ma w srodku.

Scorch jest juz dobrze znanym spalaczem i wiadomo, że jakoś super nie pobudza, a ładnie pali tłuszcz. Do tego porcja to 3 caps wiec spokojnei mozna zaczac od mniejszej. Nie slyszalem tez o jakis sajdach po nim, nie powoduje gwaltownego wzrostu tetna, cisnienia itp.

Mitotropin i viper to niekoniecznie ta sama półka.

Zaczne wiec od mitotropina. Z opinii klientow spalacz ktory nie pobudza jakos silnie ale rewelacyjnie spala tluszcz. Niestety potrafia wystapic nudnoscic, zjazdy ( hmm mam nadzieje ze wiecie o co chodzi). Może niekoniecznei to spalacz hardcore ale jakies tam efekty uboczne potrafia wystapic.

Viper- najekonomicznijeszy chyba ze wszystkich spalaczy. Na 3 opinie wszystkei podobne. Bardzo silny spalacz , duze pobudzenie, pali fat az milo, ale zjazdy , mroczki itd. u 2 na 3 osoby, mocno podwyzoszny puls i cisnienie po 1 capsie. Stanowczo spalacz nie dla poczatkuajcych.


Dlatego na poczatek scorcha lum thermo stim, reszte polecam raczej dla tych ktorzy lubia poeksperymentowac na sobie ;)

wujek_stunt
01-11-09, 08:21
ogolnie etykietka bym sie raczej nie interesowal bo najprawdopodobniej i tak nic z niej nie ma w srodku.

Scorch jest juz dobrze znanym spalaczem i wiadomo, że jakoś super nie pobudza, a ładnie pali tłuszcz. Do tego porcja to 3 caps wiec spokojnei mozna zaczac od mniejszej. Nie slyszalem tez o jakis sajdach po nim, nie powoduje gwaltownego wzrostu tetna, cisnienia itp.

Mitotropin i viper to niekoniecznie ta sama półka.

Zaczne wiec od mitotropina. Z opinii klientow spalacz ktory nie pobudza jakos silnie ale rewelacyjnie spala tluszcz. Niestety potrafia wystapic nudnoscic, zjazdy ( hmm mam nadzieje ze wiecie o co chodzi). Może niekoniecznei to spalacz hardcore ale jakies tam efekty uboczne potrafia wystapic.

Viper- najekonomicznijeszy chyba ze wszystkich spalaczy. Na 3 opinie wszystkei podobne. Bardzo silny spalacz , duze pobudzenie, pali fat az milo, ale zjazdy , mroczki itd. u 2 na 3 osoby, mocno podwyzoszny puls i cisnienie po 1 capsie. Stanowczo spalacz nie dla poczatkuajcych.


Dlatego na poczatek scorcha lum thermo stim, reszte polecam raczej dla tych ktorzy lubia poeksperymentowac na sobie ;)


aha, rozumiem już wszystko, podziękować...

Kreta
01-11-09, 12:35
Viper jakie jest firmy bo nie mgoe go znalesc na allegro??

mariuszowy
01-11-09, 13:11
dymatize