PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuszki



hitman222
30-10-09, 21:14
Witam jestem tu nowy, ale za czołem od 2 dni robić brzuszki i mam pytanie po ile powinienem robić?? bo ja robię 3x50 no i po 2 dniach robienia mięśnie mnie bolą że nie mogę ani jednego zrobić :/ i nie wiem przez kilka dni dać spokój czy dalej próbować robić. I mam jeszcze jedno pytanie czy lepsze są brzuszki czy może A6W?? Z góry dziękuje za pomoc.

Micek185
30-10-09, 23:31
nie cwiczy sie brzucha codziennie,po drugie podziel go na rozne cwiczenia po 3liczbe powt dobierasz do treningu i stopnia wytrenowania

hitman222
30-10-09, 23:40
a ile razy w tygodniu polecacie trenować brzuszki?? i po jakim czasie widać efekty?? a co jeszcze do tego dołączyć, znaczy jakie ćwiczenia na brzuch??

Micek185
31-10-09, 00:06
optimum to 3razy
mozesz sobie klepac po 200brzuszków które i tak ci nie gadza efektów albo zrobic po20-30powt.na karzdy akton brzucha czyli unoszenie nóg w zwisie/leżac(dół brzucha)spiecia(płaskie)boczne skłony tułowia(skosne) allahy z linka wyciągu(prosty,skosny-czesc górna)albo połączyc to w jedna całosc i zrobic z tego superserie,najlepsza opcja.a efekty zaleza od stopnia otłuszczenia,wytrenowania,diety,intensywnosci i objetosci treningów,rzecz wzgledna...
pozdro

slim shady
31-10-09, 07:54
brzuszki wbrew nawzie sa słabym ćwiczeniem na brzuch, A6W nie dasz rady zrobić, zrób jak napisał Micek, na kazdy miesien po cwiczeniu i nie codziennie i bedzie ok

ps. jak chcesz miec kaloryfer na brzuchu to musisz aeroby dorzucic i kontrolowac diete

Xtrey
31-10-09, 09:45
A6W nie dasz rady zrobić, z

Podzielam zdanie.
Na początek za mocno zaczełeś...
po trochu zwiekszaj liczbę a nie od razu na maxa.

A6W jest strasznie trudne dla początkujących... Sam nie dawałem se rady z nimi. doszedłem do 6 dnia i wymiękłem... No chyba ze nie robisz A6W poprawnie to może i dasz rade ale efektów nie będzie.

hitman222
31-10-09, 10:43
brzuszki wbrew nawzie sa słabym ćwiczeniem na brzuch, A6W nie dasz rady zrobić, zrób jak napisał Micek, na kazdy miesien po cwiczeniu i nie codziennie i bedzie ok

ps. jak chcesz miec kaloryfer na brzuchu to musisz aeroby dorzucic i kontrolowac diete


Mój kolega robi tylko brzuszki na brzuch, nie prowadzi diety ani nie robi aeroby a ma kaloryfer

slim shady
31-10-09, 11:24
a mój kolega jest najszybszy na świecie a nigdy nie biegał

hitman222
31-10-09, 22:35
a mam pytanie a hantlami to też co dnia nie robić ??

Micek185
01-11-09, 15:53
co dania sie niecwiczy tj masz wyzej opissne mozesz np sobie podzielic trening brzucha tak ze np dzis trenujesz tylko skosne a na nastepnm treningu np góre i dół brzucha,jesli można to tak określić albo też mozesz robic cały brzuch na jednej sesji,najlepeij jest miec kilka róznych cwiczen i na azdym treningu robic cos innego wtedy masz gwarancje ze mieśnie nie zaadoptuja danego ruchu i bedziesz miał ciągłe efekty,
pozdro

btw,sorry za literówke w moim drugim poście,KARZDY sie myli<twisted>

robaluch
01-11-09, 19:20
mam maleńkie pytanko, a nie bardzo chcę mi się zakładać nowy temat ;'p

mianowicie : czy istnieje jakieś naprawdę wartościowe ćwiczenie na brzuch, po którym będę mógł się pochwalić przyjemnym kaloryferem? Jestem w klasie maturalnej, więc ostatnio mam problem ze systematycznością w ćwiczeniach - ok. 2-3 razy w tygodniu robię sobie a6w - 2 serie po 24 powtórzenia, trochę biegam i uważam, że mam niezły brzuch, ale zawsze mógłbym mieć lepszy ;'p i stąd nasuwa się moje pytanie, czy jest jakieś bardziej hardcorowy zestaw / ćwiczenie niż a6w?

hitman222
01-11-09, 21:01
To jak mówicie będę robił brzuszki 4 razy w tygodniu i tak myślę żeby 1 dzień zwykle robić , 2 dzień to ze skrętem tułowia, a co radzicie na następne dni??
Bo nie wiem jakie jeszcze można tak jak mówiliście żeby w każdy dzień zmienić wygląd ćwiczenia. No i ile serii po ile proponujecie na początek, a po miedzy seriami będę hantlami machał, Co o tym myślicie?? O po jakim czasie będą widoczne skutki??
podam swoje dane:
waga: 62kg
wzrost: 168cm
lat: 17

Micek185
01-11-09, 23:12
mam maleńkie pytanko, a nie bardzo chcę mi się zakładać nowy temat ;'p

mianowicie : czy istnieje jakieś naprawdę wartościowe ćwiczenie na brzuch, po którym będę mógł się pochwalić przyjemnym kaloryferem? Jestem w klasie maturalnej, więc ostatnio mam problem ze systematycznością w ćwiczeniach - ok. 2-3 razy w tygodniu robię sobie a6w - 2 serie po 24 powtórzenia, trochę biegam i uważam, że mam niezły brzuch, ale zawsze mógłbym mieć lepszy ;'p i stąd nasuwa się moje pytanie, czy jest jakieś bardziej hardcorowy zestaw / ćwiczenie niż a6w?

poczekaj chwile do jutra to pewnie cos fajego na brzuch wrzuce kilka opcji wiec napewno wybierzesz cos dla siebie ale ale ogolnie trzeba cwiczyc na kazdy akton brzucha i trzymac diete bo bez diety najwiecej tłuszczu odkłada sie własnie na brzuchu wiec tak łatwo nie jest
pozdro