PDA

Zobacz pełną wersję : Brak witamin? nerwy? czy co..?



nefretette
09-01-07, 11:14
Mam problem i zwróce się z nim do Was, może uzyskam pomoc :)

Problem jest następujący.. Leże sobie w łóżeczku, odpoczywam, czy staram się już zasnąć, to co jakiś czas mam właśnie, nie wiem czy można to nazwać skurczami, czy drgawkami hm.. coś takiego jak by Was pstryczek od zapalniczki poraził prodem :P wiecie o co mi chodzi :mrgreen: i tak co jakiś czas, w różnych miejscach na ciele.. czasem to, aż całe ciało wprawia się w ruch..
Nie wiem co to może być, czy jest to brak witamin, czy nerwy czy co :|

Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi :P ale nie wiedziałam jak to dokładnie opisać i z czym porównać, a pierwsze co mi przyszło na myśl, to ten pstryczek od zapalniczki (co razi prądem %)

tomek.
09-01-07, 15:53
moim zdaniem zaburzenia elektrolitowe
trzeba uzupełnic potas i magnez

w aptece kup aspargin (pakowany po 50, 75 i 100 tabletek)
2 razy dziennie po 2 powinny wystarczyć

tylko skąd sie to u ciebie wzieło?
zaczełaś intensywne trenigni? zmieniłas sposoby żywieniowe?

nefretette
09-01-07, 16:35
No jeżeli to to o czym piszesz, to bardzo możliwe, że brak tego i tego..

tylko skąd sie to u ciebie wzieło?
hmm może przez ubogą w te pierwiastki żywność :/
musze przyznać, że moja dieta nie jest zdrowa, bynajmniej taka jaka powinna być.. musze bardziej nad tym popracować :D
Witaminki zakupione, więc zaczne dopełniać luki..

zaczełaś intensywne trenigni?
nie :)

Dexter1900
10-01-07, 23:17
hehhe ja mam Podobnie Sylwka Jak sie poloze i tak leze przed snem to mam jakies drgawki... tak miesnie mi drza jakby ale jak juz chcem dotknac to niema tego :/ dziwne :D
Mi lekarz powiedzial ze z przemeczenia na silowni :))

pey
11-01-07, 02:30
potrzebujesz kompletu witamin a podstawą jest magnez!

mika
15-02-07, 15:58
Jeśli nie trenujesz to ciężko uzasadnić Twoje drgawki.
Ja czasami mam coś podobnego, tyle że na łydkach. Nie moge zasnąć i czuję jakby skurcze albo mrowienie. Muszę poruszyć nogą i wtedy na ok. 1 min. nic sie nie dzieje, a potem od nowa. U mnie powody są z reguły trzy: bardzo intensywny trening, brak magnezu i potasu albo niewłaściwa dieta(czytaj niedostateczna ilość składników odżywczych i kalorii). Jeśli u Ciebie powodem nie jest trening to zadbaj o właściwe jedzenie i minerały.
Pozdrawiam