PDA

Zobacz pełną wersję : CKD - na masę



D3
29-10-09, 22:10
Panowie,

pytanko tak z ciekawości. Czy ktoś z Was próbował CKD, ale na masę (w sumie ta dieta jest zwana dietą anaboliczna)? Jeśli tak, to niech się wypowie.

007
29-10-09, 22:27
zapomnij

fallenursus
29-10-09, 22:32
chyba Cie Narq...uhm ..pogielo :)

D3
29-10-09, 23:52
zapomnij

chyba Cie Narq...uhm ..pogielo :)


Pytam na poważnie. Znalazłem taką wzmiankę na *fd od kolesia, który... jest ładnie zbudowany (przynajmniej jak sprawdziłem profil) i sobie chwalił, że można niebywałe przyrosty na tym osiągnąć, jeśli się to zrobi z głową :twisted:


Chciałem się tylko dowiedzieć czy ktoś z Was próbował... proszę mnie nie karcić! :evil:

fallenursus
30-10-09, 00:24
ta, tak samo jak te kolesie na necie co sa ripped in 4 weeks.
ale mozesz sprubowac, mysle ze codziennie przynajmniej dwie golonki i litr oliwy bys musial pic zeby miec energie, i tak z pol kilo bialka na budowanie miesnia. no i niezle zakoksic coby to bialko sie wchlonelo, i niezapomnij o dodatkowej tarczycy bo nawet przy gramie tescia pol kilo bialka nie wchloniesz bez t3:smile:

D3
30-10-09, 08:11
fallen nie, że Ci nie wierze albo że "łykam" takie ochłapy, ale zacytuję kolesia z "konkurencyjnego" forum:

"ja bym proponowal 6 posilkow w kazdym 50g bialka, olej lniany + oliwa + tran + zielenina, co 5-7dni ladowanie weglowodanow - jest to tzw dieta anaboliczna [anabolic diet] - wg mnie idealna na redukowanie tkanki tluszczowej przy jednocznesnym przyroscie suchego miesnia.. na odpowiednio przeprowadzonej diecie przy poprawnej suplementacji i nolvadexie mozna zrobic na prawde cuda =]"

na razie linkiem nie zapodam, bo go nie umiem znaleźć
:twisted:


ŚCIEMA czy ziarnko prawdy w tym jest?

P.S. Oczywiście czy odpowiedniej suplementacji :twisted:

fallenursus
30-10-09, 13:07
gl wchlonac 50g bialka bez ''suplementacji''

pimols
30-10-09, 13:35
nie da rady wchlonac tyle bialka
no chyba ze z "suplami";p
ogolnie jakos niewierze w takie wynalazki ale no mozliwe

D3
31-10-09, 19:11
Kurde, miała być "szybka odp", a tutaj macie tę dyskusję właśnie z innego forum

http://www.*fd.pl/***_CYKL_ZA_350_LUB_80_ZETA_%2B_DODATKI_***-t166469.html

007
01-11-09, 12:15
linki do niektórych for są blokowane automatycznie

Giro
02-11-09, 19:57
Aby wchłoneło sie 1g Białka jest potrzebene 8kcal pochodzącej z węgli lub tłuszczy, zapomniej o takiej diecie, koleś na tamtym forum pier...i smuty.