PDA

Zobacz pełną wersję : Coś podobnego do ginekomastii



mcudny
29-10-09, 18:50
Na wstępie zaznaczę, że wiem iż takich tematów jest masa, czytałem je, jednak mój przypadek jest nieco inny, dlatego zakładam nowy temat. Prosze modów o wyrozumiałość.
Chcę podkreślic ze nie mialem nigdy do czynienia z dopingiem, a ćwiczyłem na siłce niewiele tzn. około pół roku.
Lekarz zdiagnozował moją przypadłość jak ginekomastia, ale jest to dosc specyficzne bo nie mam żadnych guzów itp tylko nadmiar tkanki tłuszczowej ale cały problem w tym ze mam dziwne, nabrzmiałem sutki. O ile nadmiar tłuszczu da sie zredukowac to nic nie pomaga na te sutki...
Ważę 65kg przy wzroscie 170 więc nie jestem grubasem...

Dostałem skierowanie od lekarza rodzinnego, zrobiłem badania na poziom hormonów i okazało sie ze jestem teoretycznie zdrowy w 100%, z dojrzewaniem tez u mnie OK, mam 18 lat
I mój lekarz rodzinny powiedział mi ze nie ma pojęcia co mi dolega (cały czas chodzi mi o te nabżmiałe, jakby spuchnięte sutki) no i utknąlem w martwym punkcie...

Może ktos z Was spotkał się z takim przypadkiem ? co robić ?

Aponax
29-10-09, 19:32
jak stoisz z waga/wzrost. Oraz czy miales nagly wzrost/spadek masy (tluszczowej czy tam miesniowej) ? Brales jako mlody dzieciak jakies leki ? tzn. np. jak mialbys astme to mogli podac Ci leki wywolujace ginokmastie :].
Ogolnie opisz cos wiecej bo malo opisales , sprobuje pomoc:].
A co to sutkow jezeli nei masz guzow to masz lipo ( a to da rade spalic , ciezko i to cholernie ale da sie spalic !).

mcudny
29-10-09, 23:16
Ważę 65 kg przy wzroście 170 i jest to moja stała waga. Zawsze byłem zdrowy, nie brałem żadncyh leków nie chorowałem, ogólnie to poza wadą wzroku to okaz zdrowia jestem.
Nadmiar tłuszczu jestem w stanie zredukować ale z tymi sutkami nic nie pomaga...

konan
29-10-09, 23:57
tez mialem cos podobnego a moze nawet to samo
bylem na badaniach na gino ale nic nie wyszlo
przypakuj klate to powinno zniknac mi pomoglo
niby teraz tez te guzki czuc ale jak sie patrzy na klate to nic nie odstaje tak jak wczesniej

mcudny
30-10-09, 23:12
tylko że ja nie mam żadnych guzków, niby wszystko ok ale cały czas mam sutki dziwnie "spuchnięte"

fallenursus
30-10-09, 23:16
dziwnie spuchniete...
swedza cie? wrazliwe na dotyk? cieknie ci z nich cos? moze poprostu zatluszczony jestes i wpadles w panike? foty jakies jakbys dal, tomozna lepiej ocenic sprawe.

j0zek
31-10-09, 10:04
ja teoretycznie tez niby mam, lekarz rodzinny potwierdzil i powiedzial ze od cwiczen, ale gadalem ostatnio ze znajomym ktory pracuje w szpitalu razem z endokrynologiem i jakims chirurgiem i mi powiedzial ze jest tez takie zjawisko podobne do gino lecz to nie jest to i nie ma sie czym martwic, niepamietam jak to sie nazywa, a ponadto po rozmowie z endokrynologiem powiedzial mi ze tamten ma duzo pacjentow z taka "dolegliwoscia" i jest to czasem reakcja organizmu na rozpoczecie przygody z silownia, czyli rozumujac u poczatkujacych na silowni owe cos wyskakuje(m.in. ja takie cos mam:D, ale w czarnych koszulkach daje rade:D)

a tak btw stary to sie kurwa ciesz ze wyniki masz dobre a na reszte miej wyjebane:D

Bull2
31-10-09, 10:50
dawaj fotki. Z przodu i profilu

1Matt
31-10-09, 12:39
znajomy tak miał, wszyscy się jarali na boisku, że ma suty jak guziki:P odstające jak końcówka kondoma;]
znikło mu to z wiekiem, według mnie to wynik dojrzewania, u jednego bardziej u jednego mniej.

mcudny
31-10-09, 16:30
dawaj fotki. Z przodu i profilu

Jutro zrobie fotki bo lepiej bedzie widac przy dziennym świetle.

Też myślałem ze moja przypadłość jest związana z dojrzewaniem ale ja juz jestem raczej w 100% dojrzały, gęsty zarost itp, nawet lekarz mi mowil ze dojrzewanie mam juz za sobą.

1Matt
31-10-09, 23:54
tak, ale wszystko w człowieku nie dojrzewa jednocześnie równo;]]
sutki, skóra, zarost, mutacja gardła - wszystko rozwija się z osobna bo to inne hormony.

mcudny
03-11-09, 15:29
Łapcie zdjęcie:

http://i36.tinypic.com/nvd4py.jpg

fallenursus
03-11-09, 15:34
jak to jest gino to ja jestem prezydentem usa.

mcudny
03-11-09, 15:46
jak to jest gino to ja jestem prezydentem usa.

Lekarz mówił ze to gino, wiec chyba mamy Baracka Obamę na naszym forum :lol:

A tak na serio to też sie nie zgadzam z lekarzem, ale moze mi ktoś poradzi co z tym fantem zrobic :errf:

sts
03-11-09, 15:53
daj jeszcze inne fotki bo to tak z bliska i ręce normalnie ułuż

mcudny
03-11-09, 17:22
generalnie to mi chodzi o to ze z sutkami jest cos nie tak, bo klate zawsze moge wyrzeźbic i bedzie ok

Aponax
03-11-09, 17:26
rece normalnie , bez napinania czego kolwiek ! z profilu i normalnie ...
BTW. to jest zarost ?

sts
03-11-09, 17:48
rece normalnie , bez napinania czego kolwiek ! z profilu i normalnie ...
BTW. to jest zarost ?

dokładnie inne foto daj
ps:link nie doszedł jeszcze