PDA

Zobacz pełną wersję : Plan 2 dniowy



Józiu
29-10-09, 11:25
Witam,
Mam mały problem, bo nie za bardzo wiem jak ułożyć sobie plan na 2dni. Niestety mam dostęp do siłowni tylko 2 dni w tygodniu, ale od razu mówię o co mi chodzi. Nie zależy mi na przybraniu masy (jak bedzie to nie szkodzi bo waze jakies 72 kg przy wzroscie 177), ale głownie siły i dynamiki. Chciałbym głownie pracowac nad podciąganiem i nogami....czyli plecy i nogi priorytetem. Chcę zacząć sie przygotowywać do szkoły pożarniczej i dlatego zalezy mi na poprawieniu wyników w bieganiu i podciąganiu na drązku. Dodatkowo od razu mowie, że drązek mam w domu i mysle zeby robic go 2 razy w tygodniu niezaleznie od treningow i biegać również 2 razy w tygodniu. Czyli 2 dni w tygodniu biegi i 2 dniu silka.
Proszę o porady co i jak ćwiczyć, żeby się dobrze przygotowac.

AKRO
29-10-09, 12:44
Weź sobie jakiś trening na wytrzymałość. Jak całe ciało wyćwiczysz to będziesz solidny strażak. I do tego jakieś suple na poprawę siły bo służbach mundurowych się przydaje.

Voice666
29-10-09, 18:10
Dzień pierwszy:

Przysiady klasyczne 10, 10, 8
Jump squat 4x6
mc na prostych nogach
łydki -wspięcia na palcach

dwa dni przerwy podczas których możesz ćwiczyć na drążku ewentualnie dodać pompki w pierwszy wolny dzięn, drugi odpuść


dzień II
Podciąganie sztangi w opadzie podchwyt 12, 10, 10, 8
Mc klasyk 4x8
Jump squat 3x6

Józiu
29-10-09, 21:24
Dzieki voice:) A myslisz, ze coś na biceps dodac tez dodatkowo? W sumie nie zaszkodzi chyba co nie? Bo podciaganie bede robil podchwytem raczej bo latwiej, a tez tak można

Voice666
01-11-09, 10:52
Biceps ćwiczysz podciągając się na drążku zwłaszcza podchwytem + gdy ćwiczysz plecy (podciąganie sztangi podchwytem) też angażujesz biceps, więc jeśli zależy ci tylko na tym o czym pisałeś wcześniej nie dodawałbym, ale jak się uprzesz to ci od tego mały nie dopadnie :)

Micek185
01-11-09, 16:06
ja bym jeszcze dodał jakies interwały albo pare sprintów takich typowych na wytzrymałość,no i mysle że w strazy przydasł by sie mocny korpus wiec brzuszki tu mile widziane