Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Dieta CKD



Minias
28-10-09, 18:30
Witam,

Przybliże troche mój problem, a mianowicie jestem na treningu na mase juz długi czas i masa idzie bo moja waga to 87kg ale brzuch mi się zalał trochu (93 w pasie) i zastanawiam się nad obcięciem ww do minimum, zwiększenie ilości białka do 3g/kg i uzupełnienie reszty tłuszczami. Czytałem duzo o diecie CKD (http://www.kfd.pl/diety-redukcyjne-ckd-tkd-niskoweglowodanowe-27689.html) tylko jedyną jaka mam obawe to taka, że mi mięcho poleci czego bym naprawde nie chciał. Mam BCAA, ale mam dziwną obawe, że to nie styknie, aczkolwiek moge się mylić.

Trenuje 4 razy w tygodniu, po kazdym treningu brzuch, który jest ćwiczony przez 30 min ( i nie są to brzuszki, a zestaw ćwiczeń), i chce dorzucić do tego jeszcze z 3 dni interwałów, aby miało to jakieś ręce i nogi.

Moje pytania są następujące czy przy takiej oto diecie strace duuzo zdrowego mięcha, jeśli tak to czy są jakieś zapobiegacze? Jeśli ktoś stosował to niech się podzieli opinią o spadkach :) I czy taka dieta jest dobra jako przerywnik w robieniu masy aby np przez 4-6 tyg stosowania jej można było się podrzeźbić i dalej jazda z masa. Co o tym sądzicie?

D3
28-10-09, 18:56
Myślę, że fallen powinien się wypowiedzieć na ten temat jako najlepiej obeznany z CKD. Już widzę, że podgląda ten wątek:twisted:

007
28-10-09, 21:13
jeśli to pierwsza wycinka to spróbuj zrobić ją na low carb

Rynju
29-10-09, 19:37
dokladnie najpierw low carb, probowales wczesniej eksperymenty z tluszczami? Wiesz jak twoj organizm na to reaguje?

fallenursus
29-10-09, 19:56
Myślę, że fallen powinien się wypowiedzieć na ten temat jako najlepiej obeznany z CKD. Już widzę, że podgląda ten wątek:twisted:
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18035
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19543

hmm, opcja szukaj dziala na moim kompie

D3
29-10-09, 22:08
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=18035
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19543

hmm, opcja szukaj dziala na moim kompie



Kurde jak spojrzałem na tę starą relację z CKD to aż mi się łezka zakręciła pod okiem :cry: