PDA

Zobacz pełną wersję : BÓL-kośc ogonowa:(



GRUCHA_PL
27-10-09, 22:12
Hej!
Po redukcji tkanki tłuszczowej moja kość ogonowa została odsłonięta z warstwy tłuszczu. Czuję dokuczliwy ból przy brzuszkach nawet na poduszce:O. Gdy zacznie boleć to nawet leżenie na płaskiej ławce jest odczuwalne:/. Chce zgubić jeszcze z 6 kg, brzuszki są mi potrzebne a ja się męczę z bólem. Znacie jakieś zamienne ćwiczenia, które nie sprawiają że na tę kość jest przerzucany cały ciężar ciała? i wgl powinienem męczyć tę kość by się jakoś "uformowała" czy poczekać aż to się samo uleży?
Jestem przekonany, że jest to wynikiem "odkrycia" tej kości.

johnni
28-10-09, 08:24
zanim zacząłem siedzieć na siłowni sporo siedziałem na kompie przy biurku, od tego strasznie bolała mnie kość i po jakimś czasie wogóle nie mogłem usiąść bo ból był na tyle dotkliwy, jaki prowadzisz tryb życia? praca?

AKRO
28-10-09, 11:16
Może robiłeś te ćwiczenia w jeansach i odcisło Ci się od spodni i jest ból. Ja tak miałem.

GRUCHA_PL
28-10-09, 15:41
Uczę się. Większość czasu siedząco ale wątpię żeby to miało jakikolwiek wpływ bo mogę siedzieć i nic mnie nie boli. Ogólnie nie odczuwam żadnego dyskomfortu, tylko podczas ćwiczeń wymagających oparcia ciężaru ciała na tej kości(jej okolicach) boli. Ból w sumie czuję tylko we wszystkich typach brzuszków gdyż to wtedy "kość przesuwa" o podłoże. To tak jakby się tarło łokciem o posadzkę- boli. Ja tak mam z miejscem z którym nie powinienem mieć. Warstwa osłaniająca kość zmalała, efekt kość przeciera skórę i sama bardziej jest naciskana na podłoże. Musze poszukać ćwiczenia na brzuch, które nie wymagają specjalistycznego sprzętu na brzuch- nie mam nawet drążka tylko ławka i hantle. Dzisiaj spróbuję A6W.