PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki trening na mase ?



i3rt
27-10-09, 22:03
Witam, jestem nowy na forum. Chciałem dobrać trening głównie na mase. Mój staż treningowy wynosi 5 miesięcy. Podczas poprzedniego cyklu brałem Gainera Gain Bolic 4kg, Treck Nitrobolon II.
Wiek 22 lata, wzrost 176cm, waga 72kg.
Wyciskanie sztangi leżąc 105kg, obwód ramienia 40,5cm.

Trenuję średnio 5 razy w tygodniu.

Teraz mam zamiar połączyć wyżej wymienionego Gainera z Ultimate Horse Power Stackiem Kreatynowym. Czy ktoś miał już do czynienia z takim połączeniem? Jakich efektów mogę się spodziewać?

Jeszcze jedno pytanie, otóż chciałem spytać o ilość powtórzeń przy treningu na mase. W jednym artykule wyczytałem, aby robić mniejszą ilosć powtórzeń cieżarem zbliżonym do maksymalnego.

piuras86
28-10-09, 11:01
na każda grupe mięśniową rób po 4 ćwiczenia,4 serie albo 12.10.8.6 pow jak na poczatek
albo tylko i wyłącznie po 8 pow..........
plecy zawsze więcej ćwiczeń i na jednym treningu rób wszystko norna zaczynaj luźnym ciężarem ćwiczenia wiosłowanie sztangą w opadzie,wiosłowanie pół sztangą,wiosłowanie Sztangielką,martwy ciąg tylko ze z tym mały cięzar i ucz sie poprawnej techniki......... po tym przechodź na wyciagi na wyciagach rób po 10 pow..........

oczywiscie mówie to na swoim przykładzie jak ja zaczynałem,i to naprawde na mnie działało idealnie..........

Voice666
28-10-09, 19:00
Poczytaj o 5x5 w podwieszonych bardzo ładnie idzie masa przy tym a jeszcze lepiej siła.