PDA

Zobacz pełną wersję : Duży błąd w diecie- teraz jego skutki.



mateohzp
26-10-09, 18:28
Panowie mam nielada duzy problem..
Diete miałem strasznie monotonną- ciagle to samo. Teraz nie moge patrzec na jedzenie.. co jest? Co mi radzicie? Bo naprawde niechętnie coś jjem.. wczesniej bez lipy jadlem jajecznice z 8 jajek teraz zjem kanapke i jestem najedzony.. Robie mase i masz Ci los..

slim shady
26-10-09, 18:30
zrób sobie wolne od diety i jedz co chcesz i w jakich chcesz ilosciach, wklej diete i wymysli sie jakies zamienniki, staraj sie zeby dieta była przyjemna

michal_f
26-10-09, 18:33
macie te ciagle jedzenie ryzu i piersi z kuraka :)
Dieta musi byc urozmaicona

mateohzp
26-10-09, 18:42
Od razu mówie ze nie waże niczego :D wale do obucha i tyle ;p
Śniadanie:
Płatki owsiane z mlekiem + 3 jajka
II śniadanie:
Kanapki= ciemne pieczywo + szynka z indyka
Obiad:
był zawsze ryz + pierś z kurczaka ale ostatnio zrezygnowalem bo poprostu nie moge
Obiad w domu:
mięso wieprzowe lub z kurczaka + ziemniaki + pomidory
Kolacja:
Kostka twarogu półtłustego

D3
26-10-09, 18:55
Jeśli jeszcze nie rzygałeś po żadnym z tych posiłków to nie wydziwiaj i dajesz ziomuś!:twisted:

mateohzp
26-10-09, 19:04
po ryzu i po kurczaku 100% ze bym spawał ;D

mateohzp
26-10-09, 19:42
dowiedzialem sie ze panuje grypa zoladkowa.. najprawdopodobniej od tego ten bol brzucha i te zniechęcenie..

Dominick
26-10-09, 19:46
i tp chyba jest to.. ja tez od pewnego czasu nie mam apetytu ale jem na sile i potem staram sie nie zwymiotowac i jakos idzie :) a piers z kurczaka jem tylko w dni treningowe z dnt zamienniki :)

1Matt
26-10-09, 20:20
mateo nie tylko ty masz ten problem, ja ledwo trening jestem w stanie skończyć bo mnie na wymioty bierze, jeść też nie mam jakoś ochoty, a dietę staram się urozmaicać.

mateohzp
26-10-09, 21:31
heh to patrze nie jestem sam...
od tej chwili pierdyle zaczynam jesc chleb pszenny musze zrobic przerywnik jakis.. wytrzymalem na diecie 1.5 miesiaca- dla mnie niezle :D

BoloYeung
26-10-09, 21:54
znam ten ból ja robiłem rózne kogle mogle np ryz z tynczykiem innym razem z filetem jeszcze innym z cynamonem jeszcze innym z solą i pieprze jeszcze innym z mlekiem lub maslanką i tak róznie makaron z oliwą makaron z mlekiem makaron z solą i przyprawami musisz kombinowac jak kon pod góre ja wprowadzam zmiany w diecie praktycznie co tydzien

KowalX
26-10-09, 21:56
dowiedzialem sie ze panuje grypa zoladkowa.. najprawdopodobniej od tego ten bol brzucha i te zniechęcenie..

na pewno nie :]

fallenursus
26-10-09, 21:57
najdluzej diete utrzymalem 6 tygodni-extreme KETO.
dziekuje :)

raz na tydzien nie zaluj sobie, rurki z kremem musze wejsc w akcje, nie tylko polepszy ci sie stan psychiczny-serio! ale metabolizm dostanie kopa na nowo.

007
27-10-09, 19:26
1,5 miesiąca i załamka heh

na co masz teraz ochotę a co zbrzydło ci najbardziej ?

D3
27-10-09, 19:38
najdluzej diete utrzymalem 6 tygodni-extreme KETO.
dziekuje :)


raz na tydzien nie zaluj sobie, rurki z kremem musze wejsc w akcje, nie tylko polepszy ci sie stan psychiczny-serio! ale metabolizm dostanie kopa na nowo.


Ja wytrzymałem 4 tygodnie na extreme KETO i możliwe, że znowu w tym roku pociągnę na KETO ponownie, ale będę musiał wziąć pierwsze 2tygodnie OFF, bo wchodzenie w ten stan to jest męczarnia...

maly25
01-11-09, 09:36
wlasnie dla tego robi sie przerwy,trzymasz diete od pon-piat. a wsobote i niedziele jesz to na co masz ochote(nie przesadzajac)

talentinho
02-11-09, 10:46
ja juz ponad 2 miesiace trzymam równo diete .. ale rano platkow owsiaych to juz przełknąc nie moge :D hah

jaca666
02-11-09, 12:02
Ale problemy jak by innych było mało....
Ja dietę trzymam kilkadziesiąt tygodni a zrobiłem dzień przerwy ostatnio tylko dlatego że byłem chory...Jeśli chcesz się liczyć w tym sporcie,marzysz o czymś,masz cel lub po prostu chcesz sobie lub komuś coś udowodnić to kurwa nie narzekaj!!!
Ludzie nie musicie ciągle jeść ryżu i piersi,można urozmaicać i zamieniać.Czy to takie trudne?
A jeśli was ciągnie do słodyczy czy czipsów lub nawet do obiadów mamusi to chyba macie silna wole co?Czy jesteście miękkimi robieni?

Giro
02-11-09, 20:12
Są setki sposobów na przyrządzanie jedzenia, zmiane smaku potraw, zwykłego kurczaka można przyrządziś na kilkadziesiąt wspaniałych sposobów (spróbuj nowych przypraw, łacz mięso z owocami). Świetny sposób na ryż - zrobić kotlety ryżowe. Z jednej paczki ryżu wychodzi około 3 kotlety średniej wielkości - wchłoniesz je na momencie. Wystarczy troszke wyobraźni....

talentinho
03-11-09, 20:07
Założymy ksiazke kucharska ?? :) Np : " Kurczak na 100 sposobów " albo " Gotuj z e-kulturystyka " :twisted:

D3
04-11-09, 08:05
Założymy ksiazke kucharska ?? :) Np : " Kurczak na 100 sposobów " albo " Gotuj z e-kulturystyka " :twisted:


http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=34

igrek
04-11-09, 08:42
Moj rekor w zebraniu na wymioty to 8 razy i 2 belty:-) ale dalem rade

talentinho
04-11-09, 09:31
http://www.e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=34

ooooo :twisted: