PDA

Zobacz pełną wersję : prezent



kubaCK
26-10-09, 15:07
szukam prezentu dla mojej przyjaciolki, chce zeby bylo to cos specjalnego i zeby na 19 naste urodziny dostala najlepszy prezent ode mnie, planuje wydac na to 200 PLN +/-,z gory dzieki za pomoc.
BEDA SOGI!!

know1126
26-10-09, 15:10
to zalezy co lubi,czym sie zajmuje, i czy to tylko przyjaciolka czy planujesz cos wiecej odn niej... jesli tak, to moze bielizna?:twisted: jakas wyczesana :) no zalezy, opcji multum, powiedz cos wiecej o niej:)

kubaCK
26-10-09, 15:16
kiedys sie troche spotykalismy potem brak kontaktu ,na nowo wrocila przyjazn, spotykamy sie po "kolezensku", nie jestesmy razem.Nie wiem co z tego bedzie, pasuje mi tak uklad jak jest teraz, cos o niej...?? hmmm, slodki koreczek:) co lubi, interesuje sie modelingiem nie wiem czy dobrego slowa uzylem... kurde znam ja tyle i nie wiem co tak naprawde lubi... na podstawie tego moze uda sie cos wymyslec... dzieki

D3
26-10-09, 15:20
Może to?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=789323017

kubaCK
26-10-09, 15:33
blysnoles ale pamietaj ze byles szybki ale nie wyrazny;]

26wisienka
26-10-09, 15:49
hej mnie sie ostatnio spodobaly takie pluszaki

http://cgi.ebay.pl/SKELANIMALS-Jack-the-Rabbit-Plush-NEW_W0QQitemZ220500102257QQcmdZViewItemQQptZUK_Toy sGames_ActionFigures_ActionFigures_JN?hash=item335 6d48c71

mozesz do tego dokupic jakas bransoletke,albo lancuszek,perfum,ramke na zdjecia,albo jakas smieszna koszulke :lol:

sts
26-10-09, 16:17
mówiłem sexik byłby dobry :)

poza tym jakiś misio kwiaty kosmetyki .

kubaCK
26-10-09, 16:25
ale konkrety:)) nie tak ogolnikowo:)) i cos oryginalnego:)) a nie w kolko to samo:P

know1126
26-10-09, 17:37
jesli jest troche zakrecona to moze cos z ubioru ,wlasnie zakreconego bardziej niz normalnego, jakas smieszna czapke co by nie bylo zimno w glowe czy kurteczke jakas , emostyle czy cus :) perfumy? - ale to chyba ze markowe a to kosztuje... takie zeby pasowaly do jej stylu.markowych nigdy za wiele :) ew cos na szyje, do noszenia, cos by by jej o Tobie przypominalo:) na rzemyku jakis kamien, lub cos w tym stylu...

Bull2
26-10-09, 18:20
moze kulki analne :lol:

niewula
26-10-09, 18:27
Duuuze misie dziewczyny to lubia

slim shady
26-10-09, 18:29
coś dużego i efektownego co przyciaga wzrok

Bull2
26-10-09, 18:29
albo seksowna bielizna, jak mas do niej jakies plany to bingo chlopak

mateohzp
26-10-09, 18:47
Duuuze misie dziewczyny to lubia

Hehe niech da samego siebie :twisted:

fallenursus
26-10-09, 18:59
Może to?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=789323017

i nie zapomnij o tym
http://www.allegro.pl/item785826984_anal_glide_zel_poslizgowy_idealny_do _anala_100ml.html

ciaastek91
26-10-09, 19:38
narg, jak ty znalazles takie szalone dildo? :D

Dominick
26-10-09, 19:49
fioletowe dildo za 2 paczki... a banan ogorek?? ale to w dziale dieta trzeba poszukac

a tak na powaznie to mysle ze za 200 zl to kupisz jej takiego duzego misia ze bedzie zadowolona i nie musisz jej kupowac majtasow zeby pomyslala ze cos do niej teges bo przeciez nikt kolezance nie kupuje maskotki za 2 paczki pozdrawiam

Marurka
26-10-09, 19:59
nie wiem czy 200 zł Ci starczy bo nie wiem ile kosztuje w polsce sesja zdjeciowa. Skoro zajmuje sie modelingiem to załatw jej i zapłac za sesje zdjeciowa niech sobie zrobi własne portfolio :) na pewno bedzie to najlepszy prezent i na pewno sie jej spodoba do tego jakis drobiazg czyli jakis mały pluszak i laska oszaleje ze szczescia :) powodzonka i pozdrawiam :)
p.s. 90% lasek marzy o profesjonalnej sesji zdjeciowej tylko albo ich na to nie stac albo po prostu sobie zula kasy :D

ciaastek91
26-10-09, 20:05
za 200zl to raczej sesji nikt jej nie zorganizuje... to wydatek o wiele bardziej kosztowny :)
ale pomysl spoko, moze masz jakiegos znajomego fotografa, to by mozna bylo cos podzialac

Marurka
26-10-09, 20:12
trzeba było by sie dowiedziec :) ale mysle, ze 200 zl powinno starczyc co najwyzej bedzie mniej zdjec :)

Dominick
26-10-09, 20:35
zrobia jej jedno takie duze chociaz...

Bull2
26-10-09, 20:40
ja jej zrobie za darmo :lol:

kubaCK
26-10-09, 22:05
ma swoje portfolio wiec odpada, sesji zdjeciowych to ma raczej dosc... dzieki za pomysl w kazdym razie:)

KowalX
26-10-09, 22:07
ma swoje portfolio wiec odpada, sesji zdjeciowych to ma raczej dosc...

owiń się wstążką i daj się rozpakować hehe :yawn: nie zapomnij o pluszaku :twisted:

ciaastek91
26-10-09, 22:07
no coz, wiec pozostaje dildo :D

kubaCK
26-10-09, 22:10
albo kulki analne;]

D3
27-10-09, 08:29
narg, jak ty znalazles takie szalone dildo? :D


Heh Ci powiem szczerze ciaastek, że wpisałem dildo i kliknałem na takie, żeby się mieściło w przedziale cenowym 200+- :happy:

ALE NA POWAŻNIE...
To może podsumujmy i polecam Ci kubakorona zrobić tak. Kup d***y bukiet kwiatów i w środku tego bukietu schowaj to proponowane dildo (najlepiej jakby tak niespodziewanie wyskoczyło jak już będzie trzymała bukiet w łapach). Mówie Ci, że wyraz twarzy Twojej koleżanki będzie bezcenny! :twisted:

Pstryknij fotkę i tutaj zamieść! :twisted:

sts
27-10-09, 09:30
Heh Ci powiem szczerze ciaastek, że wpisałem dildo i kliknałem na takie, żeby się mieściło w przedziale cenowym 200+- :happy:

ALE NA POWAŻNIE...
To może podsumujmy i polecam Ci kubakorona zrobić tak. Kup d***y bukiet kwiatów i w środku tego bukietu schowaj to proponowane dildo (najlepiej jakby tak niespodziewanie wyskoczyło jak już będzie trzymała bukiet w łapach). Mówie Ci, że wyraz twarzy Twojej koleżanki będzie bezcenny! :twisted:

Pstryknij fotkę i tutaj zamieść! :twisted:

tylko niech sie nie zdziwi jak powie wyjdź!

D3
27-10-09, 10:06
no coz, wiec pozostaje dildo :D

albo kulki analne;]


Jak "lubi" ten sport to te dwie rzeczy razem mogą jej nie wystarczyć! :twisted:

Marurka
27-10-09, 15:03
dinozaur Ty to jestestes delikatny i subtelny jak rewolucja październikowa :P

A jak nie masz dalej pomysłu co kupic to po prostu zabierz ja gdzies na weekend moze w gory czy gdzies co by sobie dziewucha odpoczela po imprezie :)

kubaCK
27-10-09, 15:22
kup jej takie buty
http://www.allegro.pl/item780214186_playboy_rozowa_prowokacja_sexy_r_39. html
a dildo to jej zrobisz ze swojego DICKA ja wyskoczy w tych bucikach
Ostatnio zakupilem mojej lisicy takowe ,bardzo sie ucieszyla a potem zażyczyła sobie zebym byl jak swiety inkwizytor i zrobił jej z dupy jesien sredniowiecza
:twisted::twisted:
rozjebales mi konstrukcje;]
cos wymysle juz mam duzo pomyslow teraz tylko wybiore cos:)) a co do wyjazdu zaplanowalem taki jak bedzie duzooo sniegu, zobaczymy co z tego bedzie:))

Dominick
27-10-09, 18:38
w gory za 200 zl :) wez lepiej namiot

Gangsta Latino
27-10-09, 19:45
Ja koleżankom na urodziny często kupuję kosmetyki, ale w specjalnych sklepach gdzie od razu mi to fajnie zapakują, doradzą co z czym połączyć i za 200 zł kupisz BARDZOOOO dużo!:D Przed zdjęciami dziewczyna użyje twoich kosmetyków i dzięki tobie lepiej wyjdzie:D

A w nagrodę może coś się trafi:happy::happy:

Dodatkowo możesz kupić kwiaty a jak jest zakręcona wypił coś na odwagę i ładuj z czymś sexi:D:P

Jestem trochę oszołomiony wiec jak pisze głupoty to Sorki:PPPP

Dominick
27-10-09, 20:21
200 zl w kopercie?? nie no zart :)

KowalX
27-10-09, 20:26
@Latino Boy
a gdzie wyobraźnia przecież to my mamy największą :twisted:

Hermann
27-10-09, 20:51
Kup jej jakiś fajny zestaw odżywek kulturystycznych

kubaCK
27-10-09, 22:36
w gory za 200 zl :) wez lepiej namiot
wlasnie dostales soga za brak mozgu:)) pokaz mi moement w ktorym napisalem ze za 200 zl chce jechac w gory:DDD ludzie myslenie nie boli naprawde:))) za 200 zl szukam prezentu , rzeczy jakiejs...

KowalX
28-10-09, 07:55
swieta inkwizycja heheheh

:lol: haha

Marurka
28-10-09, 15:08
wlasnie dostales soga za brak mozgu:)) pokaz mi moement w ktorym napisalem ze za 200 zl chce jechac w gory:DDD ludzie myslenie nie boli naprawde:))) za 200 zl szukam prezentu , rzeczy jakiejs...

o te 200 zl to sie tyczyło mnie :) wiadomo, ze to za mało ale myslalam, ze nie musze tego pisac. :)

kubaCK
28-10-09, 15:31
do zamkniecia:))))

regan14
28-10-09, 17:48
są takie specjalne kule zapachowe albo cos w rodzaju soli morskiej. Wiadomo ze nie kupuj jakichs podrobek tylko cos sprawdzonego za konkretna cene, Jak laska weźmie kąpiel i wsypie tego do wody to zapach bedzie jej przypominał o Tobie-kumasz?musi to byc jakiś ponętny zapaszek i bardzo intensywny ;p ;]

Fehu
28-10-09, 19:47
wracam po malej przerwie?
jak z tematem? mysle ze mozemy pozostawić otwarty?

Dominick
28-10-09, 20:56
wlasnie dostales soga za brak mozgu:)) pokaz mi moement w ktorym napisalem ze za 200 zl chce jechac w gory:DDD ludzie myslenie nie boli naprawde:))) za 200 zl szukam prezentu , rzeczy jakiejs...

jak 2 wypowiedzi wyzej.... btw. " myslenie nie boli" trafiles w sedno

Mati_K
20-01-10, 15:15
I jak co roku mam ten sam problem - moja dziewczyna ma urodziny w Walentynki i szukam fajnego prezentu dla niej. Kwiaty i biżuteria odpadają, bo ona uważa, że kwiaty to dla babci, a biżuterii nie nosi, bo ona nie choinka- tak mówi;-) i co takiej dać? I jeszcze do tego wszystkiego to są dwie okazje w jednej, więc w ogóle ... Na pewno dostanie specjalnie dla niej przygotowane wydanie gazety z artykułem o niej na pierwszej stronie. A artykuł oczywiście o tym, że jest najwspanialsza i najcudowniejsza, ale uważam, że powinienem coś do tego dołączyć i dopiero wtedy będę mógł powiedzieć, że mam kompletny prezent na urodziny (http://www.gazetomania.pl/prezent-na-urodziny.action) dla niej. Póki co nie mam jednak pomysłu. A swoją drogą naprawdę ciężko znaleźć coś oryginalnego...Dobrze, że kolega podopowiedział mi z tą gazetą. Mam nadzieję, że jej się spodoba.

KOWAL86
20-01-10, 22:24
kup jej wibrator króliczka

Sosna91
20-01-10, 22:25
daj jej w ten wieczór siebie.

Giro
20-01-10, 22:57
Sosna romantyk :P

Mati skąd jesteś? Jest coś u Ciebie w mieście warte obejrzenia. Weź ją na spacer, kino, kolacja, dzień pełen wrażeń, na koniec zrób kocioł - porządny... Tego napewno nie zapomnie.

najt
20-01-10, 23:28
I tu jest temat rzeka , zależy ile jestescie ze soba bo Twojej dziewczynie romantyczne duperele moga sie znudzic , nie znamy jej wiec zabardzo nie poradzimy - w sumie to kazdy daje jakąś wlasna koncepcje jak by to widzial , a Tobie zostanie wybranie najlepszej opcji.

Standard to kino , kolacja , romantyczne pierdolenie kocopołów , gol i tyle


Pomysl z gazeta git - z kwiatami mnie zaskoczyłeś bo kazda kobieta lubi kwiaty to taki nierozlaczny elemnt tej całej pieprzonej ukladanki. skor biżuteri nie lubi to lepiej dla Ciebie - będzie na suple o/

Perfumy , maskotki - możesz równie dobrze zaserwowac wycieczke do Egipty dla 2 osób :F

Karnet do SPA - z biegiem czasu dziewczyny zrobiły sie stanowczo wybredne , jedna podziekuje za małego kwiatka a druga bedzie Ci stekać cały rok czemu te kolczyki kosztowały tylko 300zł skoro Kaski facet zapłacił 1700zł :F

Powiem Ci tak - walentynki , dzien kobiet , jej urodziny , imieniny , mikołajki , swięta i prezenty od tak - to sie jeszcze wykosztujesz w tym roku - to juz zalezy od ciebie i od niej jaki prezent jej sprawisz ale to naprawde zalezy od wielu wspolczynnikow ktore wchodza w sklad tego wszystkiego.

Sosna91
20-01-10, 23:43
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1263560552_by_portaledge_500.jpg

burn
21-01-10, 00:04
Czego byś nie kupił/zrobił i tak zawsze może znaleźć powód do narzekania. Przyzwyczaj się do tego :)

kubaCK
21-01-10, 13:30
Czego byś nie kupił/zrobił i tak zawsze może znaleźć powód do narzekania. Przyzwyczaj się do tego :)

jak by mi dziewczyna sprobowala narzekac ze jej sie cos nie podoba juz nigdy by nic nie dostala.z prezentow nie trafionych tez trzeba sie cieszyc. one tez idealnie nie trafiaja zazwyczaj. to dziala w dwie strony...