PDA

Zobacz pełną wersję : Zbieraj Punkty i Wymieniaj Na Nagrody.



RamboIV
26-10-09, 13:10
Pod adresem LOCKERZ.COM powstał amerykański serwis, w którym zdobywamy niezłe nagrody.

Jak zdobywać punkty?
1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punktów

Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42' telewizor LCD.

Obecnie Ja posiadam juz 26 Pk. Zobaczymy Jak Uzbieram troszke wiecej to cos wybiore.

Jeśli chcesz sie zarejestrowac i tez zbierac PK. Podaj mi swojego e-maila to ci wysle zaproszenie. W zamian za to dostaniesz z mojej strony SOGA.
Jesli ktoś ma czas to zapraszam.

feelthekick
26-10-09, 21:41
Ja tez zapraszam prosze o podanie maila na PM, wysylam Ci zaproszenie i mzoesz dolaczyc do lockerz.com, ja mam z tego 2pkt od kazdego zarejestrowanego z mojego zaproszenia.

Pozdrawiam ;)

koledzy z fofum powinni sobie pomagac wzajemnie ;d

Fehu
28-10-09, 19:49
spamujecie

Marurka
28-10-09, 20:05
spamujecie

Maj frend Straznik Texasu hehe :P

Fehu
28-10-09, 20:09
Maj frend Straznik Texasu hehe :P

tiaaa może jeszcze nie teksasu, ale kto wie kto wie ;D tylko czasu brak ;D

co do tematu juz chyba ze 2 takie byly kazdy zbiera ta pkt a zeby ktoś cos dostał to nie słyszałem ;D

Marurka
28-10-09, 20:21
Dobrze dobrze musisz pilnowac porzadku :) a co do tematu to zauwazylam, ze juz kilkakrotnie ktos mowil o tej stronce i dokladnie tak jak mowisz nikt sie "wygrana" nie pochwalil hehe

RamboIV
28-10-09, 20:25
Ja czekam jeszcze kilka dni i zobacze czy cos da sie zamowic i czy przyjdzie.

Fehu
28-10-09, 20:26
no jakas firma z usa ;D wiec nie wiem za co mieliby polaczką dawać nagrody ;D

ogolnie jak coś jest za free to mozna sie bawić, sam raz wygrałem wejściówkę za 150zł więc czasem warto sprobować


Ja czekam jeszcze kilka dni i zobacze czy cos da sie zamowic i czy przyjdzie.

daj te zapro na PW to Ci sie zarejestruje i pomoge bo co mi szkodzi

Marurka
28-10-09, 20:29
To ja Wam powiem tak: jak juz ktos cos wygra i dostanie przesylke do domu to wtedy podam wam mojego maila i zaloguje sie tam :)

Ja raz wygralam kasete video hehe "Szklana pułapka" boziu kiedy to było

feelthekick
28-10-09, 22:04
znajomy znajomego znajomego laptopa zainkasowal, ale głowy nie dam ;d