PDA

Zobacz pełną wersję : ome



przemuss1
08-01-07, 19:26
Witam.Mam 16 lat, 36 w lapce, 96 w klacie a w barach ok 116 ok roku juz cwicze. Waze ok 71kg.Wczesniej bralem Creatine Olimpu 1250mg 150 kaps.Bla dobra ok 1,5 cm mi przyroslo po dobrym treningu.Mam zamiar po feriach wziac ome narazie 5 ampulek.Czy musze sie jakos przygotowac do tego?Czy po tych 5 ml bede musial cos wziac na oslone.Czy po tych 5 ml moga wystapic jakies skutki uboczne.Mam zamiar brac co 4-5 dni po 1ml.

sławo
08-01-07, 19:31
w sumie powinien być taki punkt w regulaminie że jak ktoś nie ma 18 lat
to w ogóle nie powinien pisać w tym dziale

a tak to aby mod ma niepotrzebną robotę

tomek.
08-01-07, 19:49
teraz to jak wyżej

ale za kilka lat to 5 zastrzyków ci mało da...

ADI1616
08-01-07, 20:28
nie wiem czy zauważyłęś ale to nie ma sensu i tak nie uzyskasz normalnej odpowiedzi przemuss1 tylko jakieś tandetne teksty z wiekiem tak jak ja :evil: też mam 16 lat i chciałem się coś dowiedzieć a jak narazie to słyszę głupie teksty z wiekiem tak jak ty :!: a więc widzisz albo się nie znają albo nie chcą pomóc :razz: tak szczerze to obstawiam to pierwsze :lol:

vold
08-01-07, 23:17
ADI1616, na innym forum już dawno dostał byś bana, ale my tutaj są troszke bardziej uprzejmi.



Mam 16 lat miom zdaniem sterydy w twoim wieku całkowicie odpadają ale to jest tylko moje zdanie ty zrobisz jak uważasz.


bralem Creatine Olimpu 1250mg 150 kaps.Bla dobra ok 1,5 cm mi przyroslo więc jedz na suplach dalej bo efekty masz dobre da ci to większe przyrosty niż sterydy ponieważ doping w twoim wieku daje efekty ale niestety nie długotrwałe a na tym to raczej ci nie zależy.



Mam zamiar po feriach wziac ome narazie 5 ampulek.Czy musze sie jakos przygotowac do tego? tak musisz się bardzo przygotować do dopingu jakiegokolwiek nie można sobie tak poprostu wziąść 5 ampułek , odpowiedzialne branie sterydów wiąże się ze zrobieniem odpowiedniego cyklu dostosowanego do twoich parametrów z odpowiednią dietą i co najważniejsze odblokowaniem po kuracji.



Czy po tych 5 ml moga wystapic jakies skutki uboczne. zdecydowanie tak, ponieważ w tak młodym wieku setrydy strasznie poprzestawiają twoją gospodarke hormonalną i nie wiadomo czy to wróci do normy.



Mam zamiar brac co 4-5 dni po 1ml takie branie to idiotyzm i zero efektów omka posiada długi ester czyli jest wskazana na długie cykle chociaż 10 tyg bo ona rozkręca się po 3 tyg, na krótkie cykle powinno się zastosować krótkie estry w przypadku testosteronu powinien to być propionicum ale cykl powinien trwać ok 6 tyg.


:wink:

ADI1616
08-01-07, 23:32
nio ale voldemorcie może i dostałęm ostrzerzenie ale przynajmniej pomogłem chłopakowi i dostał odpowiedź :grin: ja też bym chciał ją w końcu otrzymać :razz:

vold
09-01-07, 07:42
ADI1616, Dałeś mu odpowiedz ale nie na jego pytanie , ciągle się zastanawiam czy ty masz te 16 lat czy 10?, jak byś zachowywał się normalnie dostał byś odpowiedz na pytanie a jeśli chodzi o pytanie przemussa to w moim poście dostał dobrą odpowiedz na wszystkie jego pytania.

przemuss1
09-01-07, 16:18
Dzieki wam wszystkim po tym co uslyszalem to chyba naprawde nie ma sensu tylko sobie zdrowie zwale.Poprostu musze troche wiecej aczac jesc i zabrac na masie a moze pozniej wezma jakas creatyne czy cos a pozniej sie zobaczy.

vold
10-01-07, 00:01
Jak będziesz gotowy na doping to zgłoś się a dobierzemy takie środki że będziesz miał zdumiewające efekty.


POZDRAWIAM.