PDA

Zobacz pełną wersję : Badanie



StrongGirl24
21-10-09, 01:19
Witam serdecznie,
zapraszam wszystkich chętnych mężczyzn intensywnie trenujących na siłowni (4 i więcej razy w tyg.) do wzięcia udziału w internetowym badaniu.
Badanie robię do mojej pracy mgr. w której piszę o kulturystach. Poświęcając mi chwilę wolnego czasu, bardzo mi pomożecie. W zamian za to osobom szczególnie zainteresowanym prześlę informację na maila o wynikach i wnioskach ogólnych z badania.
ZAPRASZAM SERDECZNIE na moją stronę:
http://www.ankietka.pl/ankieta/29251/badanie-skierowane-do-mezczyzn-intensywnie-trenujacych-na-silowni.html

wujek.maciek
21-10-09, 02:17
tak, to ten czas... prace licencjackie, magisterskie ze swoim nieodzownym elementem: badaniami własnymi zjawisk nieistotnych ;)

lubie pomagać ludziom, twoją "ankietę" wypełniłem, ale
dlatego że świadomie okłamałaś mnie i wszystkich potencjalnych ankietowanych, życzę sobie 50gr za każdą minutę więcej (niż 15), którą spędziłem na wypełnianiu te ankiety. czyli jesteś mi winna ponad 10 złociszczy. szczęśliwie skończyłem, ale jak dla mnie ankieta (przy najmniej pod względem technicznym - jako narzędzie badawcze) to po prostu żenada. polecam jakąkolwiek książkę traktującą o podstawach metodologii badań... jak coś robisz, to należałoby mieć o tym podstawową wiedzę (co to w ogóle za skala odpowiedzi! co to za odpowiedź: "raczj prawdopodobne"?). miło w ogóle byłoby gdybyś podała tytuł pracy, bo to czego się domyślam po pytaniach, to materiał nadający się do bravo, claudi, przyjaciółki czy na sportfana typu: kulturystyka jako efekt patologii rodzinnej...
w każdym razie życzę powodzenia i pozdrawiam:
maciek

YoDa
22-10-09, 18:13
hehe nie wypełniałem tego bo w moim wieku za względu na wykształcenie znacznie zaniżyłbym poziom LOL

Tak poważnie...
...ja rozumiem, że ankieta ma badać więc są różne pytania i odpowiedzi, ale mi się widzi że jest nastawiona na ludzi zakompleksionych, wymagających leczenia psychiatrycznego (!!!), takich co mieli za ciężkie zabawki, ojciec ich lał, jakieś stany lękowe, nadpobudliwość, uzależnienie od sterydów... No cuda nie widy...

Masz jakąś traumę, czy sądzisz ludzi po pozorach?

http://i.demotywatory.pl/uploads/1254085380_by_n00bek_500.jpg

StrongGirl24
27-10-09, 21:09
Witaj,
Po pierwsze, możesz dokładnie sprecyzować co masz mi do zarzucenia jeśli chodzi o metodologię badań? Kwestionariusze nie były na szczęście konstruowane przeze mnie, a przez znanych amerykańskich psychologów, którzy zajmują się zjawiskiem dysmorfii mięśniowej, oraz obrazem ciała. Odpowiedź: Raczej prawdopodobne itd. nie widzę w tej odpowiedzi nic dziwnego. Obawiam się jednak, że nie przeczytałeś dokładnie polecenia, w którym wyraźnie było napisane, aby przypomnieć sobie stosunek rodzica w pierwszych 16 lat naszego życia. Jak wiadomo nie jesteśmy w stanie wszystkiego przechowywać w naszej pamięci, dlatego też jedynie z pewną dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić jacy nasi rodzice byli, dlatego w odpowiedzi jest "raczej prawdopodobne" itd.

StrongGirl24
27-10-09, 21:14
"miło w ogóle byłoby gdybyś podała tytuł pracy, bo to czego się domyślam po pytaniach"
Kolejna sprawa, czasem niestety nie można na dzień dobry w badaniu mówić jaki jest tytuł pracy magisterskiej, aby badanych nie ukierunkowywać w jakikolwiek sposób. O tym czym zajmuje się w pracy mgr piszę dokładnie osobom badanym, które są chętne na otrzymanie wyników, ale to już po badaniu.
"to materiał nadający się do bravo, claudi, przyjaciółki czy na sportfana typu: kulturystyka jako efekt patologii rodzinnej.."
Jeszcze raz odniosę się do tego, że kwestionariusze były konstruowane przez osoby, które są ekspertami w tej dziedzinie i spełniają wszelkie standardy badań psychologicznych.

StrongGirl24
27-10-09, 21:23
I ostatni wątek do którego chciałam się odnieść jak napisał wujek.maciek - kulturystyka jako efekt patologii rodzinnej...
Taka jest Twoja hipoteza a nie moja. Niestety moich nie mogę tutaj zdradzić, aby nie ukierunkowywać badanych.
Proszę jednak zauważyć, żeby dowieść że osoby intensywnie trenujące miały kochających, wspierających rodziców, którzy nauczyli ich wytrwałości etc. musimy o to zapytać i to właśnie robię. W ankiecie są pytania zarówno o pozytywne postawy rodziców jak i negatywne. Zastanawiać może jedynie, dlaczego dostrzegłeś jedynie te negatywne, a nie to co jest na plus. Pozdrawiam serdecznie :)
Osoby które jeszcze nie wypełniały zachęcam do wchodzenia na stronę: http://globgraf75.foxnet.pl/ankieta/?a=0
Brakuje mi tylko 9 osób do zakończenia badania.
Wszystkim wypełniającym bardzo dziękuję.

KowalX
27-10-09, 21:29
to to co kiedyś dawałaś ,bo nie wiem czy od nowa lecieć z koksem :smile:

fallenursus
29-10-09, 21:11
bo nie wiem czy od nowa lecieć z koksem

clap, no wkoncu

pimols
31-10-09, 21:55
clap, no wkoncu

HAHAHHAAHHA:lol::lol::lol:

KowalX
01-11-09, 22:31
clap, no wkoncu

hehe będziesz pierwszy o tym wiedział :twisted:

StrongGirl24
04-11-09, 14:15
Zbieranie wyników zostało właśnie zakończone, a strona z kwestionariuszami zablokowana. Dziękuję wszystkim badanym i życzę dużo radości z treningów :)