PDA

Zobacz pełną wersję : boks tajski a odzywki



zapytajnik
19-10-09, 17:03
witam:)
Od niedawna trenuje boks tajski, do tego dochodza mi treningi pilki noznej i codzienna praca fizycza.po tych trzech aktywnosciach czuje jakby moje cialo bylo zmeczone... chcialbym byscie doradzili mi co moglbym brac by lepiej regenerowal sie moj organizm po ciezkich treningach boksu i lepiej przygotowac je do nastepnego treningu... nie chodzi mi o niewiadomo jakie specyfiki, moze to byc jakis konkretny zestaw witamin czy cos w tym stylu, no chyba ze jakis suplement jest dobry do tego typu aktywnosci(dodam ze narazie nie cwicze na silownie)...prosze o konkretne wypowiedzi a ja je konkretnie nagrodze:) pozdrawiam

KowalX
19-10-09, 17:39
cytulina się sprawdzi i do tego aminokwasy,te są świetne:
RecoverPro (http://testosterone.pl/product_info.php/products_id/2208/RecoverPro.html)

zapytajnik
20-10-09, 16:22
a cytulina tzn co?? bo znalazlem tylko AAKG z dodatkiem cytuliny...

KowalX
20-10-09, 16:56
Biogenix AERO-2 (http://www.koperniak.com/product.php?id_product=388)

aakg mega harcore też powinno się sprawdzić

zapytajnik
20-10-09, 17:26
ok, dzieki bardzo za to ale nie znasz moze czegos tanszego?? wierze ze to bardzo dobre ale szukam bardziej czegos oszczedniejszego...p.s. jezeli nie da rady nic znalezc to zdecyduje sie na ktorys z tych specyfikow;p
p.s. a moze jakies witaminki zwykle by pomogly? co myslisz?

KowalX
20-10-09, 18:06
ok, dzieki bardzo za to ale nie znasz moze czegos tanszego?? wierze ze to bardzo dobre ale szukam bardziej czegos oszczedniejszego...p.s. jezeli nie da rady nic znalezc to zdecyduje sie na ktorys z tych specyfikow;p
p.s. a moze jakies witaminki zwykle by pomogly? co myslisz?

aminokwasy ,które podałem starczą na długo ,a na cytruline zbieraj ,nie trzeba od razy wszystkiego.

witaminy pomogą jeśli masz ich braki jeśli nie to nie odczujesz wcale ich działania

olimp witamin-plus są w miarę tanie,ale z bcaa będziesz bardziej zadowolony

możesz też poszukać antyoksydantów ,które też polecam,ale z tego co piszesz masz ograniczone środki więc najpierw celuj w RecoverPro i Biogenix AERO-2