PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zacząć?



Benjamin
18-10-09, 22:21
Witam. Jestem tu nowy. Mam 17 lat, ok. 190 - 195 wzrostu i ok. 70 - 80 kilo wagi(nie napiszę dokładnie ile bo dawno się nie warzyłem). Ogólnie to jestem chudy i mam wadę klatki piersiowej tzn. mam zapadnięty mostek, na dole trochę odstają mi żebra i jedna strona klatki jest trochę wklęsła. Proszę o życzliwą pomoc doświadczonych kulturystów w miarę szybkim ,,przypakowaniu'' ale bez trucia się sterydami. Moje możliwości finansowe są w miarę przeciętne/wysokie. Co muszę zrobić, żeby poprawić stan klatki, poszerzyć bary, zwiększyć biceps i na wakacje móc chodzić ,,bez koszulki" nie wstydząc się?
Niestety muszę pogodzić to z nauką w szkole. Pozdrawiam

mtm
18-10-09, 22:29
Czy brałeś już jakieś suple/ odżywki kiedyś czy zaczynasz przygodę z siłką ?
Jeżeli nie to narazie za suple sie nie bierz - wykorzystaj potencjał organizmu
a weż sie za dobrą diete - podstawa podstaw ...

Sosna91
18-10-09, 22:48
podaj nr konta przeleje Ci 1zł i pojdziesz do szpitala bądz w niektórych aptekach stoją takie urządzenia co podają wzrost i wage, weźmierz wydruk i napiszesz tu na forum.

co do szybkiego przypakowania, zapomnij. na wszystko potrzeba czasu i jak myslisz ze w ciagu 2-3miesiecy bedziesz mial sylwtke o której marzysz to zapomnij ;]

ale.

jesli pocztaj dział dieta, zaczniesz ja stosować, kupisz karnet na silke i bedziesz cwiczył jak przystało to przez te 2-3miesiace efekty juz zauważysz.

talentinho
19-10-09, 00:21
to ja ci powiem tak : jedzienie >szkola >jedzienie > silownia>jedzenie >jedzienie >jedzienie > jedzienie > spać ... przejdz do dzialu dieta i trening , bez diety wiele nie " przypakujesz w bary i klate " .. no i dodaj odpowiedni trening

Benjamin
31-10-09, 14:01
A jaki sprzęt byłby dla mnie najlepszy? Kiedy i jakie mogę brać suple?

D3
31-10-09, 14:29
A jaki sprzęt byłby dla mnie najlepszy? Kiedy i jakie mogę brać suple?


Suple możesz brać w nocy o północy albo w grudniu popołudniu wybierz.
Zauważyłeś taką podwieszkę tematów w tym dziale? No to zapraszam do lektury.

BoloYeung
31-10-09, 15:51
supli narazie nie bierz tak jak pisał Ci kolega wyzej wykorzystaj potecjał organizmu , jedz duzo bazuj na diecie 5-6 posiłków dziennie , kup se karnet na siłownie i heja

Dzarek
02-11-09, 00:32
ułóż dietke, trening i do roboty