PDA

Zobacz pełną wersję : koks a sztuki walki



kot19
17-10-09, 20:31
witam pewnie temat byl juz poruszany kilka razy ale jakos nie moge znalesc...a wiec chodzi mi i sile uderzenia bo gdzies kiedys czytalem ze miesinie ktore rosna bez wspomagaczy zadnych sa lepsze mocniejsze tzn wieksza sila uderzeznia jest w nich a taki skoksowany gosc jest strasznie wolny i ogolnie lipa...a moze sa poprostu jakies bariery np do tej wagi mozna sie skoksic a pozniej stop i liczyc na organizm nie ktorzy polecaja boldka propa winstrol do sztuk walki czyli jednak warto to brac czy nie ??

kubaCK
17-10-09, 21:48
nie wiem kto Ci takich glupot nagadal... liczy sie technika na pierwszym miejscu a nie sila.

kot19
17-10-09, 22:04
chodzi mi oto ze wiesz wiecej ponoi ogolnie mega silacz i wogole a wchodzi na tarczki i ledwo co rekami macha...ale z drugiej strony przyklad np kimbo slice duzy skoksowny gosc szybki dobry technicznie i np pudzien ktory teraz jest trenowany do walki mma podobniez jest szybki i ogolnie bardzo dobry mimo tych jego wilkich kilogramow

KowalX
17-10-09, 22:32
a co do siły to matematyka : masa,przyśpieszenie itp itd

Anaboliczny Koks
17-10-09, 22:36
kot19 12 Grudnia zobaczysz Koksa jak bije ...

kot19
17-10-09, 22:43
czekam na ta walke szczegolnie po tym jak wypowiadal sie onim jego trenere p. Mirek Okninski ze to naprawde dobry zawodnik i ze moze w tym sporcie duzo osiagnac zobaczymy na co go stac 12 czerwca

Bull2
17-10-09, 22:57
"masa siła pierdolniecie "

know1126
17-10-09, 23:27
pozwole sobie powiedziec, iz jasne, ze koks ma wplyw na sile, przeciez widze jak trenuje z kims kto bral. albo jest chuderlak jak szkapa i nie wiem skad on ta sile ma,ale ma (ze za niedlugo mu spadnie to co innego),albo jakis wiekszy przy masie - podobnie. technika mozna nadrobic,takie przec jest zamierzenie sportow walki,zebysmy przy mniejszej sile pokonali silniejszego , no nie (vide-judo w teorii)? ale koks psuje troche tą rywalizacje wg mnie...

Boruta
18-10-09, 01:53
kimbo slice duzy skoksowny gosc szybki dobry technicznie
Koło dobrej techniki to Kimbo co najwyżej mógł przechodzić.



i np pudzien ktory teraz jest trenowany do walki mma podobniez jest szybki i ogolnie bardzo dobry

Jest początkujacy.

Anaboliczny Koks
18-10-09, 09:19
Tak jak Bob Sapp mysli ,że fajny i dobry jest

Someone
18-10-09, 09:44
Koło dobrej techniki to Kimbo co najwyżej mógł przechodzić.

A tłucze gości dość ładnie :)

kot19
18-10-09, 09:48
no moze z ta tecghnika kimba przesadzilem ale i tak sobie radzi w stojce jest dobry niema co...a bob sapp to porazka jemu to jest sie ciezko poruszac