PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy cykl... "na próbę"



D3
17-10-09, 20:21
Czołem Panowie,

zastanawiałem się długo nad rozpoczęciem pierwszego cyklu i w końcu podjąłem ostateczną decyzję, że spróbuję. Jako, że jest to będzie mój pierwszy kontakt z SAA proszę o dużą wyrozumiałość i pisanie pełnymi nazwami :happy:

Tak więc przejdźmy do rzeczy:

Staż: 2 lata bez przerw
Cel Cyklu: Masa
Dotychczasowy kontakt z saa: brak
Przeciwskazania: brak
Wiek: 24
Waga: 85kg
Wzrost: 178cm
Dieta: Micha jest trzymana non stop.

Myślałem nad takim czymś takim na "pierwszy cykl"

1-6 tyg. metanabol 20mg (ED)
1-10 tyg. test. prolongatum 200mg (i nie wiem czy E5D czy E7D)

Co polecacie na osłonę wątroby i jak dawkować?
Jaki odblok i jak dawkować?

Czytałem to, ale nie wiem jak to przenieść dokładnie na grunt mojego cyklu.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=197


Z góry dziękuję za wyrozumiałość dla "początkującego" i za wszelkie sugestie/porady/wartościowe odpowiedzi :) :nerd:

fallenursus
17-10-09, 21:46
Czo?em Panowie,

zastanawia?em si? d?ugo nad rozpocz?ciem pierwszego cyklu i w ko?cu podj??em ostateczn? decyzj?, ?e spróbuj?. Jako, ?e jest to b?dzie mój pierwszy kontakt z SAA prosz? o du?? wyrozumia?o?? i pisanie pe?nymi nazwami :happy:

Tak wi?c przejd?my do rzeczy:

Sta?: 2 lata bez przerw
Cel Cyklu: Masa
Dotychczasowy kontakt z saa: brak
Przeciwskazania: brak
Wiek: 24
Waga: 85kg
Wzrost: 178cm
Dieta: Micha jest trzymana non stop.

My?la?em nad takim czym? takim na "pierwszy cykl"

1-5 tyg. metanabol 20mg apteka (ED) 30mg UG
1-10 tyg. test. prolongatum 200mg (i nie wiem czy E5D czy E7D)
Test bijesz w pon.I czw. Po 200
Co polecacie na os?on? w?troby i jak dawkowa??
Nic na watrobe

Jaki odblok i jak dawkowa??
Clomid+nolvadex 2weeks po ostatnim strzale 100/40 5 dni , potem 21 dni 50/20

Czyta?em to, ale nie wiem jak to przenie?? dok?adnie na grunt mojego cyklu.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=197


Z góry dzi?kuj? za wyrozumia?o?? dla "pocz?tkuj?cego" i za wszelkie sugestie/porady/warto?ciowe odpowiedzi :) :nerd:
Fixed!

D3
17-10-09, 21:56
Thx fallen, łap SOGa. Jeszcze zadam takie pytanie, może się one wydawać głupie, ale lepiej zadać głupie pytanie niż go nie zadać i popełnić jakiś błąd.

Metę spożywać np. po śniadaniu czy nie ma znaczenia (na siłkę idę zawsze rano między 10:30-11:00)?

vold
17-10-09, 22:09
meta zawsze po posiłkach , conajmniej 3 razy dziennie.

D3
17-10-09, 22:12
meta zawsze po posiłkach , conajmniej 3 razy dziennie.


Czyli te 20mg nie brać na raz (tam to jest w 4tab po 5mg) tylko po np. jednej po każdym posiłku?

fallenursus
17-10-09, 22:13
Mete z jedzeniem 3x dziennie rozloz. A jesli nie jesz przed treninguem to z kapsa oleju np siemia .

g-kick
17-10-09, 22:16
dobry cykl , prolke jak to 1 cykl to starczy e5d - w trakcie mozesz podbić dawke jak bedziesz słabo czuł, na osłone wątroby essentiale forte lub esseliv 1 kaps rano i 1 kaps po ostatnim posiłku , po cyklu jak masz dojście zastosuj heparegen super oczyszcza wątrobe z toksyn
rozumiem ze metka made in poland ?? - wtedy te 20 mg bedzie prawdziwymi 20 mg

D3
17-10-09, 22:29
dobry cykl , prolke jak to 1 cykl to starczy e5d - w trakcie mozesz podbić dawke jak bedziesz słabo czuł, na osłone wątroby essentiale forte lub esseliv 1 kaps rano i 1 kaps po ostatnim posiłku , po cyklu jak masz dojście zastosuj heparegen super oczyszcza wątrobe z toksyn
rozumiem ze metka made in poland ?? - wtedy te 20 mg bedzie prawdziwymi 20 mg


Dzięki, teraz mnie trochę zalało fat'em, ale zamierzam dodać aeroby, aby zejść max do 80kg i idealnie w styczniu zacznę ten cykl, ale niezbędną wiedzę i przygotowania wolę poczynić z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Metka z jedynej prawdziwej polskiej apteki, test. również :twisted:. Teraz nie ma sensu, bo za niedługo sylwester, więc wiadomo, a w styczniu rozpocząć ten cykl będzie idealnie...

fallenursus
18-10-09, 01:08
enan to nie oma czy prop, ze podbijesz i odrazu poczujesz. peknie ze 2 tygodnie zanim cos ''poczuje''
udezaj 400/week i nie marudz, bedzie dobrze. miche masz opanowana , do tego mnie nie musisz przekonywac:smile: twuj jedyny side effect bedzie wiecej miecha, i kilka syfow podczas odbloku.:lol:

g-kick
18-10-09, 07:49
no pewnie ze troche minie nim poczuje ale ja w polowie zawsze troche dawke podbijam zwłaszcza jak na poczatku jem np metke - w polowie cyklu otrzymuje kolejnego kopa tak jak na poczatku jak sie mietacz rozkręca

D3
18-10-09, 08:59
No nic Panowie, wszystko będę miał skompletowane do 1,5 miesiąca także możecie mi życzyć wyłącznie przyrostów i udanego cyklu :happy:

Dzięki jeszcze raz za pomoc, pewnie jeszcze odwiedzę ten dział nie raz :twisted:

bullet
20-10-09, 00:11
heheh. widze ze wszesniej podobnie sie redukowalismy teraz bedziemy podobnie faszerowac:)
ja planuje poki co propiona solo poleciec. musze zakupic i zaczynam

D3
20-10-09, 07:43
heheh. widze ze wszesniej podobnie sie redukowalismy teraz bedziemy podobnie faszerowac:)
ja planuje poki co propiona solo poleciec. musze zakupic i zaczynam


Dokładnie stary, trzeba jakoś bardziej ruszyć z masą do przodu. Niestety u mnie widzę, że piętą Achillesową są klatka + biceps. Reszta jest oki. Trzeba im pomóc się rozrosnąć :twisted: