PDA

Zobacz pełną wersję : Dietka - początkujący



Gangsta Latino
16-10-09, 22:12
Nie mam diety ani na redukcje ani mase;) Mam 15 lat więc na 100% dietkę jeszcze trochę czasu mam;D Narazie chce po prostu dobrze i racjonalnie się odżywiać. Nie podaję w gramach ale ogólnie:

Śniadanie (7-8): Dwie kanapki ( ser, szynka, może pasztet) + banan i jabłko

2 śniadanie (10-10:30): Owoc+ kanapka + o 12:30 obiad w szkole

Obiad: ( najczęściej ok. 14-15) zależy od szefa kuchni:P, lecz staram się jeść drób, wątróbkę, kotlet schabowy + ryż albo ziemniaki i sałatka

4 posiłek: po treningu ok. 17-18 ( tu właśnie nie wiem co dokładnie jeść, wiem, że ma być duzo białka i węglowodanów) więc banan+ jabłko, rybka albo twaróg

Kolacja: 20-21 : owoc+ twaróg albo mała rybka


Do tego nie kiedy słonecznik, różne zboża itp:P

Staram się pić dużo wody + powerady itp

I jak???

Gangsta Latino
16-10-09, 22:41
Aha zapomniałem dodać, że na dzień wypijam dodatkowo 2 szklanki mleka;)

KowalX
17-10-09, 01:33
tragedia ...

D3
17-10-09, 08:34
tragedia ...


Heh. Nic dodać, nic ująć! :twisted:

Gangsta Latino
17-10-09, 08:57
To może doradźcie coś, a nie piszcie w poście po 1 wyrazie;/ Czytałem kilka artykułów, ale na stan obecny nie mam szans, żeby trzymać się takich diet jak tam są wypisane... Od 3 miechów trzymam się takiej dietki jak tu mam + ćwiczenia aerobowe i zrzuciłem 6kg oraz poprawiły mi się wyniki badań (kiedyś nie za bardzo lubiłem się zdrowo odżywiać)

D3
17-10-09, 09:25
Najpierw zacznij uważnie od czytania podwieszonych tematów w dziale zanim założysz temat.
Polecam na początek to:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7038

Co chcesz osiągnąć przez tę dietę?

Więcej szczegółów chłopie! Ja wiem, że masz 15 lat, ale chyba już pewnych rzeczy można od Ciebie wymagać, nieprawdaż?