PDA

Zobacz pełną wersję : odrzywki na pełny żołądek ??;/



polo
16-10-09, 18:08
mam pewien problem jeśli o odrzywki chodzi

zawsze z pracy wracam po 17 a o 18,15 zaczynam trening
zawsze o 17,20 zaczynam jeść objad
chciałbym zacząć brać jakieś odrzywki NO
a pisze tam aby zarzywać je przed treningiem ok 30 minut, a wtedy mam zawsze pełny żołądek
a więc co robić jaką odrzywke mi doradzićie
z kreatynami ten sam problem jest

niestety nie moge przesunąć godziny treningu na pożniej

niewula
16-10-09, 18:10
no to masz troche lipe ci powiem bo boostery sie bierze na pusty zoladek ,
chyba ze bys cos o 16 w pracy ojebal na szybkosc jesli masz taka mozliwosc

Gangsta Latino
16-10-09, 18:13
albo jeśli możesz zacznij trening o 19:00;)

michal_f
16-10-09, 18:16
niestety nie moge przesunąć godziny treningu na pożniej


albo jeśli możesz zacznij trening o 19:00;)

nie ma to jak przeczytac caly temat dokladnie ze zrozumieniem :)

galanter
16-10-09, 18:17
to morze obiad zjedz po treningu nie wiem sam to troche patowa sytuacja!!!a po powrocie jakiegos gainerka wypij szybko a po 40 min NO,ale sam nie wiem czy to dobre rozwiazanie!!

Gangsta Latino
16-10-09, 18:21
Heh, sorki na drugi raz będę czytał 2 razy;)

michal_f
16-10-09, 18:23
Heh, sorki na drugi raz będę czytał 2 razy;)

drugiego razu nie bedzie, za to jest BAN :twisted:





zartowalem :lol:

niewula
16-10-09, 18:41
ale robienie treningu o poznej godzinie tez nie jest najlepszym wyjsciem bo pozniej sa problemy z zasnieciem wiem sam po sobie ... no chyba ze ktos moze sobie pozwolic na wstawanie o 10 czy tam pozniej

domel178
16-10-09, 21:37
Witam was. Moze nie do konca znalazłem sie na dobrym forum ale mam takie małe pytanko. Cwicze na siłowni ok 2 lat ostatnio zaczoł mi przeszkadzac mój brzuch i zaczełem brac l-karnityne biore ja ok 2 miesiecy owszem schudłem 7 kilo ale dalej jest ten brzuch co mnie dobija i pytanie jest takie czy powiedzmy hmb i kreatyna lub czyms mocniejszyn nadrobie mase miesniowa tak by nie było widac tak brzucha?? prosze o pomoc

Sosna91
16-10-09, 22:52
Witam was. Moze nie do konca znalazłem sie na dobrym forum ale mam takie małe pytanko.

sugerujesz że to złe forum? :evil::evil::evil:

a pytane dziwne, co chcesz nadrobić mięsniami zeby nie było widać brzucha? większą klate mieć żeby sie na niej koszulka spierała zamiast na brzuchu?

skoro schudłeś 7kg a brzuch został to stawiam na to że diety nie było, aerobów też tylko jadłek kartnitynke i myslałeś ze samo się zrobi. mam racje czy nie?

HMB nie osiągniesz tego co chcesz,
kreatyna, sama w sobie nic Ci nie da, jesli masz dobrą miske i wiedze to nadrobisz kg w miare dobrego mieśa lecz brzuch nadal bedzie i jesli jest spory to bym sie nim zajął. ale to wszystko zależy od tego jaki jest Twój cel.

domel178
16-10-09, 23:29
Moze zle sie sprecyzowałem. chodzi mi o to czy przy zauzmy kreatynie tkanka tłuszczowa z brzucha bedzie zamieniac sie w miesien bo kiedys o tym czytałem ze tak sie dzieje. wiesz powiem szczerze ze ciezko jest pracowac 2 miechy nad brzuchem i praktycznie nie widziec efektów bo owszem schudłem ale z calego ciała a z obwodu zeszło mi bardzo mało

KowalX
17-10-09, 01:28
niestety nie ...
mięsień to inna tkanka

schudłeś w ten sposób z powodu złej diety
zła dieta wygląda tak:

zbyt mało kcal = spowolnienie metabolizmu ,co powoduje spowolnienie utraty masy tłuszczowej ,
zbyt mało kcal i nieprawidłowe posiłki = zmniejszenie masy mięśniowej ,spowolnienie spalania tłuszczu
diety jednoskładnikowe
zmniejszenie masy mięśniowej - wolniejsze wykorzystywanie tłuszczu
po skończeniu takiej diety ,po dodaniu kcal organizm zacznie magazynować tłuszcz w większym stopniu

na moje oko pozbyłeś się trochę masy tłuszczowej i dużo masy mięśniowej

D3
17-10-09, 08:36
zbyt mało kcal i nieprawidłowe posiłki = zmniejszenie masy mięśniowej ,spowolnienie spalania tłuszczu
diety jednoskładnikowe



KowalX co rozumiesz dokładnie pod pojęciem diety jednoskładnikowe? Pytam z ciekawości... jakbyś mógł to rozwinąć.

domel178
17-10-09, 13:12
No to fakt moja dieta nie jest jakas wymyslna... standardowo zniadanie i obiad kolacji nie jadam w ogole...

metadon
17-10-09, 14:37
No to fakt moja dieta nie jest jakas wymyslna... standardowo zniadanie i obiad kolacji nie jadam w ogole...

Jedyne co moge powiedzieć o Twojej diecie to....
http://i29.tinypic.com/4rrfcg.jpg

Rickey
17-10-09, 14:45
To ty nawet nie jesz tyle ile powinien jesc normalny czlowiek czyli sniadanie, obiad, kolacja. jak chcesz w ten sposob przymasowac??jesli cwiczysz na silce to powinienes jesc 4-5 posilkow i uzupelniac ta diete jeszcze gainerkiem jak nie zawsze masz okazje zjesc pelnowartosciowe jedzenie.

KowalX
17-10-09, 15:09
No to fakt moja dieta nie jest jakas wymyslna... standardowo zniadanie i obiad kolacji nie jadam w ogole...

dokładnie to znaczy co pisze :) i jedz kolację

polo
18-10-09, 23:00
apropo tematu to co panowie mi proponujecie jaką odrzywke mogłbym zarzywać aby osiągnąć przyzwoite efekty jeśli nie moge przed treningiem jej zarzywać tylko rano i po treningu poniewarza zawsze przed treningiem mam pełny żołądek
objad mam o 17,20 a tening o 18,15
nie oge treningu na pozniej przelożyć

KowalX
18-10-09, 23:03
apropo tematu to co panowie mi proponujecie jaką odrzywke mogłbym zarzywać aby osiągnąć przyzwoite efekty jeśli nie moge przed treningiem jej zarzywać tylko rano i po treningu poniewarza zawsze przed treningiem mam pełny żołądek
objad mam o 17,20 a tening o 18,15
nie oge treningu na pozniej przelożyć

to przełóż posiłek, bo zamiast trawić posiłek cała krew spływa do mięśni i albo będziesz zapchany,albo będziesz miał gazy ,a w przyszłości inne problemy

polo
19-10-09, 17:41
no to co mam w koncu zrobić ???? jakie odrzywki mógłbym stosować ????
robjad jjem godzine przed treningiem
objad o 17,15
trening o 18,15

chciałbym zarzywać TREC AAKG a nie moge tego 30min przed treningiem jeść bo mnam pełny żołądek

czy mozna stosować to tak z 1h 30min przed treningiem następnie objad po 30 min i po godzinie trening,
no i bezpośregnio po treningu

KowalX
19-10-09, 18:04
no to co mam w koncu zrobić ???? jakie odrzywki mógłbym stosować ????
robjad jjem godzine przed treningiem
objad o 17,15
trening o 18,15

chciałbym zarzywać TREC AAKG a nie moge tego 30min przed treningiem jeść bo mnam pełny żołądek

czy mozna stosować to tak z 1h 30min przed treningiem następnie objad po 30 min i po godzinie trening,
no i bezpośregnio po treningu

nie można w ten sposób
przesuń posiłek na wcześniej
w ostateczności łyknij 10min przed treningiem, najwyżej poczekasz na efekty