PDA

Zobacz pełną wersję : Co proponujecie na spalenie tkanki tłuszczowej ??



Prezydent_1c
07-01-07, 19:16
Mam do was pytanie ... Jaki suplement byłby najlepszy do spalenia nadmiaru tkanki tłuszczowej ... ( moze być kilka i cena preparatów nie gra roli). Diete i ćwiczenia dla jej (bo chodzi tutaj o osobe starzą płuci żeńskiej) juz mam pozostała mi tylko ta sprawa z racji tego ze sam nigdy jeszcze nie miałem okazji testować i nie znam się na suplementach z tej półki (narazie robei tylko masse :P). Oczywiście nagradzam SOG'iem ;)

Odżywek
07-01-07, 19:23
Poczytaj forum ostatnio duzo jest o spalaczach napewno cos wybiezesz. Czemu zamiast czytac forum to wiekszosc zaklada odrazu tematy!! ale jak juz to najlepsze spalacze to thermo speed extreme i thermo speed pro l-karnityna odpada bo nic nie daje.Najlepszym rozwiazanie byl by Thermo speed extreme.pozdro

Prezydent_1c
07-01-07, 19:28
Odżywek, spokojnie ... dzieki za pomoc ;)

[ Dodano: 07-01-2007, 19:29 ]
A jakiegoś combo'sa nie da sie z tego zrobić ? nie wiem jakoś zeby jedno potęgowało drugie albo cos ... ? :grin:

Odżywek
07-01-07, 21:27
nie no ja jestem spokojny tylko uprzedzam ze byly juz takie tematy :). Zeby to potengowalo to musisz dorzucic do tego Aeroby i bedzie potegowalo. Biezesz thermo speed extreme + jaki rowerek,basen,bieganie a jezeli chodzi o jedzenie to ograniczenie weglowodanow,i bedzie potegowalo dosyc dobrze powinno byc. Pozdro :wink:

bejnar
07-01-07, 22:14
Dyma-Burn Xtreme z Dymazine 100kaps/99zl ---> Polecam