PDA

Zobacz pełną wersję : n73 problem z symbianem



klocur
16-10-09, 00:36
ma ktos z was ten telefon ?
moj problem wyglada tak ze strasznie muli telefon, mam zainstalowana aplikacje taskman i mimo ze nie ma nic uruchomionego wolne jest tylko 16mb ram pamieci mimo ze telefon posiada ponad 40 mb ram... jak zwolnic dodatkowa pamiec, bo nie lubie czekac az jakies menu wczytuje sie przez 10s..
pozdr

Micek185
16-10-09, 01:25
ja mam n73 i mam dokładnie ten sam problem ze niby nic nie mam na tel a mam wolne tylko 4mb chociaz tel ma ponad 40mb,wiem ze w serwisach maja programy do takich rzeczy i tam gdzie naprawiaja tal moga ci to zrobic za 15ziko czy 10 tylko ci wyczyszcza wszystko z tel.a jak chcesz zeby tel ci szybciej chodził to z karty pamieci zwolnij troche miejsca wtedy duzo szybciej wszytko działa

klocur
16-10-09, 09:15
moja karta pamieci ma 2gb i wolne na niej jest ponad 1,8 gb ;] wiec juz sam nie wiem, myslalem ze moze nowy symbian ?

Micek185
16-10-09, 11:27
nowy nic nie da bo tel ma za słaby procek i wątpie zeby cos zdziałało taki model tel ja poza tym ze starsznie wszystko muli to n ie narzekam aparat zajebisty muza ładnie tupi i w ogole zajebisty fon jak dla mnie:D

franek0147
29-10-09, 22:06
sformatujcie telefon to troszke da....lecz utraci sie wszystkie dane
a najlepiej to zmien telefon bo mialem to padlo....

Sosna91
29-10-09, 22:11
miałem n73 2lata temu, telefon nigdy mi się nie zawiesił a zamuły były rzadkością. ostatno wgrywałem do tego fona najnowsze FW i chodzi bardzo sprawnie. symbian ma to do siebie że może chodzić troche wolniej niż system zamknięty ale bez przesady.

max wolny ram jaki udało mi się w nim mieć to 23mb o ile pamiętam. więcej sie nie da gdyż zabierają go aplikacje systemowe.

po wgraniu najnowszego FW zainstalike program Handy Taskman v2.0.

apsy instaluj na memory. wyjątkami są takie aplikacjie jak te które są właczone cały czas. jakieś programy do nagrywania rozmów bądz motyw. to lepiej na fona.