PDA

Zobacz pełną wersję : Sól cukier itp



piap1
13-10-09, 19:37
Witam czy Kulturysta moze spożywać takie produkty jak sól cukier ? Nie wyobrażam sobie gotować makaron w nie posolonej wodzie czy herbaty bez cukru. Co sadzicie o Słodzikach 1200 tabletek kosztuje 20złotych a jedną tabletka odpowiada łyżeccze cukru ? A czym zastąpić sól ? I jak to jest z innymi przyprawami np pieprz wegeta prosze o odpowiedzi

Anaboliczny Koks
13-10-09, 19:40
przecież sól = sód czyli też jest potrzebna ponieważ tracimy ją wraz z poceniem się ... Nie daj się zwariować nawet zawodowcem nie jesteś...

dominator875
13-10-09, 19:42
cukru nie uzywam.co do soli to nie zjem makaronu bez soli i uzywam go tylko do tego.Co do przypraw to uzywam bazylii,oregano,curkumy,petresellie,kopru,

jaca666
13-10-09, 19:54
Ja osobiście używam słodzika od bardzo dawna i smaku cukru już nawet nie pamiętam a soli trochę można bez przesady nie jesteśmy pro ale jak już byś się uparł to są rożne zdrowe sole jak np. sól morska...

Aponax
13-10-09, 19:57
Witam czy Kulturysta moze spożywać takie produkty jak sól cukier ? Nie wyobrażam sobie gotować makaron w nie posolonej wodzie czy herbaty bez cukru. Co sadzicie o Słodzikach 1200 tabletek kosztuje 20złotych a jedną tabletka odpowiada łyżeccze cukru ? A czym zastąpić sól ? I jak to jest z innymi przyprawami np pieprz wegeta prosze o odpowiedzi

Powiem tak , ma masie mozesz sobie pozwolic na zwykla sol :]. i na rzezbie tez oczywiscie , jezeli nie przygotowujesz sie do zawodow :].Wtedy to jzu inna sprawa :].
A co to pieprzu - oczywisie , ale najlepiej miel sobie sam:].
Wegeta- moze byc chodz ja kupuje troszke drozsze w sklepie z zdrowa zywnoscia - w smaku troszke gorsze :].

piap1
13-10-09, 20:06
A co powiecie na temat Słodziku ? Nigdy tego nie uzywalem czy herbata z Słodzikiem smakuje tak samo jak z cukrem czy różni sie smakiem ?

KwasiK
13-10-09, 20:15
Można użyć zamiast cukru łyżeczkę miodu

dominator875
13-10-09, 20:36
nie czuje roznicy miedzy slodzikem a cukrem

Aponax
13-10-09, 20:50
A co powiecie na temat Słodziku ? Nigdy tego nie uzywalem czy herbata z Słodzikiem smakuje tak samo jak z cukrem czy różni sie smakiem ?

Nie ma roznicy zadnej :]. bynajmniej ja nie odczuwam nie wiem jak inni;].

jaca666
13-10-09, 21:07
Jakbyście postawili obok siebie herbaciaka z cukrem i herbaciaka ze słodzikiem i po kolei smakowali to jest różnica w smaku na korzyść cukru ale niewielka i już się przyzwyczaiłem...