PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta dla kobiety ;)



talentinho
12-10-09, 16:57
Witam , prosze pomóżcie mi bo moja kobieta bardzo marudzi na to ze chce spalic troche brzuszka , uda i posladki , potrzebna mi dla niej rozpiska diety .. ( bedzie tez chodzila na fitness )
Ona mnie nie slucha ze jak dla mnie to wszystko jest u niej ok .. 166cm 52kg wagi .. przez wakacje jadla fast foody i i teraz chce troche tego zgubic .. jaka dietka dla niej ??

fallenursus
12-10-09, 16:59
wysokobialkowa z coraz wiekszym ucinaniem wegli im blizej snu.

talentinho
12-10-09, 17:04
a jakas mała rozpiska ?? :errf:

Dominick
12-10-09, 19:02
8:00 sex
10:00 sex
12:00 sex
14 bialko z ostrovii
16:00 sex
20:00 sex + bialko :)

Zioman
12-10-09, 19:46
1. Codziennie niech je 3 - 4 razy, a jak zacznie ćwiczyć to 4 - 5,
2. Śniadanie to najważniejszy posiłek wciągu dnia,
3. Trzeba unikać jedzenia przekąsek - między posiłkami tylko, woda, niesłodzona herbata lub kawa, albo warzywa,
4. Cytat: "Przy pojawieniu się nie uzasadnionego apetytu będę kontrolować swoje zachowanie i starać się odwracać uwagę od jedzenia, np. wychodząc na spacer. Będę uprzątać pożywienie z miejsc, w których nie powinno się ono znajdować i umieszczać je poza zasięgiem wzroku",
5. Słodycze:
- należy ograniczyć,
- lepiej raz w tygodniu słodki dzień niż jeść codziennie,
- lepiej zjeść ciastko po posiłku niż na pusty żołądek,
6. Powinna się koncentrować na posiłku a nie np. na tv,
7. Należy przygotowywać tylko jedną porcję posiłku na raz,
8. Każdy kęs pokarmu przed połknięciem powinno się dokładnie przeżuć, odkładając w tym czasie sztućce,
9. W czasie posiłku niech robi przerwy, a po jego skończeniu powinna od razu odejść od stołu,
10. Do jedzenia niech używa mniejszych talerzy i sztućców,
11. Co jeść?
- potrawy gotowane,
- pieczone w folii,
- krótko smażone na niewielkiej ilości tłuszczu (nie częściej niż 2 razy w tygodniu),
12. Posiłkiem najbardziej obfitującym w węglowodany powinno być śniadanie. Na kolację unikać przetworów zbożowych i potraw mącznych.
13 W ciągu dnia może maksymalnie spożyć 2 kromki chleba oraz 30g ryżu (ilość przed ugotowaniem) lub 150g ziemniaków,
14. Może za to jeść warzywa - bez ograniczeń, i i niewielki owoc tylko 2-3 razy dziennie jako dodatek do posiłku,
15. Posiłki popijać produktami mlecznymi (kefir, maślanka) oraz sokami warzywnymi,
16. No i powinna ćwiczyć - coś tam. Tutaj mam podane by był to szybki marsz 4 razy w tygodniu po 40 minut.
Dużo tego ale wydaje mi się, że warto :twisted:

fallenursus
12-10-09, 21:33
1. Codziennie niech je 3 - 4 razy, a jak zacznie ćwiczyć to 4 - 5,
2. Śniadanie to najważniejszy posiłek wciągu dnia,
3. Trzeba unikać jedzenia przekąsek - między posiłkami tylko, woda, niesłodzona herbata lub kawa, albo warzywa,
4. Cytat: "Przy pojawieniu się nie uzasadnionego apetytu będę kontrolować swoje zachowanie i starać się odwracać uwagę od jedzenia, np. wychodząc na spacer. Będę uprzątać pożywienie z miejsc, w których nie powinno się ono znajdować i umieszczać je poza zasięgiem wzroku",
5. Słodycze:
- należy ograniczyć,
- lepiej raz w tygodniu słodki dzień niż jeść codziennie,
- lepiej zjeść ciastko po posiłku niż na pusty żołądek,
6. Powinna się koncentrować na posiłku a nie np. na tv,
7. Należy przygotowywać tylko jedną porcję posiłku na raz,
8. Każdy kęs pokarmu przed połknięciem powinno się dokładnie przeżuć, odkładając w tym czasie sztućce,
9. W czasie posiłku niech robi przerwy, a po jego skończeniu powinna od razu odejść od stołu,
10. Do jedzenia niech używa mniejszych talerzy i sztućców,
11. Co jeść?
- potrawy gotowane,
- pieczone w folii,
- krótko smażone na niewielkiej ilości tłuszczu (nie częściej niż 2 razy w tygodniu),
12. Posiłkiem najbardziej obfitującym w węglowodany powinno być śniadanie. Na kolację unikać przetworów zbożowych i potraw mącznych.
13 W ciągu dnia może maksymalnie spożyć 2 kromki chleba oraz 30g ryżu (ilość przed ugotowaniem) lub 150g ziemniaków,
14. Może za to jeść warzywa - bez ograniczeń, i i niewielki owoc tylko 2-3 razy dziennie jako dodatek do posiłku,
15. Posiłki popijać produktami mlecznymi (kefir, maślanka) oraz sokami warzywnymi,
16. No i powinna ćwiczyć - coś tam. Tutaj mam podane by był to szybki marsz 4 razy w tygodniu po 40 minut.
Dużo tego ale wydaje mi się, że warto :twisted:

mam nadzieje ze duzo nie piszesz w dziale dieta

talentinho
12-10-09, 22:09
8:00 sex
10:00 sex
12:00 sex
14 bialko z ostrovii
16:00 sex
20:00 sex + bialko :)

cos ci sie w glowie nie popierdolilo ?