PDA

Zobacz pełną wersję : Układanie treningow - kolejność cwiczen w planie



michal_f
11-10-09, 18:52
Siemka mam pytanie do osob bardzo doswiadczonych i znajacych sie na ukladaniu treningow.
Jak to jest czy kolejnosc wykonywanych cwiczen np na klate ma duza roznice ? Czesto widzimy ze w jakims planie robi sie najpier wycisk hantlami a dopiero pozniej sztanga w niektorych jest na odwrot. Ma to jakas duza roznice ??
Jakbyscie mogli mi opisac kazda partie miesni w jakiej kolejnosci jest najlepiej wrzucac dane cwiczenie byłbym bardzo wdzieczny :) pzdr

Cielu7
11-10-09, 20:36
teoria o priorytecie np twoim piorytetem jest poprawa wycisku na ławce płaskiej to od niej zaczynasz trening sporo zawodniikow zaczyna trening klatki od skosu w góre ponieważ woli zmęczyć klatkę by w kolejnym ćwiczeniu nie musieli dorzucać zbyt dużego obciążenia ja ci odpowiem tak zmieniaj co jakis czas kolejność ja staram sie zmieniać co trening często tez ćwiczenia

michal_f
12-10-09, 15:28
a jak sprawa wyglada z tricem ?? jest wyznaczona jakas kolejnosc ?? w bicu np przewaznie widze jak zaczyna sie od uginania sztangi pozniej dopiero hantle a na samym koncu modlitewnik. Chodzi o to aby zaczac od cwiczen typowo masowych a pozniej izolowane czy jak ??