PDA

Zobacz pełną wersję : deca+tesc+wino.... czy wystarczy sam clomid?



Beny4
11-10-09, 15:33
Witam jestem na tym forum nowy :smile:ale nabylem pare srodkow i rozpisalem sobie cykl... mianowicie potrzebuje pomocy,czy ten cykl trzyma sie kupy i chyba najwazniejsze czy clomid mi wystarczy.

1-10 tyg. Deca 200mg(holenderska) E7D
2-11 tyg. Testex Prolongatum 250mg E7D
8-11 tyg. Winstrol Depot,stanozol 50mg.EOD

Tak wyglada ten cykl... jesli ktos ma lepsze pomysly to chetnie wyslucham ... a co do Clomidu to chcialem go zaczac 3 tyg. po ostatnim strzale deki a 2tyg po tesciu.... Teraz takie pytanko czy wystarczy mi sam Clomid a mam go tylko 20 ... Dodam jeszcze ze nigdy sie nie klulem .. jadlem kiedys mete ze 100tab jakies 3 lata temu , wino ze 150tab. 1.5 roku temu .Moj wiek 24,wzrost 184cm i waga 92kg...staz na silownii jakies 4 lata.Dzieki za ewentualne rady i komentarze, a cykl zaczynam za 4 dni.Pozdro

fallenursus
11-10-09, 15:41
za malo sokow.to Cie ruszy,ale nie tak jak powinno byc. 200deki to moim zdaniem marnotrastwo. 400min. tescia dalbym 500 i o 2 tygodnie dluzej. wino w zastrzykach 50eod moze byc ale celuj w 5 weeks.
takie moje zdanie. dodalbym pregnyl i bil e3d od 3eciego tygodnia po 250iu az pod sama PCT.+nolva na wszelki wypadek, jesli nie wykozystasz na cyklu bedzie do odbloku
ale jak sam napisales cykl zaczynasz za 4 dni, wiec poco te pytania?

Beny4
11-10-09, 15:46
Dzieki za rade ale jestem skazany na te dawki i te srodki :smile: wiem ze przy tej masie to malo sokow ... ale z drugiej strony na pierwszy cykl ... moze troche ruszy ... a co myslisz o odbloku ,starczy mi clomidu ?

fallenursus
11-10-09, 15:49
20 cloma? to tez jakies nieporozumienie moim zdaniem. bedziesz przymkniety 13 tygodni. pomysl nad hcg
poczekaj z miesiac jak dostaniesz wiecej kasy dokupisz sokow. to nie sprint, to maraton. napewno nie pozalujesz

talentinho
11-10-09, 15:56
moje zdanie tak jak kolegi wyzej . 20 cloma po dec i tesciu to troszke za malo ;) pomysl nad swoim zyciem sexualnym ;)

Beny4
11-10-09, 16:01
tez mysle ze 20 cloma to za malo ale do HCG w tej chwili nie mam dojscia , ale co mysliscie jesli bede mial wiecej cloma jakies 40 ... czy wystarczy sam clom ... bez HCG

talentinho
11-10-09, 20:26
clom jest raczej za slaby po takim cyklu , to ku**rwa kujesz dupe a odbloku nie masz ?? clap brawo za podejscie do saa clap

to sie troszke ugotowałes teraz ;] niech sie wypowie na ten temat ktos bardziej obczajony w tym temacie jak vold albo fallen ...
powiem ci ze ja bym sie troszke wkur**ił jakbym mial taka sytuacje .. u mnie odblok stoi na pułce od samego poczatku cyklu ..
a ty wjechales na ostro bez odbloku .. clap

Beny4
12-10-09, 04:09
:surprised: Po pierwsze jeszcze nie zaczalem tego cyklu,takze nic straconego.Pisalem wyzej ze za 4 dni zaczynam, ... :smile:wpierw musze sie upewnic ze mam wszystko co mi potrzebne ...wiadomym jest ze miksuje 3 soki takze clomid to moze byc za malo,ale z drugiej strony dawki sa tak bardzoo male...ze HCG moze i byloby nie potrzebne.Czy ewentualnie wieksza ilosc clomidu by mnie odblokowala? Czy bez HCG nawet nie mam co zaczynac ?? Chetnie bym uslyszal opinie od reszty osob obcykanych w temacie.Dzieki za pomoc i komentarze:lol:

fallenursus
12-10-09, 04:53
na mnie osobiscie sam clom chooya zdzialal, a gdy nastepnym za nastepnym razem zmieszalem go z nolva polecialem po pct jak po masle. jesli male dawki i jestes mlody sa wyzsze szanse na odblok. ja bym to widzial tak jesli nie masz i nie bedziesz mial hcg
clom twa tygodnie po ostatnim strzale tescia 150mg day 1, 4 dni po 100 ,3 tygodnie po 50mg.
jesli chcesz z nolva 5 dni nolvadex po 40, reszte po 20.

vold
13-10-09, 00:19
test daj od samego począdku,

30 cloma na odblok i hcg bo cykl długi.

Beny4
05-11-09, 02:13
Witam ponownie Ekipe :lol:
Pisalem ze zaczynam cykl 15 pazdziernika ... ale jedynym mankamentem byl brak HCG.Mimo tego zaczalem cykl i jestem bardzoo zadowolony bo jak narazie wszystko sie dobrze kreci.Mam takie pytanie bo nabylem HCG gonasi AMSA 3 amp 2000j.m/amp + 3 amp rozpuszczalnika do iniekcji.Czytalem troche o tym i jedni chwala inni narzekaja,ze drozsze od pregnylu ..ale akurat do tego drugiego nie mialem dostepu:/ tak wiec chcialbym sie poradzic jak to bic,kiedy i po ile,w trakcie cyklu czy po ...no i jakie jest wasze zdanie na temat tego srodka ? :neutral:?? dzieki za pomoc !pozdro

vold
05-11-09, 18:57
z hcg ogólnie jest lipa , czy to co piszesz czy drugie jest ok.

w twoim przypadku hcg po cyklu,

jak masz 3 amp po 2000iu to pierwszy zaraz po cyklu a kolejne w odstępach 5 dniowych.

Beny4
06-11-09, 03:30
Dzieki Voldemort:smile:
Czyli zaraz po cyklu,po ostatnim strzale bic HCG.
Czy moglbys mi powiedziec w jakiej ilosci,pierwszy 2000iu czyli cala ampulka?
Drugi i trzeci to samo czy moze zmniejszyc dawke i rozlozyc to na 4 strzaly po 1000iu?Pozdro

fallenursus
06-11-09, 04:15
mozesz spokojnie rozlozyc na mniejsze ilosci i bic czesciej, pod skornie, insulinowka przez ostatnie 2 tygopdnie cyklu.

Beny4
07-11-09, 05:26
Wielkie dzieki za pomoc:lol:
Mysle ze temat do zamkniecia.
Łapcie po sogu fallenursus i voldemort.
Pozdrawiam

vold
07-11-09, 15:57
Jeśli terapia HCG po cyklu to nie podawaj mniejszych dawek niż 2000iu., jednorazowo.

Co innego jak ktoś ma potrzeba podawania w trakcie cyklu wtedy 500iu co 5 dni styka.

Beny4
09-11-09, 03:14
Dobrze wiedziec bo chcialem zrobisz tak ze pierwsza bylaby uderzeniowa z 2000iu a kolejne co 5 dni powiedzmy po 500iu ,a tak to zrobie 3 x2000iu co 5 dni i odrazy po ostatnim strzale HCG zaczne jesc Clomid ... mam male pytanko po co sie je HCG w trakcie cyklu ... ?

fallenursus
09-11-09, 05:25
poto jadra byly stymulowane caly czas, i produkcja naturalnego testosteronu nie zostala przerwana. najlepszy sposob przyjmowania hcg. dawki 250ui e3d.
ps. google Dr.Swales hcg protocol

vold
09-11-09, 08:16
Po 500iu lub mniej to sobie możesz podawać w trakcie cyklu gdzie są spore ilości testo wtedy jądra nie będą się kurczyły, ale jak po cyklu aby przywrócić do normalności nie podaj mniej niż 2000iu., jednorazowo.