PDA

Zobacz pełną wersję : ojciec na silowni



mlody1144
11-10-09, 13:19
no więc tak moj starszy juz kilka razy byl na silowni :D no i chce chlop cwiczyc i prosil mnie o jakis plan to i ja nie wiem co tam dla niego ma 44 lata ;p no i wiadomo nie chce tak jakichs trojbojow czy cos prosil o jakis lekki plan no wiec byl bym wdzieczny za taki plan ;p

Ezachiel
11-10-09, 13:24
pewnie ogolnorozwojowka albo jakies lekkie fbw
44 to nie tak duzo ;)

Micek185
11-10-09, 14:29
to daj pare inr o tacie co go głownie interesuje?kondycja?pozbycie sie fatu?siła?masa? a moze zwykłe zabicie czasu? tak na oko to trudno cos dobrac?
ojciec ma jakies problemy zdrowotne?cos co mu uniemozliwia wykonywanie jakis poszczególnych cwiczen?to wazne.napisz jeszcze troche wymiarów np waga i jakim sprzetem dysponujecie wtedy mozna cos tam skleic
pozdro

mlody1144
11-10-09, 14:38
co go interesuje ;D pracuje na zmiany 12h noc dzien kondycja-hmm pewie nie najlepsza ;D
pozbycie fatu to moze nie sila i rzezba pewnie tez nie on poprostu chce pocwiczycz popracowac nad kondycja
problemow zdrowotnych raczej nie ma wymiarow to moze nie bede podawal toto zwykly czlowiek wzrost jakies 170 z kawalkiem waga 70 z kawalkiem
sprzet to obciazenia wystarczajaco hantelki gryfy prosty i łamany ławka prosta na skos do gory i lawka do brzuszkow regulowana wyciag do sufitu

mlody1144
11-10-09, 16:16
o moge jakis plan??

Micek185
11-10-09, 16:29
jak chce popracowac nad kondycją to radze rowerk stacjonarny,nie bieganie bo mu obciaży kregosłup.a na siłowni to poprostu jakas sesja góra 45min tylko najprostrze cw i srednie ciezary bo chodzi tylko o utrzymanie formy po jakims dłuzszym czasie mozna pomyslec o jakims planie.dobrze ze tata mysli o jakis cwiczeniach bo akurat wkroczył w wiek w którym zacznie mu zanikac masa miesniowa(srednio 3%rocznie)a cwiczenia moga to zredukowac.pózniej pomysle o jakims planie moze nawet tu cos jest ciekawego z gotowców.przystosowac tylko obciążenie i jest planik,moze mnie ktos wyprzedzi:D

mlody1144
12-10-09, 15:12
to jak z tym planem??

michal_f
12-10-09, 15:39
Niech robi ACT