PDA

Zobacz pełną wersję : aakg



maly25
11-10-09, 10:05
chlopaki bralem cm3,na podtrzymanie kupilem aakg olimp i jest ok bo nic nie leci a nawet jescze na plusie jestem,bede chcial tera kipic creapure z jakims stakiem(cos sobie wybiore)i moje pytanie brzmi tu mam pomke w staku bedzie pompka i czy po tym cyklu moge znowu kupic pomke(akkg hardkor treca)jak dlugo ogulnie mozna ja brac,po jakim czasie zrobic od niej przerwe,bo nie unikam po kawie i aakg cwiczy sie super.dzieki

niewula
11-10-09, 11:13
maly ile ty masz lat?
czy tylko staz krotki?
czemu mialbys miec spadki po cyklu na cm3?
i co to jest pomka?

KowalX
11-10-09, 11:41
i moje pytanie brzmi tu mam pomke w staku bedzie pompka i czy po tym cyklu moge znowu kupic pomke(akkg hardkor treca)jak dlugo ogulnie mozna ja brac,po jakim czasie zrobic od niej przerwe,bo nie unikam po kawie i aakg cwiczy sie super.dzieki

napisz jeszcze raz to pytanie ,bo jest mało zrozumiałe...

maly25
11-10-09, 15:09
sory nie POMKA ha, tylko POMPKA AAKG.jeszcze raz.biore tera aakg wystarczy mi na jakis miesiac z hakiem,puzniej wezme creapure z jakims stakiem, i po tym cyklu(creapure z stakiem)chce wziasc aakg hardcore.... czyli teraz mam aakg, w staku tez jest aakg, i potem aakg znowu jest. czyli reasumujac to bede spozywal tom"POMPKE" aakg przez okres jakis 4 miesiecy.i czy mozna tak dlugo to brac? jeszcze raz dzieki i sory za te "byki"

KowalX
11-10-09, 15:17
sory nie POMKA ha, tylko POMPKA AAKG.jeszcze raz.biore tera aakg wystarczy mi na jakis miesiac z hakiem,puzniej wezme creapure z jakims stakiem, i po tym cyklu(creapure z stakiem)chce wziasc aakg hardcore.... czyli teraz mam aakg, w staku tez jest aakg, i potem aakg znowu jest. czyli reasumujac to bede spozywal tom"POMPKE" aakg przez okres jakis 4 miesiecy.i czy mozna tak dlugo to brac? jeszcze raz dzieki i sory za te "byki"

po skończeniu cylku na aakg zrób sobie od niego i jedź na samej krecie

arginina nie "kopie" przy tak długich cyklach

maly25
11-10-09, 15:31
noi o to wlasnie mi chodzilo.czyli samo crapure a dopiero pozniej aakg,ok dzieki