PDA

Zobacz pełną wersję : Nokia N79



KowalX
10-10-09, 19:19
pytam tych co mieli z nim styczność

jak wrażenia,opinie,oprogramowanie stabilne?

niewula
10-10-09, 22:17
ja nie inwestowal bym na twoim miejscu w serie N lepiej E sa szybsze i nie ma z nimi problemu

1Matt
10-10-09, 22:35
N-ki zamulają i zawieszają się... tak od znajomych słyszałem bo mieli.

makos
10-10-09, 22:38
a ja powiem że bardzo udany telefonik moja dziewczyna go miała, pożyczałem parę razy ;)
dobry aparat, GPS też fajnie chodzi jakbym miał zmieniać telefon na pewno wziąłbym ja pod uwagę. a trochę wolniej działa tylko z plikami z karty pamięci, ale praktycznie to nie przeszkadza.

Yosho
10-10-09, 22:38
Ja mam Sony Ericsson K550i !! I nie narzekam:P Za Nokią nie przypadam<>

Marurka
10-10-09, 23:44
Nie polecam Nokii serii N sa strasznie zamulone i tak jak pisal Matt strasznie sie zwieszaja trzeba czesto oprogramowanie przegrywac . Ja osobiscie nie polecam ja zamienilam iPhona na Nokie N96 mialam nadzieje ze bedzie ok bo Nokie to z reguły dobre telefony ale na moje nieszczescie sie pomylilam

KowalX
11-10-09, 16:40
@Marurka
a słyszałem ,że ten model jest dość szybki jak na symbian...?

@niewula
seria E mi się nie podoba ,nie dla mnie wygląd :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
chodzi mi raczej o bezawaryjność,bo bajery mnie nie interesują poza mp3 :)
a ten ma 29h muzy i spodobał mi się wygląd,jest lekki i płaski,estetyka też mi podchodzi

,ale jak mówicie ,że zamula to będzie trzeba polować dalej ;)

niewula
11-10-09, 17:03
ale maja wytrzymale baterie co jak dla mnie jest najwazniejsze w telefonie i sa szybkie , a teraz wyszlo kilka ladnych nowych noki z seri E :) e66 tez jest ladna (moim zdaniem )

Fehu
11-10-09, 17:11
jak muzyka to SE ze wzgledu na szybkość odtwarzacza,prostote oraz słuchawki zobacz nowe dzieło SE W995 bedzie mój niech tylko troszke z ceny spadnie. karta w zestawie 8gb,aprat 8mpix w telefonie klasy W, walkman 3.0 mam taki sam w sowim fonie, jest b.szybki latwy w obsłudze korektor dzwieku ok, a sluchawki hpm-77 mowia same za siebie,wifi tez ma

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1517

ciaastek91
11-10-09, 17:14
j/marurka, N-ki strasznie mula, kazdy model.

fallenursus
11-10-09, 17:37
http://www.rogers.com/web/link/wirelessBuyFlow?forwardTo=PhoneThenPlan&productType=normal&productId_Detailed=X1BLKREN&N=52+11+4294967090
ato? dobry ten zlom? bo juz sam nie wiem co brac. chcialem iphona 3gs ale payace powiedzieli ze nie moge po przecenie dostac go, moge kazdy inny ale nie iphone, a ten drozszy jest. ja juz ich nie rozumiem :)

Fehu
11-10-09, 19:44
wiesz dla SE ten rodzaj telefonu to nowość wiec moze miec jakies wady konstrukcyjne aczkolwiek nie wiem,ale ladny jest ;D

ciaastek91
11-10-09, 19:50
z takich ro bym bral tylko nokie e75, jak dla mnie zajebisty telefon.

niewula
11-10-09, 20:04
tez z takiego typu bym celowal w e75, co do iphona to nawet jesli bym go mial to bym go sprzedal bo dla mnie dotykowka to masakra.

Sosna91
11-10-09, 20:18
ja nie inwestowal bym na twoim miejscu w serie N lepiej E sa szybsze i nie ma z nimi problemu

ne czytam wszystkich postów ale wypisujecie głupoty,

po pierwsze E a N serie to duza róznica, E to bieznes klasa awiec postawione bardziej na baterie, funkcjonalnośc, np, klawisz ksiązki telefonicznej łatwo dostepny,

seria N - więcej bajerów, radio, lepsze granie, po prostu dla młodszych użytkowników,

ale jeśli chodzi o to czy telefony sie mulą czy nie to juz zależy od tego jak ktoś umie o telefon zadbać, jak załadujesz mu 100 apsów to sie nie dziw. telefonów z symbianem mialem z 15 od 5lat i zmieniałęm na nowszy jak tylko wyszedł, i tylko takie telefony mnei interesują , dla tych co sie nie znaja to normlany telefon, dla tych co w tym siedzą to komputer.

od roku teraz mam N95-2 8GB i mam wszystko co potrzebuje, pilit do telewizora, wieży, Nawigacje, kamere, kablówke, poziomice, internet. czasem mozna zagrać, a gry n-gage na prawdę wciągają niektóre.

128mb ram ma wiec juz nie chodzi tak zle,

na serii E mozna instalować prawie te same apsy co na N bo ta sama platworma lecz niektóre z niweiadomych przyczyn nie działają jak trzeba.

trzeba trochę czasu zeby zczaić ocb ale pozniej taki telefon to czysta przyjemność a wszystie SE to po prostu tylko telefony, dla kogos kto po prostu dzwoni i czasem napisze esa.

ja jade gdzies to właczam nawijke, dla tych co sie nie znają to napisze ze nokia maps wbudowana jest lipna i płatna, a ja korzystam z innej duzo lepszej choć nokia maps jak ktos sie zna na prawde jest dobra.

-siedze w aucie czekajac na kogos a w radiu same siano leci to podpinam kablem telefon pod radio w samochodzie i wlaczam program ktory laczy sie z netem i mam tam z 60stacji w tym wiekszosc anglojezycznych ale ja slucham eskaTV, kłade na kierownicy i bajka. bądz wgrywam sobie program to Xvid\divx\rmvb i jakis film i sobie ogladam w miedzy czasie,

wypisywać bym mógł w nieskonczoność bo telefony z symbianem jeszcze rok temu to było coś w czym siedziałem cały czas. ;]

aktualnie nawet windowsa 98 mam na fonie zaisntalowanego lecz na razie to tylko na szpanu bo dziala on przez emulator i bardzo mozolnie.

niewula
11-10-09, 20:54
sosna nie zgodze sie z toba w kilku punktach,
co do procesorow i ramow serie E sa na pewno lepsze bo ze jest to biznes klasa myslalem ze nie trzeba pisac /

-siedze w aucie czekajac na kogos a w radiu same siano leci to podpinam kablem telefon pod radio w samochodzie i wlaczam program ktory laczy sie z netem i mam tam z 60stacji w tym wiekszosc anglojezycznych ale ja slucham eskaTV

jak lubisz placic kosmiczne rachunki to i tak mozna , bo wifi ci sie rozlaczy

mialem n73 i ponad polroku temu kupilem e63 i jestem zadowolony z tego telefonu nigdy mi sie nie zaciol i ogolnie nie mam z nim problemu i przede wszystkim nie musze co jeden lub dwa dni ladowac baterie a mysle ze dla wiekszosci osob jest to duzy + a zreszta te wszystkie bajery tak samo sa dostepne na E jak i na N

Fehu
11-10-09, 21:02
SE to po prostu tylko telefony, dla kogos kto po prostu dzwoni i czasem napisze esa. i słucha muzyki ;D

Sosna91
11-10-09, 21:06
niewula jak nie chcesz ładować baterii co 2-3dni to kup tą podużną nokie, mnie tam ladowanie baterii nie przesZkadza. zreszta w mojej noki ładuje co 3-5dni a sporo z niej korzystam.

n73 ma mało ramu i fakt chodzi dość mozolnie, seria E teoretycznie stabilnieszja ale zależy dla kogo.

co do bajerów nie chce mi sie teraz szukać ale wysłał bym Ci mnustwó appsów których na E nie zainstalujesz.

ciaastek91
11-10-09, 21:10
moja siostra ma n95 8gb i muli strasznie ten telefon...

KowalX
11-10-09, 21:11
to jak hmm...
sosna co myślisz o tym n79? interesują mnie nokie jak coś...

@Fehu (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=11079)

aparat w telefonie to nawet przy 20mega lipne zdjęcia robi :D

ciaastek91
11-10-09, 21:12
szukaj czegos w e, bo na nke sie wkurwisz w koncu i walniesz o beton ;p

Sosna91
11-10-09, 21:35
moja siostra ma n95 8gb i muli strasznie ten telefon...

bo sie na fonach nie zna i nie umie go dograć ;] ja mam z 60apsów i chodzi jak trzeba. wszyściutko idealnie,

Kowal co do aparatów do dlatego ze nie ważne absolutnie jest ile Mpix a obiektyw. dlatego smiac mi sie chce jak ludzie kupuja jakeis badziewa bo maja po 12mpix a ja kupie taki co ma 3,2mpix i zrobie lepsze foto ;] mowa zarówno o cyfrówkach jak i aparatch w telefonie.

n79 jesli podoba Ci sie z wyglądu to bierz, i nie patrz co posiada w śroku teraz bo posiada mało, nawet stopera o ile sie nie myle jeszcze nie dodano ale bedziesz grzeczny to wujek Paweł Ci wszystko objasni i pomorze rozwikłać jego tajemnice ;]

KowalX
11-10-09, 22:36
bo sie na fonach nie zna i nie umie go dograć ;] ja mam z 60apsów i chodzi jak trzeba. wszyściutko idealnie,

Kowal co do aparatów do dlatego ze nie ważne absolutnie jest ile Mpix a obiektyw. dlatego smiac mi sie chce jak ludzie kupuja jakeis badziewa bo maja po 12mpix a ja kupie taki co ma 3,2mpix i zrobie lepsze foto ;] mowa zarówno o cyfrówkach jak i aparatch w telefonie.

n79 jesli podoba Ci sie z wyglądu to bierz, i nie patrz co posiada w śroku teraz bo posiada mało, nawet stopera o ile sie nie myle jeszcze nie dodano ale bedziesz grzeczny to wujek Paweł Ci wszystko objasni i pomorze rozwikłać jego tajemnice ;]

hehe ...spoko sosna w fotografii jestem obcykany mam nikona d300 i canona 350d oraz starego zenita :) + małego canona a560
spoko jestem modem na kilku od 4lat na forach o komórach powinienem dać radę ,choć symbiana nie miałem jeszcze :)
jak coś zgłoszę się do ciebie
Chodziło mi tylko o oprogramowanie czy nie sprawia problemów,ale widzę ,że jest good tylko żeby nie przeładowywać :)


szukaj czegos w e, bo na nke sie wkurwisz w koncu i walniesz o beton ;p

daj znać jakie są nowsze z tej serii do pooglądam :)

dzięki wszystko i pzdr

ciaastek91
11-10-09, 22:43
to zalezy jeszcze jaki fundusz masz zamiar na telefon przeznaczyc ;)

e63 moge ci pogonic tanio :D

fallenursus
11-10-09, 22:50
no chamstwo nie ma tego fona tu jeszcze...

KowalX
11-10-09, 23:40
to zalezy jeszcze jaki fundusz masz zamiar na telefon przeznaczyc ;)

e63 moge ci pogonic tanio :D

fundusz nie ograniczony byle się spodobał ;)

niewula
12-10-09, 09:09
jesli chodzi o slide to e66 mi sie podoba a takto to wyszly e52,e55, e75-jesli nie miales tego typu telefonu to mozesz sprobowac :D na prawde sie fajnie funkcjonuje z qwerty
6710navigator tez mozesz se luknac

chyba ze jeszcze jakiegos samsunga bys chcial ultra ,chociaz ja do samsungow nie jestem przekonany

z se ze slidow bym celowal w c903 , lub x1(podobienstwo e75)

KowalX
12-10-09, 11:06
tylko nokia,pooglądam je ,dzięki

dominator875
12-10-09, 11:30
od zawsze mialem nokie,obecnie maqm n70 i nie polecam,chodzi dobrze ale bez karty pamieci,po wlozeniu nawet 256mb nadaje sie na zlom,zamula strasznie nawet po wgraniu nowego softa.Co do innych z serii ,,n'' wiekszosc znajomych nie poleca,n95 ponoc zamula strasznie.Taki juz chyba los ,,n''.

niewula
12-10-09, 12:10
jest jeszcze e72 ale w polsce chyba jeszcze niedostepna, osobiscie polecam telefon z qwerty

Sosna91
12-10-09, 14:57
od zawsze mialem nokie,obecnie maqm n70 i nie polecam,chodzi dobrze ale bez karty pamieci,po wlozeniu nawet 256mb nadaje sie na zlom,zamula strasznie nawet po wgraniu nowego softa.Co do innych z serii ,,n'' wiekszosc znajomych nie poleca,n95 ponoc zamula strasznie.Taki juz chyba los ,,n''.

miałem tez n95-1 i nie narzekałem, ok 32mb na starcie ramu ale na najnowszym FW teraz chodzi bardzo ładnie. to są telefony do których trzeba podejsć z sercem ;] wtedy chodzą okej. teraz mam n95-2 8gb i cóż z tego że może chodzić o 0,5s wolniej od SE skoro w SE nie masz nic, zamknięty system a tu masz kompa ;]

Fehu
12-10-09, 15:28
telefony do których trzeba podejsć z sercem ;
z sercem to mogę podejść do kobiety jak mi się "chce", ale nie do telefonu... ma działać bez zarzutu bez względu na to czy mam kartę czy jej nie mam ;D

Dla mnie telefon to musi posiadać 3 funkcje-dzwonić,pisac, mp3 i wystarczy ;D zadnych dennych aplikacji nie potrzebuje bo od tego mam PC

Sosna91
12-10-09, 15:42
no i dla takich uzytkownikow są telefony SE, i inne bądz nokie ale na platformie S40,
symbian dla ludiz którzy potrzebują czegoś więcej kosztem czegoś, nie dogodzi się wszystkim wiadomo.

jesli chodzi o N70 co kolega wyżej pisał to telefon doś stary V2 na na osie 7,1 bądz 8,1 i małej ilośc ram,. chodzi bardzo mozolnie ale mowimy o nowych seriach.

Marurka
12-10-09, 15:55
a ja i tak twierdze ze nokia N96 to padło i złom :) wcale nie mam go przeładowanego w zasadzie nic tam nie mam a i tak jest zamulony i sie wiesza. Juz raz zmienialam oprogramowanie i po kilku tygodniach mam znowu to samo. Wzielam en telefon tylko dlatego ze zawsze uwazalam ze nokie to najlepsze telefony a nie chcialam juz zadnego dotykowego bo iphone doprowadzał mnie do białej goraczki a zalezalo mi zeby byl dosc duzy wyswietlacz bo duzo w necie siedze dlatego wzielam n96 :) (no i dlatego ze był za darmo hehe)

KowalX
12-10-09, 19:03
polecam telefon z qwerty



co to ?

Sosna91
12-10-09, 19:26
a ja i tak twierdze ze nokia N96 to padło i złom :) wcale nie mam go przeładowanego w zasadzie nic tam nie mam a i tak jest zamulony i sie wiesza. Juz raz zmienialam oprogramowanie i po kilku tygodniach mam znowu to samo. Wzielam en telefon tylko dlatego ze zawsze uwazalam ze nokie to najlepsze telefony a nie chcialam juz zadnego dotykowego bo iphone doprowadzał mnie do białej goraczki a zalezalo mi zeby byl dosc duzy wyswietlacz bo duzo w necie siedze dlatego wzielam n96 :) (no i dlatego ze był za darmo hehe)


masz racje n96 to złom, dlatego nie zmieniłem go z N95-2 8gb na n96,

brak akcelerometru 3D w n96 to jeszcze mało istotna wada
ale niestety procesor jest "wadliwy" i nawet na najnowszym FW nei chodzi jak należy.

plus to telewizja cyfrowa lecz w PL praktycznie nie przydatne,

Fehu
12-10-09, 19:27
co to ?

klawiatura taka jak na pc tylko mini

KowalX
12-10-09, 21:26
klawiatura taka jak na pc tylko mini

tak to się zwie :)

niewula
13-10-09, 22:42
jak wybierzesz to sie pochwal bo jestem ciekaw:whistle:

KowalX
13-10-09, 22:52
jak wybierzesz to sie pochwal bo jestem ciekaw:whistle:

ok dam foty ,ale to dopiero za około miesiąc ,bo ciężary mi się kończą i muszę dokupić

KowalX
14-12-09, 01:54
jak wybierzesz to sie pochwal bo jestem ciekaw:whistle:

no i zakupiłem N79 w kolorze czarnym :)